Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Chambers
08-04-2012, 08:05 PM
Post: #41
RE: Adamek vs Chambers
No to już sam nie wiem. Przekonamy się niedługo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 08:13 PM
Post: #42
RE: Adamek vs Chambers
Ostatnio Chambers w wywiadzie gadał, że kontuzje były prawdziwe ale... jego rachunki się same nie zapłacą a nie ma za dużo sponsorów więc tym razem nie ma mowy o żadnej kontuzji i odwoływaniu walki.

Jak dla mnie to właśnie się wsypał, że kantował z kontuzjami bo przecież tego się nie wybiera.
Można też przypuszczać, że walka z Adamkiem to lekki skok na kasę i zbytnio się nie zamierza przykładać do treningów.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 09:01 AM
Post: #43
RE: Adamek vs Chambers
@Jerome

Chyba żartujesz? a ja równie mogę wywnioskować, że ta walka to jest jego ostatnia duża szansa i ma zamiar zapierdzielać na treningach żeby ją wykorzystać. Nie wspomniał, że nie ma mowy o żadnej kontuzji tylko o odwołaniu walki a to jest różnica. Nie lubię takiego gadania... niektórzy po jednym zdjęciu potrafią stwierdzić w jakiej formie jest dany zawodnik, czy jest szybki a Ty potrafisz po jednej wypowiedzi stwierdzić, że Chambers nie zamierza się przygotowywać do walki z Adamkiem... ręce opadają Jerome...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 12:48 PM
Post: #44
RE: Adamek vs Chambers
A wiecie szczerze to nie chcę myśleć o tym jak potoczy się kariera Adamka bo najpierw musi wygrać z Chambersem... a poza tym jak długo będzie walczył to bez znaczenia mistrzem nie zostanie, chyba że pokona Powietkina i zdobędzie półpasiec, a to też nie łatwa przeprawa... Szczerze Adamek będzie istniał w HW na wysokim miejscu w rankingach ze względu na marketingowe zabawy wszystkich promotorów, którzy zapomnieli że to boks a pieniądze same przyjdą o ile ktoś o nie uczciwie zapracuje... stawiam prędzej na Wacha że zdobedzie mistrza niż Adamek choć szanse są też znikome... a Szpilka ma długą karierę w HW i na pewno doczeka do odejścia braci a wtedy może jakiś jeden pas gdzieś wyszarpie szczęściem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 12:54 PM
Post: #45
RE: Adamek vs Chambers
Jeżeli dojdzie do walki z Powietkinem, nie stawiałbym Tomasza tak nisko. Każdy widział jak ciosami prostymi Huck detronizował Saszę. A lewy prosty Tomka nie zatracił się po tej przegranej z Kliczką. Zauważyłem też pozycję Tomka mniej frontalną, przez co ciężko go trafić na wątrobę, a lewy prosty jest dynamiczny. Z Chambersem Tomek wygra jestem tego pewien Big Grin

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2012 03:28 PM przez Jerome.)
Post: #46
RE: Adamek vs Chambers
(10-04-2012 09:01 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome

Chyba żartujesz? a ja równie mogę wywnioskować, że ta walka to jest jego ostatnia duża szansa i ma zamiar zapierdzielać na treningach żeby ją wykorzystać. Nie wspomniał, że nie ma mowy o żadnej kontuzji tylko o odwołaniu walki a to jest różnica. Nie lubię takiego gadania... niektórzy po jednym zdjęciu potrafią stwierdzić w jakiej formie jest dany zawodnik, czy jest szybki a Ty potrafisz po jednej wypowiedzi stwierdzić, że Chambers nie zamierza się przygotowywać do walki z Adamkiem... ręce opadają Jerome...

Widzę, że nie można już nic powiedzieć co mogłoby w jakiś sposób umniejszyć Tomaszowi. Oczywiście, że może być jak Ty mówisz, że Chambers wyciśnie z siebie maximum bo to jego ostatnia szansa. Również może być tak jak ja mówię, że kantował z kontuzjami. Ok, ja sam nie wierzę, że wyjdzie tylko po wypłatę ale w wersję łączoną jestem skłonny bardzo uwierzyć. Mianowicie Eddie kantował z kontuzjami ale potrzebna mu kasa więc walczy z Adamkiem i da z siebie maximum bo to jego ostatnia szansa. Może być?
@K.O.
@sowka

Powtarzam się ale walka z Povietkinem, mimo wielkiego pożądania przeze mnie jest dla Tomasza pułapką. No chyba, że nie zapłaci sankcji na ten "pasek" i skupi się tylko na zwycięstwie nad wartościowym przeciwnikiem.
@AdamekFightPL
Skąd masz info o rozmowach na temat walki Toney v Szpilka? Widziałem komentarz na bokser.org i dość mocno się ździwiłem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 03:37 PM
Post: #47
RE: Adamek vs Chambers
@Jerome

Nie chodzi tutaj o umniejszanie, ale wkurzały mnie komentarze przed każdą walką Adamka, że walczy z bumami. Teraz jest Chambers chyba jeden z lepszych zawodników w HW w dodatku to praktycznie ''Dream Match'' w wadze ciężkiej bo stają przed siebie dwaj najszybsi zawodnicy w HW a Ty piszesz, że Chambers dlatego iż powiedział, że nie może pozwolić sobie na odwołanie walki nie przygotuje się do niej... a jacyś hejterzy zaraz to wychwycą i zacznie się w internecie hejtowanie Adamka, że dalej walczy z Chambersem, który już rok nie walczył i nie przygotuje się do walki z Adamkiem. Rozumiesz o co chodzi? Adamkowi możesz umniejszać, bo to niestety w polskim internecie tradycja, ale nie umniejszaj umiejętności Chambersa i jego osoby. Chłopak na pewno świetnie się przygotuje do tej walki bo za Adamkiem stoją wielkie pieniądze. Co do informacji Szpilka vs Toney to oczywiście żart. A raczej ironia, chciałem zobaczyć jak inni czytelnicy na ową informację zareagują. Chociaż mimo, że sam wymyśliłem tę informację chciałbym zobaczyć Toneya i Szpilkę razem w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2012, 03:48 PM
Post: #48
RE: Adamek vs Chambers
@AdamekFightPL

Ale ja nie chce hejtować Adamka ani Chambersa. Zdaję sobie sprawę, że to bardzo dobry pojedynek bez względu na przerwę Eddiego i jego przeszłość. Nie sądzę, że z jakiegoś powodu będzie łatwy pojedynek dla Tomka. To co napisałem nie dotyczy juz nawet tego pojedynku tylko przeszłości Eddiego. O to mi chodzi a nie, żeby mówić, że Tomek obija bumów a to jest następny bo po 1,5 rocznej przerwie itd itd. Spokojnie stary, nikt tu nikomu nie umniejsza. W sensie, że Tomkowi. Chambers dał powody do podważania jego rzetelności więc o tym mówię. Tyle

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 01:37 PM przez Jerome.)
Post: #49
RE: Adamek vs Chambers
Szperam sobie na bokser.org a tu:

" - Nigdy nie wybieram sobie łatwych przeciwników, bo łatwe walki tak naprawdę nic mi nie dają - uważa Tomasz Adamek (45-2, 28 KO), który zaledwie trzy miesiące po walce z Nagy Aguilerą, już 16 czerwca w hali Prudential Center w Newark, skrzyżuje rękawice z Eddie Chambersem (36-2, 18 KO). "Szybki Eddie" przez wielu specjalistów uważany jest za najlepszego amerykańskiego boksera wagi ciężkiej. "

Nie wiem jak Tomek może być tak obłudny, jak to nie wybiera sobie łatwych przeciwników? Zacznijmy od tego, że on podobno nie miesza się z prace Ziggiego tylko boksuje z kim mu jest dane. Druga rzecz, jak McBride i Maddalone byli "trudni"?? Nie wytrzyma zaraz. Co chwilę co innego on mówi.

" - Roger jest znakomitym nauczycielem, ja ciągle czegoś się uczę i po każdym takim obozie z nim jestem lepszym bokserem - zakończył Tomek. "

No i moje ulubione ;] Tomek chyba podpatrzył z naszego forum takie coś jak sygnatura i korzysta z tego w wywiadach ;]
Druga porcja

- Przecież nie ja wybieram i ustalam sobie termin, ale widzę to tak: nasi piłkarze wygrywają, kibice idą się dobrze bawić, a później jeszcze oglądają boks. Przecież Polacy nie chodzą wcześnie spać, kiedy jest okazja. A walka naprawdę zapowiada się świetnie.

Z tym z kolei zgadzam się w 100% Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2012, 11:13 AM
Post: #50
RE: Adamek vs Chambers
Takie starcie oststniej szansy dla obydwu o załapanie się na wypłatę od Władka. Potencjalny wpierdol mają obaj gwarantowany, kwestia tylko, który z nich go zbierze zabierając (oprócz bęcków) sakiewkę z K2?

P.S.
Władzio ma wolniejsze nogi od Vitka, więc Tomek jako (teoretycznie) szybszy w poruszaniu od Amerykanina może mieć większą szansę na przetrwanie do ostatniego gongu. Jeśli jedank Góral będzie dalej tak tył, to z wydolności i szybkich nóg może zostać wspomnienie i ciężkie KO przy wypłacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości