Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
26-06-2014, 10:27 AM
Post: #1211
RE: Tomasz Adamek
Ten wywiad, który pokazał Metzger dla mnie jest jakiś podejrzany.. Adamek tak się nie wypowiada na ogól.. Dziwna sprawa, wszystko odwraca się o 180 stopni. Będę kibicował Szpilce bo sportowo Adamek mnie zawiódł. Walka z Aguilerą, Chambersem i Cunninghamem sprawiła, że nie ma dla mnie w jego rzemiośle niczego co namawiałoby mnie żeby go oglądać. Pomijam już wszelkie aspekty pozaringowe. Absolutnie nie popieram jego poglądów, religijności i propozycji politycznych. Pomijam to, bo chodzi o boks a tu Adamek nie jest dla mnie kimś ciekawym. Czy Szpilka jest? Nie ukrywam, że to nikt godny naśladowania (boksersko) bo braków Artur ma moim zdaniem sporo jednak jego ambicja, brak kalkulacji, odwaga sprawiają, że chce go oglądać. Nie życzę nikomu źle ale dobry knockout Szpilki na Adamku chętnie bym zobaczył. Adamek schodzi ze sceny, Szpila nawet jeśli nic nigdy nie osiągnie to niech ten Polski boks pociągnie chociaż trochę. Porażka Szpilki to porażka Polskiej wagi ciężkiej bo Adamek na arenie miedzynarodowej jest słaby, Szpilki tam nie ma, pokonanie Adamka znów otworzy mu jakąś furkę.. Cóż jeszcze dodać.. Pamiętajcie, że chodzi o boks, zapomnijcie o sprawach pozaringowych, o tym że Szpila to były chuligan, Adamek to "świętoszek" i polityczny błazen. Chodzi o boks a ta walka boksersko powinna zainteresować każdego Polskiego kibica czy fana pięściarstwa. Niech wygra lepszy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 10:56 AM
Post: #1212
RE: Tomasz Adamek
Uuuu... Adamek już prowokuje Szpilkę i kozaczy Big Grin
Fragmenty wywiadu dla polsatsport.pl :

Dlaczego Artur Szpilka chce z Tobą walczyć – ważniejsze względy sportowe czy finansowe?

Jakby były sportowe, to by nie walczył, bo wiadomo jak to się dla niego skończy. Czyli finansowe. To jego skok na kasę.

Mówiłeś o przygotowaniach: sparringpartnerzy?

Z Europy, bo Szpilka to europejski pięściarz. Lepszych nie będzie potrzeba. Oglądałem jego walkę z Bryantem Jenningsem, byłem na sali w Madison Square Garden. Więcej nie potrzebuję oglądać. Będzie surowa nauczka w Łodzi. Obnażę go.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:02 AM
Post: #1213
RE: Tomasz Adamek
Jerome
Myślałem, że to znów chwilowy powrót na forum, mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.Stara gwardia powracaTongue.

Obaj będą kozaczyć Adamek i Szpilka, nie lubię takich promocji walki, ten kto przegra straci mój szacunekWink.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 07:19 PM
Post: #1214
RE: Tomasz Adamek
Nie sugerujcie się tym wywiadem. Przeprowadzał go Garczarczyk, a on lubi czasami swoje wywiady (tekstowe) pod koloryzować, nie wykluczam, że za zgodą Adamka na potrzebny promocyjne, ale fakt faktem Adamek ostatnio zrobił się straszny chuj. Chyba obraził się trochę na polaków, że na niego nie głosowaliśmy w wyborach. Nawet Pindera w studio Punchera powiedział, że Adamka te USA zmieniło... a może po prostu nie szczędzi sobie słów na Szpilkę bo pamięta wypowiedź o ''zbiciu konia''.

Swoją drogą, widziałem ostatnio na allegro zdjęcie Adamka z autografem, pieniądze za zdjęcie miały zostać przekazane na leczenie jakiejś chorej dziewczynki. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że tym zdjęciem była broszurka reklamowa partii Solidarna Polska.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 09:34 PM przez Krzych.)
Post: #1215
RE: Tomasz Adamek
Dla mnie ta walka jest smutna. Adamek, który już w ogóle odleciał gdzieś w swoje zaświaty i żyje w innej rzeczywistości, ciągle klepie bzdury, co chwilę robi to czego zawsze unikał czyli np. bezsensownego pieprzenia przed walką o tym jak on kogoś nie pobije i nie obnaży. Widzimy smutny schyłek kariery ikony polskiego boksu, która nie spada już tylko jak sportowiec ale i jako człowiek coraz częściej robiąc z twarzy wiadomo co. Po drugiej stronie Szpilka, czyli pompowanie kasy w kogoś kto jest kompletnym anty przykładem dla młodych zawodników i obrazem tego jak młody człowiek nie powinien się zachowywać, wręcz ilustracją wszystkiego co najgorsze a walcząc za granicą potwierdzeniem najgorszych stereotypów o Polakach. Do tego przy swoim podejściu do treningów, jak choćby obecnie to pasienie się do nie wiadomo ilu kilogramów żeby "zrobić siłę", nigdy niczego nie osiągnie i marnowane są i pieniądze i czas, które powinny być przeznaczone dla prawdziwych zawodników, może na odbudowę boksu olimpijskiego, ale na pewno nie dla tanich pozerów. Zobaczymy smutny schyłek dawnej świetności i jednocześnie smutny początek bardzo czarnej przyszłości dla polskiego boksu, bo jeżeli ten boks ma być oparty na kimś takim jak Szpilka no to niestety ale to jest najlepsza definicja tego na jakim poziomie jest nasz boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 10:17 PM
Post: #1216
Bug RE: Tomasz Adamek
Zastanawiam się dlaczego nie dogadano się z Arreolą. Przecież to najbardziej medialna i kasowa walka z realnych opcji dla Adamka. Wątpię, aby team Arreoli zrezygnował, bo od czasu ich pierwszej wyrównanej walki Góral zaliczył mocny spadek formy, a Chris utrzymał się na mniej więcej tym samym poziomie. IMHO grubas byłby tu wyraźnym faworytem. Adamek też nie powinien odpuszczać takiej okazji, bo to może być ostatnia jego szansa na wielką walkę w USA, a po ewentualnej przegranej ze Szpilką, Arreola może stracić zainteresowanie Adamkiem. Z Kolei Szpilka chętnie zawalczy z Góralem nawet jak ten przegra z Arreolą. A zatem wygląda na to, że panowie po prostu nie dogadali się co do podziału kasy. Poza tym Adamek w USA chyba już przestał być figurą przyciągającą kibiców, skoro od jakiegoś czasu nie potrafi zapełnić Prudential Center i musi walczyć w jakichś mniejszych prowincjonalnych halach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 07:06 AM
Post: #1217
RE: Tomasz Adamek
@Metzger
Myślę, że tutaj chodzi bardziej o obecny stan psychiczny Arreoli. Możliwe, że po walce ze Stivernem się podłamał i nie myśli o żadnej kolejnej walce.

@Krzych
No to ładnie pocisnąłeś Szpilce. Moim zdaniem nie jest on taki straszny na jakiego wygląda i na jakiego się kreował. Wyznaje głupie zasady, ale myślę, że z czasem się to zmieni. W sumie świruje już tylko przy Zimnochu. Wiadomo, że pewne nawyki już zostaną, ale nie każdy wychowywał się w rodzinnym ciepełku z ustawionymi rodzicami na pełnym chilloucie. Niestety, ale takich osób jak Szpilka w tym kraju jest ogrom. Dlaczego więc oni nie mieliby brać z niego przykładu? nie chodzi mi o styl wypowiedzi czy charakter tylko o to co robi. Wziął się chłopak do roboty, ma swoje marzenia, przeszłość pozostawił w tyle, poświęcił się swojej karierze, dziewczynie.

Wydaje mi się, że Adamek ma jakiś kompleks Szpilki. Zauważył, że w Polsce mówi się bardziej o Arturze niż o nim. Po prostu zwykła zawiść i zazdrość (a niby taki religijny). Tak na prawdę dopiero w Puncher Extra Adamek wypowiedział nazwisko ''Szzzpilki''. On celowo unikał jego imienia i nazwiska w wywiadach, nawet jeżeli redaktor zapytał go konkretnie o osobę Szpilki. Wywijał się słowami rodak, chłopak itd. I moim zdaniem to nie jest przypadek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 08:48 AM
Post: #1218
RE: Tomasz Adamek
Ciekawe czy w USA mają taki problem z zachowaniem Bronera lub Wildera ? Ja pierdole, to jest tylko biznes. Szpilka to całkiem bystry facet, pomimo braku wyników całkiem ładnie się wypromował ( porównywalnie z Adamkiem), wzbudza zainteresowanie swoją osobą i robi dobry hajs. Artur nie jest złym przykładem dla ludzi z tych gorszych domów, był chuliganem, siedział w więzieniu, a przez boks zawodowy wyszedł na prostą i zarabia zajebisty hajs ( jak na swój poziom). Gorszej reklamy niż Gołota lub Michalczewsky nikt nam nie zrobi , więc nie ma o co się martwić.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 11:14 AM
Post: #1219
RE: Tomasz Adamek
(27-06-2014 08:48 AM)KrychuTMT napisał(a):  Gorszej reklamy niż Gołota lub Michalczewsky nikt nam nie zrobi , więc nie ma o co się martwić.

Ból dupy fanatyków Gołoty za 3...2....1....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2014, 12:57 PM
Post: #1220
RE: Tomasz Adamek
(27-06-2014 08:48 AM)KrychuTMT napisał(a):  Gorszej reklamy niż Gołota lub Michalczewsky nikt nam nie zrobi , więc nie ma o co się martwić.

No nie wiem, ja jednak zaryzykuję stwierdzenie, że Szpilka ma predyspozycje żeby narobić jeszcze więcej wstydu. W sumie to tylko do tego ma predyspozycje. Gołota mimo tego, że nie raz narobił wstyd i w ringu i poza nim i nie był zbyt rozgarnięty to jednak nie wychodził do ringu w więziennym kubraku i nie bezcześcił polskiego godła jakimiś napisami typu PDW jednocześnie nazywając siebie patriotą. To już nawet nie jest dno, to jest pukanie w dno od spodu. No ale Polska jak Polska, tu się to sprzedało świetnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości