Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Edynburg i Newcastle - 11.11.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
W 99 rocznicę zakończenia I Wojny Światowej w Wielkiej Brytanii odbędą się dwie ciekawe gale boksu zawodowego:

EDYNBURG
Josh Taylor vs Miguel Vazquez - super lekka o pas WBC Silver

Najlepszy zawodowy bokser Szkocji idzie na razie przez zawodowe ringi jak tornado zgodnie ze swym przydomkiem "The Tartan Tornado". Dorobił się bilansu 10(9) - 0 i na pewno można go widzieć w gronie przyszłych liderów SLW. Tym razem jednak będzie miał niezwykle trudnego przeciwnika w osobie byłego wieloletniego mistrza świata IBF w lekkiej. Boks Vazqueza nigdy nie porywał, ale zawsze był bardzo skuteczny. Czy Taylor poradzi sobie z doświadczonym Meksykaninem? Mam nadzieję, że na własnym ringu chyba tak, a jak nie to pewnie sędziowie pomogą.
Jason Easton vs Josef Zahradnik - super lekka
Easton to kolejna nadzieja Szkotów w tej samej kategorii. Jest niepokonany, podobnie jak jego rywal, najlepszy aktualnie zawodowy bokser Czech. Starcie bardzo interesujące, a lekkim faworytem z racji własnego ringu będzie Easton.
Martin Bakole Ilunga vs Ali Baghouz - ciężka
Pojedynek dwóch niepokonanych prospektów. Po stronie młodszego brata Ilungi Makabu siła i warunki fizyczne, po stronie Belgoaraba szybkość i mobilność. Chyba jednak Ilunga powinien wygrać.

NEWCASTLE
Liam Smith vs Liam Williams - super półśrednia

Rewanż za pojedynek z kwietnia br., w którym Williams prowadził na punkty i przegrał na skutek kontuzji. Mam nadzieję, że tym razem Walijczyk będzie miał więcej szczęścia i udowodni swoją wyższość.
Nathan Gorman vs Mohamed Soltby - ciężka
Walka dwóch kolejnych niepokonanych prospektów HW. Gorman ma 21 lat i mocno bije, czego dowodem jest jego bilans 10(8) - 0. O 5 lat starszy Soltby reprezentuje Niemcy, ale jest Czeczenem o nazwisku Magomed Hazujew. Jego bilans to 13(8) - 0. Można spodziewać się grzmotów, lecz trudno wskazać faworyta.
Jestem zdziwiony, że Taylora tak od razu rzucono na tak groźnego przeciwnika, gdzie na pewno nie wypadnie olśniewająco, a może nawet niespodziewanie przegrać. Jest to dość mało prawdopodobne, bo Brytyjczyk wydaje się zdecydowanie silniejszy. Jego ostatni przeciwnik Ohara Davies to przecież siłacz pierwszej jakości (potem to zresztą udowodnił z Farrellem, którego złamał jak zapałkę), a Taylor zdołał go złamać. Myślę, że to będzie decydujący element sobotniej walki. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa na punkty Taylora albo nawet czasówki w końcowych rundach.
Pozostaje się cieszyć, że są promotorzy i bokserzy którzy nie idą wygładzoną ścieżką. Podobnie robią z Campbellem, który nie jest trzymany pod kloszem i dorobił się dwóch porażek. Taylorowi nie grozi rozbicie i złamanie kariery, a co najwyżej porażka z uznanym rywalem - takie walki powinny być formalnością.
Przyznam że Josha w ogóle nie widziałem więc nie mam pojęcia co prezentuje, ale skoro uważacie że jest faworytem z Vazquezem to to jakiś koks Wink
W Newcastle Gorman wygrał z Soltbym przez TKO6 z lekką pomocą ringowego, który przymykał oko na jego faule, a potem za szybko poddał rywala. Gorman to nowa nadzieja Irish Travellerów w HW.

W Edynburgu Easton wysoko na punkty wygrał z Zahradnikiem. Czech zablokował twarzą ogromną ilość uderzeń Szkota, ale nie zrobiły one na nim żadnego wrażenia.
Ja o tej porze mam spore kłopoty z internetem, ale widziałem łatwe zwycięstwa Chantelle Cameron i Martina Bakole Ilungi. Oboje szybko i efektownie. Brat Makabu również ma spory talent i mogą być z niego ludzie.
Chciałbym zobaczyć pojedynek Taylora z Vazquezem, niezłe widowisko się szykuje, mam nadzieję, że net mi na to pozwoli. Jak poczekają jeszcze pół godzinki chociaż to będzie spora szansa Smile
W Newcastle w pojedynku "królów waty" Thomas Patrick Ward pokonał (oczywiście na punkty) Seana Davisa (super kogucia)
Hugo, masz jakiegoś streama do walki Taylora z Vazquezem? Bo tam gdzie oglądałem pierwsze walki, jakieś mecze lecą...

Dobra, mam chyba Smile
Dajcie streama na Taylora Smile .
Dzięki mordo.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie