Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
01-07-2014, 08:47 PM
Post: #1231
RE: Tomasz Adamek
Troche szkoda tego bo ostatnimi czasy źle się tu dzieje.Niektórzy uzytkownicy mają takie chody na forum ze hoho.Obrazanie innych userow,piesciarzy itp ogólnie robi się kurwidołek.Ale nic jest to meczace dlatego zrobie sobie przerwe od forum tak zeby nabrać fresh air.Narazie kiedyś jeszcze wpadne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:50 PM
Post: #1232
RE: Tomasz Adamek
@Joker
Prowo?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:55 PM
Post: #1233
RE: Tomasz Adamek
Joker
No niestety, ale ja to się dziwię. Jeszcze niedawno było tu naprawdę normalnie, a teraz userzy, którzy naprawdę pisali logicznie i z sensem (to, że nie zawsze się zgadzałem to drobiazg), próbują zrobić na siłę z siebie gwiazdy forum, a wpisami udowodniają, że mentalnie nie wyszli jeszcze z podstawówki.
Szkoda, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Albo to kolego zaakceptujesz, albo uciekniesz, na pewno tego nie wytępisz. A im więcej takich wpisów, tym "gwiazdy" są bardziej z siebie dumne.

Dopóki będą tu "normalni", którzy są w większości, ja zostaję, choć już jednego kolegę skutecznie "gwiazdy" swoim cwaniakowaniem wygonili...

Nic mi do tego, taka moja, nic nie znacząca opinia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:58 PM
Post: #1234
RE: Tomasz Adamek
@BESTIA
Za wpisy Krycha powinieneś wlepiać ostrzeżenia. Dla mnie co niektórzy tutaj to naprawdę poziom gimbazy - żenada się tu robi...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 09:06 PM
Post: #1235
RE: Tomasz Adamek
Polska nadzieja HW Artur Szpilka z bogatą karierą amatorską poległ przez TKO ze zbliżającym się do 30-tki pracownikiem banku od kilku lat dorabiającym swoją bokserską pasją.
Dlaczego więc ze Szpilki robi się kogoś kim nie jest ?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 09:09 PM
Post: #1236
RE: Tomasz Adamek
@pyra

Bo tak jak Mike Tyson siedział w pierdlu. Przecież medialna kariera Szpilki zaczęła się od niedoszłej walki z Bartnikiem. Przedtem był to jeden z wielu komandosów Wasyla, który podpisał kontrakt po nieudanej przygodzie w amatorstwie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 09:52 PM
Post: #1237
RE: Tomasz Adamek
@Sander
Za jakie wpisy Smile ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2014, 08:30 PM
Post: #1238
RE: Tomasz Adamek
http://sport.interia.pl/boks/news-tomasz...lock=sport

Nie wiem skąd interia ma ten news ale wygląda na to że do walki nie dojdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2014, 08:37 PM
Post: #1239
RE: Tomasz Adamek
To może zrobią jednak galę z Adamkiem w Łodzi (ʘ‿ʘ)
Do Krakowa chcieli przenieść ze względu pewnie na Szpilkę, ale jak on wypada to jest nadzieja na Łódź Smile Ja tam wolę Arreolę jakby co, mam nadzieję, że to wciąż jest opcja.
(A skończy się pewnie na Rekowskim, nie żebym narzekał)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2014, 09:36 PM
Post: #1240
RE: Tomasz Adamek
@Gogolius
Wywiad pewnie zrobiony jeszcze przed poniedziałkowym spotkaniem.... albo Adamek po prostu nie był na czasie i nie oglądał wtorkowego Punchera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości