Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
03-07-2017, 08:54 AM
Post: #1
Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
W tym tygodniu brak wielkich bokserskich wydarzeń. Chyba najciekawsza gala odbędzie się w Jekatierynburgu na Uralu w niedzielę 09.07.2017.

Denis Lebiediew vs Mark Flanagan - waga cruiser o pas WBA Super
Blisko 38-letni Lebiediew nie był zainteresowany występem w turnieju Super Series. Jego plany to chyba bronienie pasa z możliwie najsłabszymi rywalami, w czym naśladowałby swojego dawnego przeciwnika Guillermo Jonesa. W każdym razie wybór Flanagana wskazuje na taki własnie zamysł. Australijczyk to typ bokserskiego osiłka, który nigdy w życiu nie walczył poza swoim krajem. Jedyne w miarę rozpoznawalne nazwisko w bilansie Flanagana to jego rodak Daniel Ammann pokonany minimalnie i niejednogłośnie w 2014. Australijczyk na pewno nie będzie godnym rywalem dla Lebiediewa, którego zwycięstwo przed czasem to najbardziej prawdopodobny wynik starcia.

Dmitrij Michajlenko vs Kudratiłło Abdukachorow - waga półśrednia o pas WBC Silver
Walka potencjalnie ciekawsza od main eventu. 31-letni Michajlenko to pięściarz solidny i doświadczony, który odniósł wiele zwycięstw na ringach Rosji, USA i Kanady. Pokonał m.in. Johana Pereza, Karima Mayfielda i Breidisa Prescotta. Przegrał tylko raz, w pojedynku o WBC Silver z afrykańskim zabijaką Charlesem Manyuchim. Jego rywal z Uzbekistanu walczy jako zawodowiec od niespełna 2 lat, ale można podejrzewać, że jest bokserem większego formatu od Michajlenki. Wspomnianego wyżej Manyuchiego znokautował już w 1 rundzie, odbierając mu tytuł. Dla mnie jest faworytem, pod warunkiem uczciwego sędziowania.

Paweł Malikow vs Daiki Kaneko - waga lekka
31-letni Malikow to niepokonany prospekt z dziwną przerwą w karierze w latach 2010-2015 (kryminał?). Na rozkładzie nie ma nikogo znanego. Kaneko do tej pory boksował w super piórkowej, w której okresowo zaliczał się do światowej czołówki. W 2013 uległ swemu rodakowi Takashiemu Uchiyamie w pojedynku o WBA Super, ale miał rywala w 10 rundzie na deskach. Nigdy wcześniej nie boksował poza Japonią. Ma znacznie lepsze warunki fizyczne od Rosjanina i w moim przekonaniu powinien wygrać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 09:25 AM
Post: #2
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Za mocno pocisnąłeś Lebedevowi.
Kalenga, Kayode, Ramirez, Gassiev to bardzo dobre obrony toczone na przestrzeni półtora roku. Można się czepiać, że nie położył na szali pasa WBA z Gassievem, ale mimo wszystko zasłużył na luźniejszego rywala. Na tle wielu innych mistrzów to jego dobór rywali jest całkiem ok.
Co do walki wieczoru -powinien sobie poradzić dość łatwo choć ja liczę, że Flanagan się postawi i przegra dopiero na punkty.

Galę obejrzę, szczególnie że Hugo prognozuje porażki gospodarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 10:11 AM
Post: #3
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Nie mam żadnych pretensji do Lebiediewa o dobór rywali w przeszłości. Natomiast Flanagan to jest cienias podobny do tych, z jakimi swego czasu bronił pasa Guillermo Jones.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 05:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2017 06:23 PM przez Hugo.)
Post: #4
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Kapitalna 1 runda walki Kaneko - Malikow. Japończyk poniewierał Malikowa, ale był liczony 2 sekundy przed końcem.

Druga bardzo ciekawa i wyrównana. Dałem minimalnie dla Kaneko.

Kapitalne wymiany w 3 rundzie. Lepszy Japończyk. Po 3 rundach 28:28.

Przewaga techniki po stronie Kaneko. 38:37 dla niego.

Japończykowi zaczyna przeszkadzać pogłębiająca się kontuzja. Runda dla Malikowa i 47:47.

W 6 rundzie wojna wygrana wyraźnie przez Kaneko. Prowadzi 57:56.

Rośnie przewaga Japończyka. 67:65.

Malikow obity w 8 rundzie. Jedzie na oparach. 77:74 Kaneko.

Rosjanin bardzo dużo zainkasował w 9 rundzie. Jednostronne lanie. 87:83 Kaneko.

Dramatyczna 10 runda. Nokdaunu na Malikowie nie uznał ringowy. Z kolei Japończyk padł trafiony ciosem po gongu. W sumie jednak runda dla Kaneko. 97:92 . Nie powinno być wątpliwości, bo przewaga Japończyka momentami przygniatająca.

Okropny wał. Punktacja 97:92 Malikow (zbrodnia), 95:94 Kaneko i 95:94 Malikow. W Rosji oszukują nie mniej, niż Niemczech i USA. Kaneko był bokserem o klasę lepszym. Był silniejszy fizycznie i lepszy technicznie, chociaż trochę gapowaty. Wygrana Malikowa, który ostatnie 4 rundy walczył o przetrwanie to skandal.

Teraz Abdukachorow - Michajlenko. Będzie się działo.

1 runda dla Uzbeka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 06:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2017 07:19 PM przez Hugo.)
Post: #5
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
2 bardziej wyrównana, ale też dla Uzbeka.

3 wygrana przez Uzbeka udaną końcówką.

Michajlenko atakuje i obrywa. 4 runda dla Uzbeka. Nie wiem, jak u sędziów.

W 5 rundzie agresja Michajlenki wreszcie trochę bardziej skuteczna. 49:46 Uzbek.

Bardzo wyrównana 6 runda. Daję Rosjaninowi, którego pressing przynosi efekt. 58:56 Uzbek na półmetku.

Cały czas nacisk Rosjanina, ale runda wyraźnie dla Uzbeka. 68:65.

Udana końcówka Michajlenki, ale runda minimalnie dla Abdukachorowa. 78:74.

Bez zmian. Rosjanin atakuje, ale lepszy technicznie Uzbek ma walkę pod kontrolą. 88:83.

W 10 rundzie Rosjanin obity. 98:92 Uzbek.

Uzbek pokazuje klasę. Doskonała technika. 108:101.

Pewnie wygrana ostatnie runda i u mnie 118:110 dla Uzbeka. Chyba takiego wałka nie da się zrobić, żeby wygrał to Michajlenko.

Zawiesiło mi się na czas werdyktu, ale Michajlenko tłumaczył się z przegranej. Więc chyba werdykt O.K.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2017 08:35 PM przez Hugo.)
Post: #6
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Nie znam dokładnego werdyktu, ale Abdukachorow wygrał jednogłośnie. Pokazał dużą klasę i wbrew niekorzystnemu układowi stylów (boxer vs swarmer) wygrał zdecydowanie. Może namieszać w WW. Zwłaszcza jak nabierze doświadczenia, bo ma dopiero 23 lata.

Punktacja 117:110, 116:111, 116: 114 dla Abdukachorowa. Obronił WBC Silver, więc powinien za jakiś czas dostać title shota do walki z Thurmanem. Na razie to go przerasta, ale za jakieś 3 lata... kto wie?

Wreszcie main event. Przygotujcie się na pasztet z kangura!

Najszybsza wygrana Lebiediewa w walce mistrzowskiej to 1:18 2 rundy z Ramirezem. Potem Kołodziej, nieznacznie wyprzedzający Coxa i Aleksiejewa. Ciekawe, czy dzisiaj padnie nowy rekord.

1 runda bez wyrazu. Obcierkami dla Flanagana.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2017 09:25 PM przez Hugo.)
Post: #7
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Rekordu nie będzie. Lebiediew poluje bez pośpiechu. 19:19.

Specnaz przed walką chyba napił się piwa z tej reklamo, co "wolno wolno". Słabo się stara. 29:28.

Nudziarstwo bez zmian. Denis kradnie rundy, ale jest jakiś ospały. 39:37

Wreszcie parę razy mocno trafił, ale Flanagan ani się nie zachwiał. 49:46.

Nie wiem, co wyprawia Lebiediew. Runda remisowa. 59:56.

Specnaz boksuje dzisiaj w stylu Diablo. Rundę dałem Flanaganowi. 68:66

Miał Australa na widelcu i.. odpuścił. 78:75.

Nokdaun na początku rundy i... znowu Denis wykazał się miłosierdziem. 88: 83.

Sparring nie walka. 98:92.

W 11 rundzie trening jabów Lebiediewa. 108:101.

Nie będzie pasztetu z kangura. Ostatnia runda bliska remisu. 118:110 Lebiediew. Nie wiem, w co grał dzisiaj Lebiediew, ale na pewno nie był to uczciwy boks. Może obstawił u buków wygrana na punkty?

U sędziów 120:107, 119:108, 119:108.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2017, 11:04 PM
Post: #8
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Po punktacji widzę że nie warto nawet tej walki przeglądać na YouTube. Ale po nazwisku rywala nie można było się niczego
innego spodziewać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2017, 10:51 AM
Post: #9
RE: Denis Lebiediew vs Mark Flanagan 09.07.2017
Straciłem po tej walce cały szacunek, jaki miałem do Lebiediewa. Już wcześniej dobierał sobie słabeuszy w dobrowolnych obronach (Cox, Silgado, Kołodziej, Kayode), ale przynajmniej ich efektownie nokautował. Teraz nie dość, że wybrał australijskiego leszcza, to urządził sobie z nim sparring zamiast boksować na miarę swoich możliwości. Było widać, że ma technikę, ma szybkość i ma silny cios, ale nie ma ochoty na wykończenie Flanagana. To nieuczciwe podejście w stosunku do widzów.
Wielu krytykowało Hucka za dobór rywali, ale w sumie to przeciętnie byli oni chyba lepsi, niż przeciwnicy Specnaza i nie przypominam sobie, żeby Huck kiedyś walczył "na ćwierć gwizdka".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości