Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Groves na punkty 0% 0 0%
Groves przed czasem 0% 0 0%
Eubank Jr na punkty 50.00% 1 50.00%
Eubank Jr przed czasem 50.00% 1 50.00%
walka nierozstrzygnięta 0% 0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
18-02-2018, 12:15 AM
Post: #31
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
ale paskudna kontuzja Grovsa lewej reki w 12 rundzie

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 12:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2018 12:23 AM przez Hugo.)
Post: #32
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Ostatnia dla Eubanka. Całościowo 115:113 Groves.

Nieznaczna ale zasłużona wygrana Grovesa. Wygrała technika, doświadczenie i spryt ringowy. Eubank jest bardzo silny, ale brak mu precyzji i inteligencji ringowej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 12:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2018 12:28 AM przez Wietnam.)
Post: #33
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Gratulacje Groves, super walka w jego wykonaniu, nie było wałka. Wygrywa lepszy.
Mam nadzieje na finał z Braehmerem.

Ojj Chris do ojca ci daleko jeszcze.

Kalle Sauerland da dziś w palnik Tongue miny z konfy. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 12:40 AM
Post: #34
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Wbrew moim przewidywaniom - nie było wałka. Zwycięstwo Grovesa nieznaczne ale zasłużone, Eubank nie zabłysnął praktycznie niczym, prezentując schematyczny, siłowy boks polegający na nieustannych próbach urwania rywalowi głowy, przeprowadzanych za pomocą obszernych i sygnalizowanych wiatraków a'la Wilder. Różnica polegała na tym, że mistrz Alabamy serwuje takie sztuczki zamroczonym przeciwnikom a junior chciał w ten sposób dorwać pięściarza nienaruszonego, w dodatku lepiej czującego dystans. Podsumowując, moim zdaniem dobrze się stało, że dziś wygrał Groves, bo Eubankowi z tej walki Callum Smith funduje KO w ósmej rundzie a tak finał może być całkiem ciekawy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 12:42 AM
Post: #35
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Fext więcej wiary w Braehmera Wink

Czytelny był Eubank bardzo w tej walce, zero zaskoczenia. Momentami chaotyczny jak nigdy dotąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 01:05 AM
Post: #36
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
@Wietnam
Jakoś nie mogę wykrzesać Smile Dla mnie od początku Smith jest faworytem całego turnieju. Z drugiej strony mogę być nieobiektywny ze względu na osobiste doświadczenia, po prostu sam nigdy sobie nie radziłem z takimi wysokimi, żylastymi kostuchami z mocnym ciosem. Walcząc z takimi ludźmi miałem wrażenie, że mają łokcie i kolana dosłownie wszędzie, do tego przyjmując ciosy czułem się tak, jakbym obrywał drewnianym kijem Smile Ale może Breahmer albo Groves znajdą na to receptę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 01:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2018 02:08 AM przez Wietnam.)
Post: #37
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
@Kuba

Jeśli nie oglądałeś walki z powodu problemów z netem.

Jest na yt już cała walka : https://m.youtube.com/watch?v=YAA6fHfwh2...=mv-google

Groves walczył ze zwichniętym barkiem,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 07:09 AM
Post: #38
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
A dziękuję Smile Dziś w nocy na pewno skorzystam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 02:48 PM
Post: #39
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Dla mnie wałek,przecież Groves tylko się bronił przed nokautem on nic nie trafiał za co wy dawaliście mu te rundy? Za uciekanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2018, 03:25 PM
Post: #40
RE: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
(18-02-2018 02:48 PM)TomaszX napisał(a):  Dla mnie wałek,przecież Groves tylko się bronił przed nokautem on nic nie trafiał za co wy dawaliście mu te rundy? Za uciekanie?
Za umiejętną walkę z kontry. Z niektórymi przeciwnikami nie można się wdawać w ordynarne, półdystansowe mordobicie, bo są w nim po prostu zbyt dobrzy albo zbyt silni fizycznie. Takim pięściarzem jest właśnie młody Eubank. W wymianach rodem z dyskoteki albo remizy jest nie do pokonania, tak samo jak Carl Froch. Groves tę lekcję odrobił i nie próbował kopać się z koniem, szczególnie że juniorowi do Frocha bardzo, bardzo daleko. Dlatego bił się z nim na dystans, wciągając na kontry albo klinczując w celu unikania karczemnych bijatyk, co często kończyło się kompromitującym dla Eubanka wpadaniem głową w liny. Statystycznie do Groves zadał i więcej ciosów i więcej razy trafił.

Tymczasem młody Chris walczył jak bezmózgi, za to bardzo silny gałgan i zapewne w podobnym stylu też trenował. Bo kiedy przez kilka rund okazuje się, że coś nie wychodzi, warto zmienić taktykę, podczas gdy Eubank nawet nie próbował niczego zmieniać, tylko rzucał się do furiackich ataków, ciągnąc straszliwe, sygnalizowane sierpy gdzieś zza tyłka i prując nimi powietrze, przez co pod koniec był już tak wypompowany, że nie był w stanie wykończyć rywala ze zwichniętym barkiem.

Podsumowując, być może obu Eubankom wydaje się, że młody jest klonem słynnego papy. Ale nim nie jest. Z przeciwnikami słabszymi albo takimi, których może fizycznie stłamsić, gdyż się na niego rzucają, młodszy Chris może udawać styl seniora, jednak w starciach z czołówką wychodzi z niego bezmyślny fizol, niezdolny do wyjścia poza ściśle określony schemat. Co za tym idzie, w obecnej wadze super średniej przegrywa zarówno z Grovesem, jak i Ramirezem oraz Callumem Smithem a być może nawet z dobrze dysponowanym Braehmerem, co siłą rzeczy ustawia go w drugiej lidze. Dopóki nie nauczy się boksować bardziej elastycznie, żadnego bardziej znaczącego pasa w tej kategorii nie zdobędzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości