Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
30-10-2017, 04:06 PM
Post: #1
Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
W 99 rocznicę zakończenia I Wojny Światowej w Wielkiej Brytanii odbędą się dwie ciekawe gale boksu zawodowego:

EDYNBURG
Josh Taylor vs Miguel Vazquez - super lekka o pas WBC Silver

Najlepszy zawodowy bokser Szkocji idzie na razie przez zawodowe ringi jak tornado zgodnie ze swym przydomkiem "The Tartan Tornado". Dorobił się bilansu 10(9) - 0 i na pewno można go widzieć w gronie przyszłych liderów SLW. Tym razem jednak będzie miał niezwykle trudnego przeciwnika w osobie byłego wieloletniego mistrza świata IBF w lekkiej. Boks Vazqueza nigdy nie porywał, ale zawsze był bardzo skuteczny. Czy Taylor poradzi sobie z doświadczonym Meksykaninem? Mam nadzieję, że na własnym ringu chyba tak, a jak nie to pewnie sędziowie pomogą.
Jason Easton vs Josef Zahradnik - super lekka
Easton to kolejna nadzieja Szkotów w tej samej kategorii. Jest niepokonany, podobnie jak jego rywal, najlepszy aktualnie zawodowy bokser Czech. Starcie bardzo interesujące, a lekkim faworytem z racji własnego ringu będzie Easton.
Martin Bakole Ilunga vs Ali Baghouz - ciężka
Pojedynek dwóch niepokonanych prospektów. Po stronie młodszego brata Ilungi Makabu siła i warunki fizyczne, po stronie Belgoaraba szybkość i mobilność. Chyba jednak Ilunga powinien wygrać.

NEWCASTLE
Liam Smith vs Liam Williams - super półśrednia

Rewanż za pojedynek z kwietnia br., w którym Williams prowadził na punkty i przegrał na skutek kontuzji. Mam nadzieję, że tym razem Walijczyk będzie miał więcej szczęścia i udowodni swoją wyższość.
Nathan Gorman vs Mohamed Soltby - ciężka
Walka dwóch kolejnych niepokonanych prospektów HW. Gorman ma 21 lat i mocno bije, czego dowodem jest jego bilans 10(8) - 0. O 5 lat starszy Soltby reprezentuje Niemcy, ale jest Czeczenem o nazwisku Magomed Hazujew. Jego bilans to 13(8) - 0. Można spodziewać się grzmotów, lecz trudno wskazać faworyta.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2017, 08:07 AM
Post: #2
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Jestem zdziwiony, że Taylora tak od razu rzucono na tak groźnego przeciwnika, gdzie na pewno nie wypadnie olśniewająco, a może nawet niespodziewanie przegrać. Jest to dość mało prawdopodobne, bo Brytyjczyk wydaje się zdecydowanie silniejszy. Jego ostatni przeciwnik Ohara Davies to przecież siłacz pierwszej jakości (potem to zresztą udowodnił z Farrellem, którego złamał jak zapałkę), a Taylor zdołał go złamać. Myślę, że to będzie decydujący element sobotniej walki. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa na punkty Taylora albo nawet czasówki w końcowych rundach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2017, 11:37 AM
Post: #3
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Pozostaje się cieszyć, że są promotorzy i bokserzy którzy nie idą wygładzoną ścieżką. Podobnie robią z Campbellem, który nie jest trzymany pod kloszem i dorobił się dwóch porażek. Taylorowi nie grozi rozbicie i złamanie kariery, a co najwyżej porażka z uznanym rywalem - takie walki powinny być formalnością.
Przyznam że Josha w ogóle nie widziałem więc nie mam pojęcia co prezentuje, ale skoro uważacie że jest faworytem z Vazquezem to to jakiś koks Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2017 10:13 PM przez Hugo.)
Post: #4
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
W Newcastle Gorman wygrał z Soltbym przez TKO6 z lekką pomocą ringowego, który przymykał oko na jego faule, a potem za szybko poddał rywala. Gorman to nowa nadzieja Irish Travellerów w HW.

W Edynburgu Easton wysoko na punkty wygrał z Zahradnikiem. Czech zablokował twarzą ogromną ilość uderzeń Szkota, ale nie zrobiły one na nim żadnego wrażenia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 10:24 PM
Post: #5
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Ja o tej porze mam spore kłopoty z internetem, ale widziałem łatwe zwycięstwa Chantelle Cameron i Martina Bakole Ilungi. Oboje szybko i efektownie. Brat Makabu również ma spory talent i mogą być z niego ludzie.
Chciałbym zobaczyć pojedynek Taylora z Vazquezem, niezłe widowisko się szykuje, mam nadzieję, że net mi na to pozwoli. Jak poczekają jeszcze pół godzinki chociaż to będzie spora szansa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 10:34 PM
Post: #6
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
W Newcastle w pojedynku "królów waty" Thomas Patrick Ward pokonał (oczywiście na punkty) Seana Davisa (super kogucia)

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 10:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2017 10:56 PM przez kubala1122331.)
Post: #7
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Hugo, masz jakiegoś streama do walki Taylora z Vazquezem? Bo tam gdzie oglądałem pierwsze walki, jakieś mecze lecą...

Dobra, mam chyba Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 10:59 PM
Post: #8
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Dajcie streama na Taylora Smile .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 11:02 PM
Post: #9
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
http://www.vipleague.me/boxing/523247/3/...nline.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 11:04 PM
Post: #10
RE: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Dzięki mordo.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości