Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
11-02-2013, 10:40 AM
Post: #411
RE: Tomasz Adamek
@ManagerSilnego

Tobie rozwój na szczęście nie grozi, ale idź wylewać swoje życiowe szambo gdzie indziej Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2013, 02:38 PM
Post: #412
RE: Tomasz Adamek
Przesadzasz trochę MenagerSilnego, ale z doborem rywali i z komentarzami po walce masz trochę racji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 03:43 PM
Post: #413
RE: Tomasz Adamek
http://www.fronda.pl/a/adamek-szatan-kus...26764.html

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:01 PM
Post: #414
RE: Tomasz Adamek
(09-03-2013 03:43 PM)Adammobp napisał(a):  http://www.fronda.pl/a/adamek-szatan-kus...26764.html

Ten to chyba troche przesadza... "Nie kusi mnie żona, nie kusi mnie kolega, tylko kusi on. Dlatego uważam, że jeśli przestanę się modlić, to będzie po mnie, bo on tylko czyha na to". Big Grin Big Grin
To jedna z rzeczy, ktore zawsze irytowaly mnie w Tomaszu "apostole" Adamku... wiara na pokaz. Nie potepiam absolutnie ludzi wierzacych, ale podkreslanie wiary, czy przywiazania do Boga, co niemalze kazdy wywiad jest jak na moj gust bardzo irytujace. Zycze Tomaszowi jak najlepiej, nich zarobi hajsy przy minimalnej utraci zdrowie, no i niech sie modlo by "on" go nie dopadl.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:20 PM
Post: #415
RE: Tomasz Adamek
Kiedyś podobnie wypowiadał się i zachowywał Marek Citko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 07:55 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #416
RE: Tomasz Adamek
@BMH
A jesteś wierzący? wiesz co on jest po prostu głęboko wierzącym chociaż nie postępuje tak jak należy. Nie wstydzi się mówić o Bogu i jego wierze. To dar od Boga, który nazywa się ''męstwo''.
A co do tego wywiadu to uważam, że Adamek ogólnie mówi mądrze, ale na pewno nie w swoim imieniu. Jego szatan już dawno skusił pod postacią pieniążków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 08:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 08:08 PM przez Adammobp.)
Post: #417
RE: Tomasz Adamek
Oczywiście, że ma prawo tak mówić. Pytanie - czy czasem za bardzo się z tym nie obnosi, no kibice różnie to mogą ocenić.

Konder podnosił zarzuty, że wiara Adamka to był element budowania jego wizerunku medialnego. Lecz nie zaprzeczał, że Adamek prywatnie jest człowiekiem religijnym.

Wiecie, że Adamek poszedł na pielgrzymkę na Jasną Górę po zdobyciu tytułu? I nawet był studentem KUL-u, lecz studiów ostatecznie nie podjął.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 08:13 PM
Post: #418
RE: Tomasz Adamek
Naprawde AdamekFightPL przestane cie traktowac powaznie jak nie nabierzesz troche dystansu. Dlaczego uwazasz, ze na moj post ktory tyczy sie Tomasza Adamka, mozesz "wyskakiwac" do mnie z pytaniami typu "A jesteś wierzący?". Powiedz mi czlowieku, co ma moja wiara, a idac dalej, moje zycie osobiste, do tych smiesznych(oczywscie dla mnie, nie twierdze, ze bawi to kazdego) wywiadow ktorych udzial Goral. Po raz kolejny nie tyle chcesz porozmawiac o tym co napisalem, tylko wnikasz niepotrzebnie w moje zycie prywatne, rownoczesnie rozmywjac temat, bo jestem zmuszony zwrocic ci na to uwage, by w przyszlosci unikac podobnych pytan. Pewnie, ze mogbym ci odpisac, ale nie zrobie tego, bo jak widzisz ja nie pytam sie ciabie, ani nikogo tu na forum sprawy prywatne.

Wracajac to Tomasza Adamka, to bokserem byl swietnym, i tego w zadnym sposob nie mam zamiaru podwazyc, czy mu tego odbierac. Tu chodzi mi o inna rzecz... jako czlowieka go nie trawie.. wydaje mi sie falszywy, nie podobaly mi sie jego tlumaczenia po przegranych, czy slabszych walkach, a jego czeste mowienie o Bogu odbieram jako gadke na pokaz-chyba moga prawda?Smile To co przeczytalem "Nie kusi mnie żona, nie kusi mnie kolega, tylko kusi on. Dlatego uważam, że jeśli przestanę się modlić, to będzie po mnie, bo on tylko czyha na to", rozbawilo mnie bardziej niz niektore komentarze Silnego.Big Grin

Dla lepszej atmosfery na forum, proponuje na przszlosc odnosic sie bezposrednio do postow danego autora, a nie do oceny mojego poczucia humoru, czy wypytywaniu o sprawy prywatne. W innym razie, przestane calkiem odpisywac, bo szkoda rozmywac tematy szanowny kolego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 08:49 PM
Post: #419
RE: Tomasz Adamek
@Adammobp
Ale to nie wywiad dla bokser.org czy ringpolska tylko dla jakiegoś portalu o tematyce religijnej więc skąd to zdziwienie, że Adamek mówi coś o swojej wierze właśnie w tym wywiadzie i się tym obnosi? nie zrozum mnie źle, ja wiem o co Ci chodzi i zgadzam się z Tobą w 100%, ale w tym przypadku te jego religijne wywody są jak najbardziej usprawiedliwione.

@BMH
To retoryczne pytanie było tylko wstępem do dalszej części mojego postu.

''Nie potepiam absolutnie ludzi wierzacych, ale podkreslanie wiary, czy przywiazania do Boga, co niemalze kazdy wywiad jest jak na moj gust bardzo irytujace.'' - Teraz jestem w 100%, że jesteś ateistą i szanuję to, ale to co napisałeś jest nie prawdą. Tak jak napisałem w poście do Adammobp, podkreślanie wiary, przywiązania do Boga nie jest irytujące przynajmniej dla wierzących jednak dla ateistów jest to doświadczenie co najmniej odległe dlatego tak to odbierasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 02:39 AM
Post: #420
RE: Tomasz Adamek
AdamekFightPL - a ja mimo poparcia dla slow BMH oprocz do Twojego posta odniose sie rowniez do Twojej osoby. Wywiad Tomka w tematyce relgijnej na potrzeby religijnej gazety. Owszem, jest to na miejscu ale abstrahując od tego wywiadu dobrze wiesz ze Adamek z wiara wrecz obnosi sie niemal zawsze. I o to wlasnie chodzi ale Ty tego po prostu nie lapiesz. Ateistom (w tym mnie) nie zalezy na potepianiu kosciola itp. Ateista to nie jest czlowiek "anty". Po Twojemu jest to człowiek ktory wierzy w nicość. Nie ktory nie wierzy a ten ktory wierzy ale w co innego. Nikt nikogo nie chce zwalczac. Wisi mi to w co wierzysz, dopoki nie wykracza to poza granice moralnosci i dobrych obyczajow. Narzucanie innym swoich pogladow to domena ludzi wierzacych. Dlaczego nie moga oni uszanowac pogladow ateistow tak jak ateisci szanuja ich poglady? Czas przyjac do siebie ze ateizm jest na poziomie zera a wiara w cokolwiek liczba dodatnia. To czy ktos w cos wierzy powinno byc tylko jego prywatna sprawa. Chcesz wierzyc, prosze bardzo ale innych zostaw w spokoju. I nie segreguj ateistow jako ludzi ktorzy pewnych rzeczy nie rozumieja, traktujac ich wyjatkowo okrutnie. Ja kiedys bylem wierzacy, wiem jak to jest, mam o tym pojecie. Ba, smiem twierdzic ze mam wieksze pojecie na temat wiary od niektorych ludzi ktorzy wierza. Nie chodzi mi jednak o wasze osmieszenie a swoj swiety spokoj.

Zobacz, gdybys mial w tych sprawach jakies pojecie to obylo by sie bez peronalnych wycieczek i tematow ewidentnie dla ogolnego spoleczenstwa drazliwych.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości