Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Chambers
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szykuje się hitowa walka w wadze ciężkiej. Kontrakty ponoć już podpisane. 16 czerwca Adamek zmierzy się z Chambersem. Jakie są wasze typy na walkę? A może stawiacie, że Eddie się wycofa na tydzień czy 2 przed walką Tongue ?
Nie,czemu ma się wycofać. Dla obydwu to szansa na pokonanie kogoś z nazwiskiem i myślę,że Tomasz jest faworytem tego starcia. Na tę chwilę jest to przeciwnik z wyższej półki od Aguilery i to jest dobre,systematycznie walcząc z coraz lepszymi Tomek podnosi poziom. Nie wiadomo co Eddie może pokazac gdyż ostatnio nie walczył
Fantastyczna wiadomość!
Na to czekałem. A więc można robić pojedynki na szczycie. Wystarczy chęć zawodników!

Co do pojedynku to oczywiście jestem za Tomaszem ale nie wiem kogo bym wskazał na faworyta. Widziałem zaledwie 2 walki Chambersa. Uzupełnię wiedzę i coś powiem. Dla mnie nawet jak Tomasz przegra to i tak będę zadowolony, że doszło do takiego pojedynku.
@Jerome

Tomek nie przegra z Chambersem.
@AdamekFightPL
Spokojnie. Niech wygra, bardzo bym tego chciał.
1 walka po ciężkim obiciu z Kliczko i facet staje w szranki z jednym z najszybszych HW. To różni Adamka o wielu, także polskich mistrzów.
(05-04-2012 08:10 AM)PeterManfredo napisał(a): [ -> ]Nie,czemu ma się wycofać.
Z ostatnich 2 walk się wycofał, niby była kontuzja. Więc kto tam wie jak będzie teraz.
@willow(konserwatysta)
Masz rację. Ahh ale się nie mogę doczekać.

@Adammobp
Mowa o Thompsonie i Liahowiczu??
@willow(konserwatysta)

Wiesz co, Adamek po prostu nie wyjścia i musi walczyć z kimś znaczącym w HW aby dopchać się do walki o pas. Chambers też po ciężkim KO z rąk Władimira zawalczył jedną walkę z Rossym i walczy z Adamkiem. To może być walka 2012 roku w HW o ile Chambers będzie dobrze do tej walki przygotowany i wyjdzie po to aby zwyciężyć.
Tomasz wygra tą walkę a następną walkę chciałbym zobaczyć z wysokim rywalem co mogłoby go to w jakiś sposób przygotować do walki o mistrzostwo z Wladimirem. Mógłby następną walkę np zawalczyć z Heleniusem, Furym lub Mariuszem Wachem. Z nimi byłoby mu najciężej. Tak myślę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie