Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Chambers
16-04-2012, 11:27 AM
Post: #51
RE: Adamek vs Chambers
PANOWIE
Błagam o zaprzestanie cytowania Tomasza i wyliczanie gdzie zrobił błąd,okłamał czy nie wiadomo co!
Dlaczego nie wyliczacie tak Haye'a,Diablo czy braci K??? Oni wg Was zawsze robią tak jak mówią? Adamek ciągle udziela wywiadów i w każdym co ma mówić? Czasami powie coś co może ktoś inaczej napisze lub Tomasz to zle powie,nie w tym sensie co ma na myśli ale to normalne przecież po co robić z niego obłudnika i dlaczego akurat z niego? Bo jest kimś? Bo mu się udało? Troszkę rozsądku...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2012, 05:53 PM
Post: #52
RE: Adamek vs Chambers
@PeterManfredo
Akurat Braciom Klitschko albo Haye'owi bardziej się udało niż Tomkowi więc nie wiem o czym mówisz. Wyliczam go ponieważ w 70% jego wywiadów jest tego typu. Mnie to osobiście razi bo wiem, że to nie prawda, że zawsze ma trudno, że prawie nigdy nie jest faworytem, że Roger go zawsze czegoś nowego uczy, że to nie on wybiera przeciwnika itd. Teraz ciężko o tym mówić bo po soczystym wpierdolu od Vitka ładnie rozpracował Aguilerę i zabiera się za Chambersa więc idzie to w lepszą stronę ale za przeproszenie robienie kibiców w chuja komu jak komu ale Tomkowi nie przystoi. I tylko o to mi chodzi. I nie czepiam się Tomka bo mam jakiś uraz tylko przeciwnie, jestem jego wielkim fanem i zaczyna mi się to nie podobać co mój Idol głosi tu i tam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2012, 01:40 PM
Post: #53
RE: Adamek vs Chambers
Choć jestem również fanem Adamka, to trzeba przyznać, że w wielu wywiadach faktycznie gada to samo, czasem się już tego nie da słuchać. Chociażby pytany o walki Polaków, np. typy na walkę Wacha, zawsze odpowiada to samo coś w stylu "niech walczą, niech wygrywają, ja kibicuję moim rodakom". A o tym, że cały czas uczy się od Rogera czegoś nowego... To powtarza jak mantra, tego się nie da słuchać...

Ale z drugiej strony, w tych wywiadach prawie cały czas jest pytany o to samo...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2012, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2012 05:19 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #54
RE: Adamek vs Chambers
Wszyscy mówią, że Tomek Adamek to inteligenty bokser. Z tym się zgodzę, jednak inteligencja ringowa nie przekłada się na tą prywatną... ja myślę, że Adamek np. nie pyskuje przed walkami nie tylko dlatego, że jest wojownikiem i to co miał do powiedzenia pokazuje w ringu, ale też dlatego, że on nie jest tak wygadany i inteligenty jak np. bracia Kliczko czy chociażby pyskaty Haye. Czasami wypowiada się dosyć głupio, ale to dlatego, że boks wdaje mu się we znaki a dokładnie waga ciężka. Kilka razy dostał w głowę od boksera 100kg + i troszkę mu się poprzestawiało w głowie. Niestety taka prawda, jestem WIELKIM fanem Adamka, ale Tomek zaczyna wypowiadać się bardzo ogólnie tak jak by nie mógł zebrać myśli i nie był tak jak wcześniej mówiłem za bardzo wygadany.
(13-04-2012 01:30 PM)Jerome napisał(a):  Szperam sobie na bokser.org a tu:

" - Nigdy nie wybieram sobie łatwych przeciwników, bo łatwe walki tak naprawdę nic mi nie dają - uważa Tomasz Adamek (45-2, 28 KO), który zaledwie trzy miesiące po walce z Nagy Aguilerą, już 16 czerwca w hali Prudential Center w Newark, skrzyżuje rękawice z Eddie Chambersem (36-2, 18 KO). "Szybki Eddie" przez wielu specjalistów uważany jest za najlepszego amerykańskiego boksera wagi ciężkiej. "

Nie wiem jak Tomek może być tak obłudny, jak to nie wybiera sobie łatwych przeciwników? Zacznijmy od tego, że on podobno nie miesza się z prace Ziggiego tylko boksuje z kim mu jest dane. Druga rzecz, jak McBride i Maddalone byli "trudni"?? Nie wytrzyma zaraz. Co chwilę co innego on mówi.

" - Roger jest znakomitym nauczycielem, ja ciągle czegoś się uczę i po każdym takim obozie z nim jestem lepszym bokserem - zakończył Tomek. "

No i moje ulubione ;] Tomek chyba podpatrzył z naszego forum takie coś jak sygnatura i korzysta z tego w wywiadach ;]
Druga porcja

- Przecież nie ja wybieram i ustalam sobie termin, ale widzę to tak: nasi piłkarze wygrywają, kibice idą się dobrze bawić, a później jeszcze oglądają boks. Przecież Polacy nie chodzą wcześnie spać, kiedy jest okazja. A walka naprawdę zapowiada się świetnie.

Z tym z kolei zgadzam się w 100% Big Grin

Być może Tomek nie interesuję się sytuacją w boksie i myślał, że walcząc z Maddalone walczy z kimś z TOP20... albo po prostu chodziło mu o to, że przejrzał dopiero teraz na oczy, że łatwe pojedynki takie jak z Maddalone albo McBridem nic mu nie dają i chce to zmienić walcząc właśnie z takimi przeciwnikami jak Eddie Chambers. Co do drugiej wypowiedzi to każdemu bokserowi wydaje się po treningu, że jest coraz lepszy po prostu wierzy w swoje umiejętności. To tak jak idziesz na siłownię i zaraz po siłowni już Ci się wydaje, że tyci urosłeś Smile Zresztą Tomek może i rzeczywiście jest coraz lepszym bokserem i uczy się nowych rzeczy tylko problem w tym, że jest za stary na wprowadzenie jakiś nowych sztuczek do kunsztu bokserskiego i powinien korzystać w 85% to czego nauczył go Andrzej Gmitruk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2012, 05:43 PM
Post: #55
RE: Adamek vs Chambers
(18-04-2012 05:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Być może Tomek nie interesuję się sytuacją w boksie i myślał, że walcząc z Maddalone walczy z kimś z TOP20...

@AdamekFightPL
Z całym szacunkiem, ale bez przesady... W takim wypadku Adamek musiałby być po prostu idiotą.

Mam nadzieję, że ten fragment Twojej wypowiedzi to po prostu żart...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2012, 06:34 PM
Post: #56
Bug RE: Adamek vs Chambers
(18-04-2012 05:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Czasami wypowiada się dosyć głupio, ale to dlatego, że boks wdaje mu się we znaki a dokładnie waga ciężka.
Wątpię aby takie były przyczyny. Chodzi raczej o to, że Adamek to prosty wiejski chłopak bez wykształcenia (nie żebym coś do takich miał).[/align]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2012, 06:56 PM
Post: #57
RE: Adamek vs Chambers
@Rutherford

Tak, to był żart. Nabijam się z Adamka mojego idola =D

@Metzger

Czy z całego tekstu jaki napisałem przeczytałeś tylko ten fragment? przecież napisałem, że Adamek nie jest tak inteligentnym człowiekiem jak niektórzy myślą. Tomek mieszka kilka lat w USA i wydaje mu się, że jest już pełno prawym mieszczuchem z Ameryki. Niestety jeżeli ktoś wcześniej był właśnie takim prostym, wiejskim chłopakiem wychodzi z tego taka mieszanka jaką widzimy w wywiadach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 12:31 PM
Post: #58
RE: Adamek vs Chambers
oby Adamek pokazał całemu światu, że jego nazwisko jeszcze nie umarło i nadal może wiele zdziałać - moim zdaniem rywal jak na ten czas odpowiedni Wink

generalny wykonawca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-05-2012, 02:23 PM
Post: #59
RE: Adamek vs Chambers
Oficjalne promo walki Adamek vs Chambers
http://www.youtube.com/watch?v=PSyRACSU5ho
Mi się nawet podoba.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-06-2012, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2012 08:39 PM przez Adammobp.)
Post: #60
RE: Adamek vs Chambers
Ale jaja! Ale jaja!

Adamek - 102,1 kg
Chambers - 91.6 kg

Ponad 10 kg różnicy. Adamek najcięższy w karierze. Chambers pewnie jak ostatnio tyle ważył to był nastolatkiem. 10 kg różnicy w przypadku tych małych ciężkich to bardzo dużo. Eddie stawia na szybkość. Oj ciekawa walka będzie.

I to chyba wyraźny sygnał, że Eddie planuje stoczyć coś niedługo w wadze cruiser.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości