Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Chambers
07-04-2012, 08:44 PM
Post: #31
RE: Adamek vs Chambers
Ale wiesz, nawet jak Adamek nie zaboksuje od razu o wakat po Vicie to nie sądzę aby ten, kto go zdobędzie od razu leciał na Włada. I wtedy upatrywałbym szansy Tomka. Z tym, że już teraz musiałoby się zacząć coś dziać z tym pasem. Inaczej Tomek wiekowo nie wyrobi...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 03:38 PM
Post: #32
RE: Adamek vs Chambers
@Jerome

Spokojnie, Adamek spokojnie może walczyć do 37 roku życia. Tomek jest cały czas w formie, przecież praktycznie od 3 lat był non stop w treningu. Nie mówiłbym tak jeżeli Tomek walczyłby 1-2 razy w roku i robił długie przerwy. Tomek to przykładowy sportowiec i jest profesjonalistą w tym co robi. Ja mam wielką nadzieję, że Witalij wygra wybory na Ukrainie i zwakuje pas. Jeżeli Tomek wygra swoje 2 najbliższe pojedynki będzie bardzo wysoko w rankingach i daj boże gdyby wtedy Witalij zwakował pas Tomek by o ten pas zawalczył a wtedy łatwa dla Władimira unifikacja i wieeelkie pieniądze dla Tomasza. A żeby nie kończyć kariery porażką ''Walka stulecia'' Adamek vs. Szpilka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 04:11 PM
Post: #33
RE: Adamek vs Chambers
Adamek jeszcze 3-4 lata na pewno powalczy. Do 40 spokojnie będzie w czołówce

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 04:53 PM
Post: #34
RE: Adamek vs Chambers
Ja powiem, że Tomek jest wciąż w formie jak zrzuci do tych 98 standardowych. Ostatnio się trochę zawiodłem. Ale poczekajmy na ważenie przed Chambersem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 05:46 PM
Post: #35
RE: Adamek vs Chambers
Czym się zawiódłes?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 06:10 PM
Post: #36
RE: Adamek vs Chambers
Kiepskim poziomem pojedynku. Braku takiej wyraźniej dominacji. Aquilera miał swoje momenty i tylko dzięki systematyczności Tomka wygrywał On rundy. Brakowało tej szybkości co zawsze. Było to widoczne dla mnie gołym okiem. To nie to samo co z Medalionem i McBurgerem a takim poziomem dysponował Nagy. Po Tomku spodziewam się więcej biorąc pod uwagę, że dąży on do Mistrzostwa. O wakat Klitschkowskiego byle leszcz nie będzie walczył.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 07:25 PM
Post: #37
RE: Adamek vs Chambers
@Jerome

Mylisz się, Aguilera to dobry zawodnik a przynajmniej średniak a w tej walce zaprezentował się dużo lepiej niż np. z Arreolą i nie porównuj go do McBride'a czy Maddalone. Uwierz mi jestem wielkim fanem Tomka i Adamek zaprezentował się super w tej walce po tak długiej przerwie. Oczywiście w pierwszych rundach nie był tak pewny siebie ( ani ja pewny jego ), ale później znowu oczarował mnie swoim super stylem boksowania. Wszyscy mówią, że Tomek za dużo zebrał w tej walce na łeb, ale tak na prawdę to wszystko przez to, że Tomek chciał wypróbować na Aguilerze nowe techniki obrony ( min. ta ala Mayweather ). Oczywiście Tomek nigdy nie miał zbyt dobrej obrony więc też nie usprawiedliwiam jego poczynań w ringu. Ta walka bardzo przypominała mi tę z Arreolą a Aguilera stylem do Arreoli. Tomek w walce z Chambersem mam nadzieje, że znowu wszystkich zaskoczy jak zrobił to w walce z Arreolą. O matko, ale się będę denerwował. Chambers to realne zagrożenie, moim zdaniem większe niż Povetkin. Będę denerwował się przed tą walką jak przed Kliczką albo i bardziej bo wiem, że to na prawdę walka o wszystko. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Tomka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 07:49 PM
Post: #38
RE: Adamek vs Chambers
@AdamekFightPL
Mnie Tomek nie urzekł. Ale daję poprawkę na długą przerwę. Aquilera jakkolwiek nie był przykogowany max w 4 rundzie powinien leżeć. Czekam jednak na czerwiec. Ring wszystko zweryfikuje. Czy miałem rację czy nie.

Tak w ogóle to to ma być 10 rund?? :/

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 07:51 PM
Post: #39
RE: Adamek vs Chambers
@Jerome

Aguilera mógł leżeć już w 3 rundzie, ale uratował go gong. Później niestety Tomek nie był wstanie zadawać już tak mocnych ciosów ze względu na kontuzję. Skąd ta informacja, że 10 rund? myślę, że to będzie normalne 12 runda jak zwykle. W końcu to walka wieczoru.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2012, 08:01 PM
Post: #40
RE: Adamek vs Chambers
Czytałem artykuł Dana Rafael'a i tam było napisane, że 10.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości