Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
14-01-2013, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 04:51 PM przez Jerome.)
Post: #321
RE: Tomasz Adamek
@AdamekFightPL
Bronisz swojego Idola. To zrozumiałe. Popieram jednak nie wyciąganie wniosków do oficjalnego oświadczenia policji czy kogoś tam kompetentnego.

Jeśli jednak to się potwierdzi to @AdamekFightPL wybacz, ale Adamek stanie ze Szpilą czy Cyganem na równi. Bez żadnych wyjątków. Nie ma usprawiedliwienia dla pewnych rzeczy. Szkoda będzie, pewnie ale skoro taka będzie prawda to tak być musi.

Czekajmy.
Co do Silnego to racja, pojawia się tylko gdy Tomek się potyka ale muszę przyznać, że jeśli ta sytuacja okaże się prawdziwa to będzie miał dużo racji, nie sądzisz?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 06:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 06:10 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #322
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
Adamek od pewnego czasu przestał być moim idolem. I tak na prawdę nie staram się bronić Adamka, tylko studzić emocje innych. Szpilka,Cygan to kryminaliście, jeden siedział w kiciu, drugi siedzi. Adamek popełnił tylko zwykłe wykroczenie, nikogo nie zabił, nikt nie ucierpiał oprócz kilku samochodów w tym jego. Z tego co wyczytałem to na tym skrzyżowaniu dochodzi do dużej ilości podobnych stłuczek. Nie jest przesądzone, że to alkohol spowodował stłuczkę Adamka...
Gołota też miał nie przyjemności związane z prawem, nawet większe od Górala, mimo to nie wypomina mu się tego i nie robi jakiejś wielkie afery...

''W roku 2002 Gołotę ścigano listem gończym w USA (za niestawienie się w sądzie w związku z oskarżeniem o podawanie się za policjanta), a w październiku tegoż roku oskarżono go w Polsce o ponowne wdanie się w bijatykę (w hotelu w Sopocie). Został w związku z tym w marcu 2003 zatrzymany, postawiono mu zarzuty i wypuszczono za kaucją 30 000 zł. Dwa miesiące później, po niestawieniu się przezeń na jedną z rozpraw, sąd wydał w lipcu postanowienie o jego aresztowaniu, ale wkrótce – po przedstawieniu przez jego obrońców dowodów na to, że pięściarz w tym czasie przechodził rehabilitację – wycofał to postanowienie. We wrześniu 2004 prokuratura odstąpiła od dalszego prowadzenia z urzędu sprawy pobicia w Sopocie, a poszkodowany zrezygnował z wniesienia przeciw Gołocie oskarżenia prywatnego. Sprawę ostatecznie umorzono.''
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 06:49 PM przez Adammobp.)
Post: #323
RE: Tomasz Adamek
(14-01-2013 12:55 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ale co ma do tego wiara, że jechał pod wpływem alkoholu ? tzn. Adamek kłamał i jest według Ciebie nie wierzący?
Po pierwsze, to nie ma jeszcze prawdziwych wiarygodnych informacji, że jechał po alkoholu.

Po drugie, nie mówię, że Adamek jest niewierzący. Nic takiego nie napisałem.


(14-01-2013 12:55 PM)AdamekFightPL napisał(a):  W sumie to nie dziwię się, że z Adamkiem ostatnio coś złego się dzieje. Kibice, na których przez całą karierę liczył powoli odwracają się od niego... zamiast go wspierać w ciężkich chwilach.
Raczej nie sądzę, że coś złego ma związek z tym co robią lub mówią kibice.

A kibice przede wszystkim teraz czekają na informacje. Ktoś na stronie Adamka pisze newsy, diametralnie różniące się od tego, co mówi publicznie sam Adamek w wywiadach. Teraz raczej ciężko oczekiwać, by Adamek się wypowiadał (czy był pijany czy nie, jakie szkody są itd. to nie aż tak ważne dla tego) po takim zajściu. Ma ważniejsze sprawy na głowie niż tłumaczenie mediom co się stało. Ale kto inny mógłby co na tej stronie Adamka napisać. Albo ktoś z teamu Adamka mógłby wydać oświadczenie do prasy. Ale nic takiego nie ma.... To bardzo źle, bo to znaczy, że faktycznie coś jest na rzeczy i najczarniejsze chmury są nad Adamkiem. Nikt przecież nie będzie wydawał oświadczenia za Adamka, że był pijany, że przyświrował pawiana. Gdyby było na odwrót - mielibyśmy zaprzeczenie tego.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 07:08 PM
Post: #324
RE: Tomasz Adamek
@Adammobp
Adamek odmówił dmuchania w balonik więc to chyba mówi samo za siebie. I też wcale nie napisałem, że Ty napisałeś iż Adamek jest nie wierzący, po prostu zadałem Ci pytanie bo to co napisałeś w moim odczuciu coś takiego zasugerowało. Ja właśnie myślę, że ostatnia walka z Cunninghamem źle wpłynęła na Adamka... i to co go spotkało po walce, czyli fala krytyki itd... może tak na prawdę Adamek nie jest aż tak ''silny'' psychicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 08:18 PM
Post: #325
RE: Tomasz Adamek
@AdamekFightPL
Prowadzenie po alkoholu to nie wykroczenie a przestępstwo. To ogromna różnica w świetle prawa. Nic nie jest jeszcze pewne wiec nie ma sensu tego drążyć i takie usprawiedliwienia na zapas są zbędne. Z tym Gołotą to nie przesadzaj. Nie dość, że sprawy są prawnie wyjaśnione to jeszcze nigdy nie było o tym na tyle głośno aby to brać na poważnie. Nie przenoszę tu ciężaru sprawy na Adamka ale jego przyszła afera może mieć niezłe echo przynajmniej w Polsce.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 08:33 PM
Post: #326
RE: Tomasz Adamek
Tyle, że Gołota nie zasłania się Bogiem. On jest gosciem, ktory lubi swirowac. Jest tego swiadomy jak i ludzie dookoła natomiast Adamek udaje anioła a czyny swiadcza o czym innym.
Wole szczereg, niegrzecznego Szpilkę i Gołotę niż nieszczerego "grzecznego" Adamka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 08:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 08:43 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #327
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
No właśnie, dlaczego nie było o tym tak głośno? przecież te afery z Gołotą były nawet większe od tej z Adamkiem. Poza tym nie jestem pewny czy rzeczywiście nie było głośno, miałem wtedy z 6 lat, Ty zresztą też coś koło tego. Czasy się zmieniły, kiedyś ludzie nie byli tak wrażliwi na takie ekscesy. Jeżeli ta sytuacja odbije się echem w Polsce to nie za sprawą wagi tej sprawy a raczej za sprawą popularności Górala.
@Crumb
Zgadzam się z Tobą, że najgorsza rzecz jaka jest to właśnie bycie fałszywym i nie szczerym, ale to, że Gołota się nie zasłania panem Bogiem świadczy o nim lepiej w świetle prawa? to jaki Adamek na prawdę jest nie należy do naszego obowiązku żeby to oceniać bo możemy pisać i pisać o Adamku, analizować jego zachowanie, ale chyba żaden z nas nie zna go osobiście i nie jest w stanie powiedzieć z pełnym przekonaniem ''Adamek jest fałszywy i nie mówi prawdy''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 09:44 PM przez Jerome.)
Post: #328
RE: Tomasz Adamek
@AdamekFightPL
Najpierw mi mówisz, że nie wiem jak było wtedy a za sekundę mówisz, że czasy się zmieniły - tak jakbyś jednak wiedział Big Grin

Myślę, że właśnie przede wszystkim o to chodzi, że Tomek stworzył sobie wizerunek świętoszka więc inaczej postrzega się takie sprawy niż przypadku Szpilki, u którego można powiedzieć byłoby to kwestią czasu (hipotetycznie). Co mnie obchodzi czy coś sobie zrobił, czy pójdzie siedzieć czy nie? Ja siedzę w domu i śledzę jego karierę i to kim jest więc nie chce być oszukany. Jeśli ktoś naprawdę (PISZEMY TO RAZEM! popełniasz nieustannie ten sam błąd!) taki jest to niech się w jakiś sposób nie zasłania bo traci przez to mój szacunek. Nie znoszę takich zachowań. Mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi. U Szpili tak samo bym tego nie pochwalił ale nie byłbym wstrząśnięty a kiedy taki ktoś jak Adamek robi taki numer to nie ma się co dziwić.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 09:57 PM
Post: #329
RE: Tomasz Adamek
Adamkowi grozi rok więzienia.... jak czytam te newsy o Adamku to jak by to był jakiś prima aprillis.... jeżeli na prawdę zakończyła by się ta sprawa odsiadką Adamka to byłby jakiś kosmos... Adamek w więzieniu Big Grin a co jeżeli wydalą go z USA? Adamek wróci do Polski, może to jakiś znak od Boga, że pora wracać do Polski bo USA już i tak go nieźle zniszczyło. Niesamowita sprawa (tak wiem porywa mnie fantazja)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2013, 09:59 PM
Post: #330
RE: Tomasz Adamek
Adamek do tej pory był wzorem boksera. Ciężko, naprawdę było ciężko znaleźć tak grzecznego boksera jak on. Zawsze szacunek do przeciwnika, kultura, poukładane sprawy prywatne (żona, dzieci), katolik, ciężko zasuwa na treningach.

No bo co można mu było zarzucić? Że lubi Rydzyka i Radio Maryja? Że rzucił studia na KUL-u? Że jest zwolennikiem "klapsa"? Że lubi czasem sobie szybciej pojeździć autem? Że troszkę inaczej widział swoje niektóre walki niż inni? Że czasem się pochwali? Że pobił Gołotę? Że Kliczko go pobił? Że sędziowie troszkę za wysoko punktowali? Że w wywiadach gada 3 po 3? Że go Roger psuje?

To wszystko były pierdoły. Czasami może irytowały pewne zachowania Tomka, ale to były pierdoły. To nic w porównaniu z wybrykami Szpilki, Kosteckiego czy Gołoty (który swoje problemy z prawem w Polsce też miał, no taka prawda, nie jakieś szeryfy w USA, tylko w problemy w Polsce). To nic w porównaniu w problemami ikon i gwiazd boksu jak Tyson, Mayweather, Bowe, de la Hoya czy tam Hopkins.

Zarzuty były w książce Tomasz Adamek Historia prawdziwa, ale raczej to były bajki i brednie (książkę chciałem niedawno kupić na allegro, bo to biały kruk, ale znaleźli się tacy co mnie przebili i poszło za jakieś 50 złotych). Choć teraz te rzeczy ktoś może znów na powierzchnię próbować wyrzucić.

Jakieś niewielkie uwagi miałem do Adamka, ale generalnie zawsze byłem jego fanem i oglądałem jego walki. Cieszyłem się, że Polak walczy na takim poziomie i pawiana nie świruje. Aż tu nagle coś takiego... Dla mnie to szok. Jazda po pijanemu (choć sam nie wiem co jeszcze z tego wyjdzie, w mediach różne rzeczy bywają przekręcone) to czyn zasługujący na potępienie, to czyn karygodny i haniebny. Dla mnie w dodatku jako dla kierowcy oraz studenta prawa jest to coś, co kojarzy mi się głównie z najgorszymi zakałami (patologią) oraz z całą bandą celebrytów.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości