Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Groves vs Eubank Jr (17.02.18)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
17 lutego ma dojść do półfinałowego pojedynku WBSS w super średniej między Grovesem a Eubankiem. Dwaj Brytyjczycy stosunkowo łatwo rozprawili się ze swoimi rywalami w ćwierćfinale i wreszcie spotkają godnego siebie rywala.

Ja myślę, że wygra Groves, który jest bardziej elastyczny w ringu, ma większe doświadczenie w walkach na szczycie i chyba odbudował się po słabszym okresie kariery. Eubank może przeciwstawić szerokorozumianą siłę fizycznę, ale dla mnie to jest taki bijok+, który coś tam umie ale ostatecznie wyłoży się na kimś dobrym. Pytanie czy dobrym jest Groves, ale myślę że tak.
Eubank na punkty, praktycznie niezależnie od faktycznego przebiegu walki. Groves raczej go nie znokautuje, natomiast w przypadku starcia dwóch brytyjskich pięściarzy ze znaczną przewagą marketingową jednego z nich, ostateczny wynik walki jest raczej formalnością. Zwłaszcza że moim zdaniem George nie zdoła jakoś znacząco zdominować juniora, może go co najwyżej wypykać, wypracowując minimalną przewagę punktową... na kartach śledzących walkę forumowiczów Smile
Ta walka to jedno z najciekawszych zestawień w tym roku i być może przedwczesny finał WBSS w super średniej. Dla mnie lepszym bokserem jest Groves. Bardzo utalentowany i wszechstronny pięściarz, który jednak zapłacił wysoką cenę za przedwczesne rzucenie go na Carla Frocha, arcymistrza mordobicia (nie boksu, ale właśnie mordobicia). W efekcie potrzebował kilku lat, żeby dojść do siebie po cięgach, jakie zebrał od pół-Polaka. Groves wyraźnie góruje nad Eubankiem techniką, pracą nóg i inteligencja ringową. Eubank jest silniejszy fizycznie i bardziej odporny na ciosy. Szybkościowo obydwaj na wysokim poziomie, może minimalnie szybszy Eubank. Obydwaj potrafią bardzo mocno uderzyć. Eubank silniej, ale brak mu precyzji. Dlatego prawdopodobieństwo znokautowania Grovesa uważam za niewielkie, bo on często trafiać Eubankowi się nie da. W drugą stronę też nie widzę nokautu, bo Eubank ma nie naruszoną wysoką naturalna odporność. Na punkty sadzę, że wygra Groves i to raczej dość wyraźnie. Jedyne co mu może w tym przeszkodzić to nawrót jakichś psychicznych problemów, które były u niego widoczne po porażkach z Frochem, ale potem zniknęły.
Młody Sauerland znowu coś chyba wciągnął i skradł wszystkim show Wink
https://twitter.com/ATRboxinguk/status/9...3452115968
Laksa go złapała, i nie mógł wytrzymać.
Musiał spinać ostro, widać że patrzy na dół
czy nie popuścił.
Trochę się spiął przed kamerami. xd
Match tv panowie, online od 21.00 transmisja gali.

http://www.online-match.tv/show/
Panowie macie stream do Undercardu? @Kubala.

Na match tv tylko walka wieczoru.
Dla mnie sporym faworytem Eubank Jr,kluczowa jest tu mobilność i kondycja Grovesa.Myślę że któraś go zawiedzie i zostanie znokautowany jedną z piekielnych kombinacji Eubanka.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie