Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papierowy mistrz
30-09-2017, 10:20 PM
Post: #11
RE: Papierowy mistrz
Martin
Pokaż mi w rekordzie Inoue gościa o klasie Donaire'a, którego pokonał Rigo. Japończyk prezentuje się wyśmienicie i choćby dlatego bym go papierowym mistrzem nie nazwał, ale tak naprawdę wciąż niewiele o nim wiemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 10:28 PM
Post: #12
RE: Papierowy mistrz
No właśnie na tym polega problem Rigondeaux. W trakcie swojej całej 8-letniej kariery miał jedną (!!!) poważną walkę, w dodatku 4 lata temu.
No i będzie miał drugą, 9 grudnia, ale po niej już nie będzie go można nazwać mistrzem, nawet papierowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 11:21 PM
Post: #13
RE: Papierowy mistrz
Jasne, tylko, że Inoue do tej pory lał samych bumów. Jedna poważna walka > zero poważnych walk.

Kołodziej też rewelacyjnie wyglądał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 11:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2017 11:27 PM przez KrychuTMT.)
Post: #14
RE: Papierowy mistrz
Faktycznie Rigondeaux to papierowy mistrz, pewnie z tego powodu Santa Cruz, Frampton czy Łomaczenko przez kilka lat nie pamiętali jak wymawia się jego nazwisko.
Najbardziej papierowym mistrzem był Kovalev, błyszczał na tle średniaków i został zweryfikowany przez super średniego Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2017, 11:32 PM
Post: #15
RE: Papierowy mistrz
A Lara ? Sytuacja ala Rigo, walczy raz na ruski rok,
pas WBA w junior średniej się kiśi, ostatni rywale
sorry ale to druga liga, od czasu kontrowersyjnej
przegranej z Alvarezem stoi w miejscu, nawet
w top 10 P4P go nie umieszczają, tak naprawdę
resume nie powala, umiejętności wielkie jak
Rigo no ale stoi okropnie. Można użyć określenia
papierowy mistrz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 08:36 AM
Post: #16
RE: Papierowy mistrz
Krychu, ja to cie pobije za tego Kowaliowa Big Grin Najlepszy przeciwnik Stevensona nie prezentował takiego poziomu, co najsłabszy Kowaliowa, ale oczywiście to Rusek obijał patałachow Smile Pascal x2, Hopkins, Chilemba - co za bumy!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 08:56 AM
Post: #17
RE: Papierowy mistrz
i ten papierowy mistrz Kovalev przegrywa minimalnie (kontrowersyjnie?) z Wardem dając mu tym samym najtrudniejszą walkę w karierze

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 09:27 AM
Post: #18
RE: Papierowy mistrz
Lara odbebnia obowiazkowe obrony wiec pasa nie kisi, na pewno nie jest przeplacony i nie unika starc z najlepszymim. Po prostu wyczyscil junior srednia w ktorej dopiero teraz dochodzi do przetasowan. Z duzych rywali zostali mu Charlo z ktorymi sie kumpluje i Andrade ktory jest dziwnie prowadzony. No i te mlode wilczki ale na to jest czas. To tak apropos katgorii z posta otwierajacego. Tak naprawde to "nie wiadomo o co chodzi" patrzac na dyskusje w temacie.
Podpisuje sie pod przykladem Inoue, na pewno towarzyszy mu hype niewspolmierny do resume
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 10:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2017 10:35 AM przez Wietnam.)
Post: #19
RE: Papierowy mistrz
Papierowym mistrzem i to zdecydowanie był Charles
Martin Wink

Właśnie jakieś przykłady z przeszłości też byłby dobre
do tematu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 11:21 AM
Post: #20
RE: Papierowy mistrz
@ Wietnam
Charles Martin zupełnie nie pasuje do założeń, które podałeś na początku wątku: unika walk z najlepszymi, kisi pasy. Martin od razu po zdobyciu pasa zaboksował z Joshuą, czyli z najlepszym.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości