Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Saunders na punkty
Saunders przed czasem
Monroe na punkty
Monroe przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
17-07-2017, 02:16 PM
Post: #1
Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Jest już pewne, że Willie Monroe Jr (21-2, 6 KO) będzie kolejnym rywalem mistrza świata WBO wagi średniej Billy Joe Saundersa (24-0, 12 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali planowanej na 16 września w Londynie.

Dla Amerykanina, który dwa lata temu przegrał z Giennadijem Gołowkinem, będzie to druga mistrzowska walka w karierze. Monroe ostatni raz boksował we wrześniu ubiegłego roky, wygrywając z Gabrielem Rosado.

27-letni Saunders będzie dopiero po raz drugi bronił pasa wywalczonego w 2015 roku. Ostatnią walkę Anglik stoczył w grudniu.

Doniesienie z RP.


Jak o mnie idzie, Monroe nieszczególnie mi pasuje, a zwycięstwo nad Rosado to trochę za mało, żeby walczyć o mistrzostwo świata, ale będę trzymał za nim kciuki - może prędzej on wyskoczy do GGG w walce unifikacyjnej niż Billy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 06:02 PM
Post: #2
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Bardzo ciekawa walka ofensywy z defensywą. Faworytem jest Amerykanin, który spokojnie może wypunktować Saundersa. Zobaczymy jednak, co na to sędziowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2017, 09:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2017 09:22 AM przez Martin.)
Post: #3
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
(17-07-2017 02:16 PM)Gogolius napisał(a):  Jak o mnie idzie, Monroe nieszczególnie mi pasuje, a zwycięstwo nad Rosado to trochę za mało, żeby walczyć o mistrzostwo świata, ale będę trzymał za nim kciuki - może prędzej on wyskoczy do GGG w walce unifikacyjnej niż Billy.

Tyle, że Monroe Jr już raz "wyskoczył" do GGG i jak się skończyło dobrze wiemy. Ja bym chętniej z Gołowkinem skonfrontował Saundersa dlatego jemu będę kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2017, 09:37 AM
Post: #4
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Walory obydwu rywali są na zbliżonym poziomie. Faworytem dla mnie będzie Saunders, za którym przemawia własny ring, większe doświadczenie i ringowy spryt. O ile upora się z problemem własnej wagi, bo ostatnio wyglądał na zdjęciu jak tucznik.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2017, 10:38 AM
Post: #5
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Martin, chodziło mi o to że właśnie Monroe wyskoczy czyli do tej walki dojdzie. Ja trzymam kciuki za projekt "unifikacja pasów w wadze średniej" a do tego trzeba spotkania GGG/Alvareza z Monroe/Saundersem.

Jako, że Monroe już pokazał że się Kazacha nie boi to największe szanse na pełną unifikacje daje pojedynek GGG-Monroe dlatego trzymam kciuki za chłopaka w walce z Saundersem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 03:12 PM
Post: #6
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Na undercardzie najciekawszym zestawieniem jest pojedynek niepokonanych prospektów wagi super półśredniej Joe Pigforda i Kierana Smitha. Stawiam na zwycięstwo przed czasem mocno bijącego Pigforda.
Swoją 5 walkę stoczy prospekt HW Daniel Dubois. Jego rywalem będzie cienias AJ Carter, którego niedawno znokautował w 2 rundzie nasz journeyman Kamil Sokołowski. Dubois powinien to uczynić co najmniej równie szybko.
Na gali ma tez wystąpić rewelacyjny król nokautu LHW Anthony Yarde, ale na razie nie ma dla niego rywala.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 06:28 PM
Post: #7
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Co do AJ Cartera
https://www.youtube.com/watch?v=_qT8QVKfaDE
od 6:35

Trzeba przyznać, że KO spektakularny, a na pewno pierwszy KD. Wawrzyk ma godnego rywala. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2017, 10:44 AM
Post: #8
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Saunders sztos forma z tego co widać na końcówce przygotowań.
Stawiam na jego dosyć pewną wygraną raczej na pkt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2017, 12:09 PM
Post: #9
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Przeciwnikiem Anthony'ego Yarde ma być węgierski były prospekt, a obecnie journeyman Norbert Nemesapati. To kawał twardziela, którego możliwości znacznie przewyższają dotychczasowych rywali Yarde'a, nokautowanych w 1 lub 2 rundzie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2017, 08:48 PM
Post: #10
RE: Saunders vs Monroe Jr (16.09.2017 Londyn)
Co ten mały gówniarz zrobił?!



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości