Ankieta: Jak zakończy się rewanż?
Canelo - KO
Golovkin - PTS
Canelo - PTS
Golovkin - KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martirosyan vs Gołowkin
06-05-2018, 04:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018 05:22 AM przez kubala1122331.)
Post: #101
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Rusłan Madijew pokonał po ciekawej walce Jesusa Pereza, pokazując ciekawy, przyzwoity boks. Spodobał mi się jego występ, choć idealny nie był na pewno.

Potem Ryan Martin zwyciężył na punkty Breidisa Prescotta i chociaż Miszkiniowi podobał się jego boks, na mnie wrażenia nie zrobił. Taki bez błysku, jednostajny, tylko solidny.

Teraz walczą panie. Tradycyjnie trzeba trzymać powieki na zapałki...

Nawet oglądalna walka od połowy. Breakhus liczona, raz mocno zamroczona, ale na punkty raczej wysoko wygra.

Teraz czas, żeby Vanes dal dobrą walkę. Jest w stanie.

GGG znokautował odważnego Martirosyana już w drugiej rundzie. Szkoda, bo Vanes próbował i mógł dać dobrą walkę.
Ale dobrze, bo powoli chciało mi się spać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 05:25 AM
Post: #102
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Martirosyan zniszczony, ciężkie KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 06:39 AM
Post: #103
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Przeceniłem możliwości Martirosyana. Sądziłem jednak, że zaboksuje zupełnie inaczej. Widziałem go w tej walce jako defensywnego kontrboksera wykorzystującego przewagę szybkości i zasięgu. Tymczasem Ormianin wybrał "kopanie się z koniem", co musiało się dla niego źle skończyć. Chyba sam uwierzył w swoje gadki o znokautowaniu Gołowkina.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 08:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018 08:15 AM przez szalonyAli.)
Post: #104
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Martirosyan jak mówił tak zrobił, poszedł na wojnę z GG i brutalnie przegrał. Nie wiem, czy on w życiu nie widział żadnej walki Golovkina. Rozumiem chciał dać widowisko widzom, ale boks to też taktyka. Wychodząc na przeciwko gościa z wyższej kategorii wagowej który opiera swój boks na silie fizycznej nie można w ten sposób boksowac. Pokazał jaja biorąc w ostatniej chwili walkę z takim dzikiem.Wiadomo było że raczej tego nie wygra ale musiał próbować tyle, że mógł to zrobić mądrze :-) . Dobra nie chciał ładnie przegrać, ale mógł spróbować puktowac kazacha i dopiero jak to by nie wychodziło pójść na wojnę która miała by jakiś sens. A on zawalczył jak jakiś młokos
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 08:34 AM
Post: #105
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Martirosyan zachował się jak debil. Przed walką mógł sobie wygadywać różności ale w jej trakcie powinien punktować, wykorzystując przewagę szybkości i ruchliwości. Tymczasem on postanowił to olać i pójść na wymianę z przeciwnikiem, który przez rok przygotowywał się na fizyczne zniszczenie kogoś takiego jak Clenbuterolo, mając świadomość, że na punkty nie wygra choćby nie wiem co. Tym razem GGG chciał wyjść i Meksykanina "rozerwać na strzępy". I z tak przygotowanym i nastawionym przeciwnikiem Martirosyan nagle postanowił iść na wymianę... Mam nadzieję, że przynajmniej uważa na przejściach kolejowych, bo pociąg też go przejedzie, choćby uważał się za nie wiadomo jakiego twardziela Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 10:39 AM
Post: #106
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Dla tych co nie oglądali cała (krótka) walka:



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 10:54 AM
Post: #107
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Pierwsza runda na pewno dla Martirosyana. Druga zaczęła się dla niego źle, a gdy próbował odrabiać straty, to podszedł za blisko i 1:30 przed końcem rundy zainkasował decydującą petardę, po której dobicie rywala zajęło Gołowkinowi 10 sekund.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 11:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018 11:51 AM przez Krzych.)
Post: #108
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Fatalne zachowanie Vanesa. Był bardzo szanowanym zawodnikiem, dawał bardzo trudne walki topowym zawodnikom, a teraz sprowadził się do poziomu ringowego głupka pokroju Kirklanda czy innych podobnych. Co prawda wziął walkę w ostatniej chwili i trudno w takich okolicznościach bez przygotowań i po 2-letniej przerwie być skupionym i podejść do walki zupełnie na poważnie, ale żeby się tak degradować...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 12:14 PM
Post: #109
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Decyzja o pójściu spać po Bell'lju była najlepszą decyzją
miss match totalny, cała niedziela w dupie dla tych co
oglądali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2018, 12:27 PM
Post: #110
RE: Martirosyan vs Gołowkin
Przesadzasz. Ja już na tyle przywykłem, że zdrzemnę sie ze trzy godziny i jestem jak nowy Smile Ale fakt - można było iść spać. Ale z drugiej strony bym dwóch dobrych filmów nie obejrzał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości