Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
09-05-2017, 01:05 PM
Post: #11
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Bardzo fajna decyzja Borka, co do zaproszenia na PBN Talarka. Robert jak mało kto zasłużył, by wziąć udział w PBN i fajnie, że dostanie swoją szansę. Pierwsza walka Dąbrowskiego z Talarkiem była bardzo zacięta i chyba mogła iść w dwie strony, tak więc spodziewam się interesującej, twardej potyczki.

A co do rywala Głowackiego, to mam nadzieję, że kontrakt jest już podpisany i bokser rozpoczął przygotowania. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby sprowadzono jakiegoś twardego weterana, np. Licinę, choć wolałbym kogoś z szerokiej czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2017, 09:06 PM
Post: #12
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Będzie osiem walk, ostatnia potwierdzona w Puncherze w poniedziałek.
Co niedziela przez sześć tygodni Polsat zaprezentuje materiały z bokserami "od kuchni".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2017, 09:10 PM
Post: #13
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Nadal nieznany rywal dla Główki, tracę nadzieję że będzie to
chociaż znane nazwisko na powrót. Jakiś bum się zapowiada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 08:58 PM
Post: #14
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Maciej Sulęcki vs Rocky Jerkic oficjalnie w rozpisce gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 09:07 PM
Post: #15
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Ale Borek się uczepił tej Australii , Rocky to już brzmi groźnie .
Ale nic poza tym, na rozkładzie bumy.

Podobny do Beltrana z facjaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 09:34 PM
Post: #16
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Ojciec Chorwat, matka Aborygenka. Mieszańcy odległych ras często są dobrymi bokserami (vide Gołowkin), a może ogólnie mają dobre predyspozycje do sportu. W sumie dość ciekawy rywal dla Sulęckiego. Jeszcze kogoś niezłego dla Głowackiego i gala będzie całkiem, całkiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 09:52 PM
Post: #17
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Mnie się podoba to zestawienie, bo przede wszystkim fajnie będzie zobaczyć w akcji Sulęckiego na tak dużej gali. Rywala oczywiście nie znam, ale patrząc na bokserów z tamtych rejonów pewnie jest dość silny fizycznie i posiada mocne uderzenie, także Maciek będzie musiał być skoncentrowany przez cały pojedynek. Może się okazać, że Rocky jest fatalny technicznie, ale miejmy nadzieję, że w tym aspekcie też nie jest najgorzej (choć cudów się nie spodziewam). Na YT widzę jego jedyny przegrany pojedynek z niejakim Buttigiegem, w wolnej chwili może zobaczę i będę wiedział coś więcej.

Gala ogólnie bardzo bardzo spoko. Spodziewałem się gorszej tragedii po ogłoszeniu walki wieczoru, a dostajemy bardzo dużo walk, każda z jakąś swoją historią. Wciąż czekam na rywala dla Głowackiego, który najpewniej zdecyduje czy wykupię PPV czy nie. Póki co gala przypomina te mniejsze rosyjskie piątkowe eventy, jak na przykład ta, gdzie ostatnio Gradowicz walczył z Berrio. Cała masa fajnych zestawień, ale nie ma takiego bum, na które by się z niecierpliwością czekało. Tutaj każda walka mnie w jakiś sposób grzeje, ale każda lekko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 09:26 AM
Post: #18
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
A dla mnie rywal słaby. Maciek jakby się cofał w rozwoju; a na pewno dobór rywali nie sprzyja rozwojowi. Jeśli następna walka będzie równie słaba, to będzie to większa klęska niż ta z prowadzeniem Jonaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 10:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2017 10:42 AM przez Martin.)
Post: #19
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Według mnie rozpiska tej gali (jak na PBN) jest słabiutka. Do Polski nie przyjedzie nikt sensowny, nikt. No może tego Siłłacha uznajmy za sensownego...Nie ma nawet jakiejś wojny polsko-polskiej, która choć trochę mogłaby elektryzować fanów boksu. No bo sorry ale kim są Talarek i Dąbrowski? Walczyli już ze sobą dwa lata temu, pamięta ktoś w ogóle o tym?
Dla mnie ta gala jest cienka jak skóra na kaszance, nie wierze by ktoś poza paroma głupolkami to wykupił. Niech sobie Borek wykupi... A no ten walczy były mistrz świata dwóch kategorii wagowych z groźnym przeciwnikiem, którego największym skalpem jest yyyyyyyyyyyyyyy no właśnie. Ale na wypłatę trzeba się dorzucić. Pomożecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 12:00 PM
Post: #20
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Też mi się ta gala mniej podoba niż podoba, choć jeśli będę miał okazję to rzucę okiem (czyt: wybiorę się do jakiejś knajpki).

TOMASZ ADAMEK vs SOLOMON HAUMONO - waga ciężka
Nie chcę oglądać reanimacji bokserskiego trupa za jakiego uważam Adamka. Nawet jeśli wygra to nic nie zwojuje w wadze ciężkiej. Jednocześnie promowanie go i ciągnięcie gal w Polsce na jego nazwisku to strzał w kolano bo trzeba w końcu postawić na młodych i zainwestować. Nie wierzę, że nie dało się ściągnąć w miarę taniego i rozpoznawalnego zawodnika z cruiser i zrobić main event z Głowackim za cenę którą się płaci Adamkowi. Dla mnie to błąd, choć z promotorskiego punktu widzenia rozumiem że Adamek ciągle lepiej spłaca się niż Główka.


Krzysztof Głowacki vs TBA - waga cruiser

Ciągle nie wiadoma, nie ma co się wypowiadać ale skoro do teraz nie znamy rywala to albo będzie BUM albo mega lipa.

Mateusz Masternak vs Ismaił Siłłach - waga cruiser

Dla mnie spoko zestawienie. Wprawdzie boksersko Sillach to rozbitek, który kończy się zanim się zaczął, ale tragedii nie ma. Wygrana Masternaka powinna się odbić szerokim echem i zaowocować czymś konkretnym w przyszłości.

Adam Balski vs Vikapita Meroro - waga cruiser

Myślę, że tacy zawodnicy to powinien być core polskich gal, szczególnie że Balski nieźle się zaprezentował kilkanaście dni temu.

Łukasz Wierzbicki vs Robert Tlatlik - waga super lekka
Dąbrowski vs Talarek

Tu nie mam zdania, dla mnie tacy bokserzy to straszne anonimy, ale powiedzmy że walki tego typu albo Żeromiński - Szot, gdzie można zobaczyć fajną bitkę też są okej.

Ewa Brodnicka vs TBA - waga lekka

Serio Ewa tutaj zaboksuje? W sumie jest na tyle mocna i dobra, że może boksować dwa razy w miesiącu. Mam nadzieję że Różowa Puma pokaże pazur i udowodni, że walka sprzed kilku dni nie była pozytywnym wypadkiem przy pracy, ale oznacza przeistoczenie się ze stylu Klinczutsu and Pontonido w kogoś za kogo nie będzie wstyd w walce o mistrzostwo świata.

Maciej Sulęcki vs Rocky Jerkic

Dla mnie na plus. Sulęcki to trochę kuriozum jeśli idzie o prowadzenie kariery, zupełnie jakby był jakimś niemedialnym Kubańczykiem. Z dwojga złego wolę, żeby boksował co 2-3 miesiące niż czekał na szansę. A rywal nie jest totalnym dnem, więc też okej.

Z walk jako tako interesuje mnie tylko Masternak - Sillach, miło będzie zobaczyć Głowackiego, Sulęckiego i Brodnicką, ale walki same w sobie tyłka nie urywają (no chyba że naprawdę Głowacki zaboksuje nie wiem, z Huckiem albo coś Wink)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości