Ankieta: Jak zakończy się rewanż?
Canelo - KO
Golovkin - PTS
Canelo - PTS
Golovkin - KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martirosyan vs Gołowkin
05-04-2018, 07:05 PM
Post: #71
RE: Canelo vs Gołowkin II
Organizatorzy mieli chyba taką koncepcje. Święto meksyku więc rywalem musi być meksykanin. No kto? Chaves Jr , pewnie by się nawet jeszcze dobrze sprzedał, ale poziom sportowy byłby słaby w dodatku z takim wyprzedzeniem Chaves mógłby spełnić limit ale kategorii półciężkiej i to nie bez problemów. Ramirez chciał walczyć ale w innym limicie. Został więc tylko ten. No jest młody, zdlony kariera jeszcze przed nim. No oczywiście może walczyć o mistrzostwo świata nie jest zresztą pierwszym który w tym wieku walczy o tytuł. Chodzi jednak o to , że dostał zawodnika , który jest królem w swojej kategorii wagowej. Jaime Munguia nie pokonał w zasadzie zawodnika z szerokiej czołówki. Jednak nie widziałem go w akcji i nie będę skreslał. Mam nadzieje , że jesli przegra to bo o wiele lepszej walce niż większość sądzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2018, 08:07 PM
Post: #72
RE: Canelo vs Gołowkin II
Gogolius, myślę że ten temat trzeba już zostawiać tylko zmienisz nazwisko rywala GGG wątku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2018, 10:21 PM
Post: #73
RE: Canelo vs Gołowkin II
Bardzo chętnie zobaczę to zestawienie i chociaż zgadzam się, że ta walka może zabić karierę Munguia (za cholerę nie wiem jak to odmienić), to jednak sam pojedynek może być bardzo ciekawy. Widziałem go w akcji trzy razy, zrobił na mnie spore wrażenie. Na ile starczy mu sił i kondycji, na początku GGG wcale nie musi mieć spacerku. Oczywiście dużo zależy też od fizyczności, czy dużo mniejszy będzie Meksykanin (bo ciężko mi sobie wyobrazić ich na przeciw siebie), ale pod względem samych umiejętności wybór jest okej.
Z O'Sullivanem szkoda by nawet nocki zarywać, jakby ciekawego undercardu nie było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 07:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 07:05 AM przez fext.)
Post: #74
RE: Canelo vs Gołowkin II
Na szczęście "Komisja Stanu Nevada" tym razem wykazała się rozsądkiem i zablokowała walkę dziecka - ulicznego zabijaki, z dojrzałym mężczyzną, który przez przypadek jest też wielokrotnym mistrzem świata kilku federacji. Widać podobnie jak ja uznali, że byłoby to usankcjonowanie co najmniej "wyrządzenia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 08:38 AM
Post: #75
RE: Canelo vs Gołowkin II
Jak będzie rywal potwierdzony, to jasne że zedytuje temat, ale narazie cisza Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 10:40 AM
Post: #76
RE: Canelo vs Gołowkin II
No może warto odwołać galę i zorganizować ją w późniejszym terminie w czerwcu i wziaść za rywala Saundersa. Bo ten chyba składał gotowość do podjęcia takiego starcia. Zawsze unifikacja no i GGG faworytem. A tutaj wezmą tego O Sulivana rywal bardzo przeciętny już Chavez byłby lepszy w wersji cieżkiej. Ale zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2018, 10:49 AM
Post: #77
RE: Canelo vs Gołowkin II
Trudno powiedzieć, czemu ciągną ten temat O'Sulivana, po którym GGG przejedzie się jak czołg. Pewnie chodzi o kasę, tyle że nie mam pojęcia, jakie pieniądze miałoby wygenerować takie starcie. PPV z całą pewnością się nie sprzeda, tak samo jak nie sprzedałoby się pokazywanie w takiej formie treningu Gołowkina na worku. Opcja z Saundersem najrozsądniejsza, jednak być może sztab GGG obawia się nieprzewidywalności Cygana, który nagle, jak na rasowego "trawellersa" przystało, mógłby zacząć stawiać jakieś kosmiczne warunki. Więc pewnie wyszli z założenia, że lepszy Sulivan w garści niż Saunders na dachu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 08:20 AM
Post: #78
RE: Canelo vs Gołowkin II
Sprawa wygląda tak, że team GGG ma przedstawić komisji stanu Nevada nazwiska 3 czy 4 bokserów i w zależności kogo dopuszczą to z tym zawodnikiem zmierzy się Gołowkin. Ze względu na datę pojedynku jest nacisk by był to ktoś z Meksyku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2018, 12:21 PM
Post: #79
RE: Canelo vs Gołowkin II
Na undercardzie ma boksować Roman Gonzalez, prawdopodobnie z Pedro Guevarą (fakt że gość jest Meksykaninem nie jest chyba bez znaczenia). Oficjalne potwierdzenie razem z oficjalnym potwierdzeniem rywala Golovkina.
Walka z Gonzalezem miałaby się odbyć na dystansie 10 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2018, 10:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 10:54 AM przez Gogolius.)
Post: #80
RE: Canelo vs Gołowkin II
Gala zostanie prawdopodobnie przeniesiona do StubCenter w Kalifornii. Powodem może być niewykupienie miejscówek w MGM Grand.
Stubcenter rekordową ilość biletów (ponad 9 tysięcy) sprzedało właśnie na gali Golovkina (przeciwnikiem był Rubio) więc jest szansa że i z jakimś O'Sullivanem się wypełni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości