Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
26-06-2017, 02:55 PM
Post: #131
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Też kibicowałem Borkowi, bo PBN to jednak był swojego rodzaju znak jakości i marka odróżniająca te gale od Gołębiewa Średniego i Łomianek. Gdyby dojechali pierwotnie awizowani Jerkić, Howard i Meroro, to myślę, że finansowo też byłby umiarkowany sukces. Jednak skoro Borek dał się przekonać Wasylowi do wciśnięcia ogórów dla 2 najlepszych polskich bokserów, to sam jest sobie winien.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 03:46 PM
Post: #132
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Borek się przekonał, że rekord to nie wszystko. Nikt nie chciał oglądać Tlatlika, Altunkaya'ę czy nawet tego Jerkića z fajnymi rekordami. W sumie to się dziwię, przecież niepokonanych bokserów zawsze się ogląda ciekawiej. Może sama reklama była kijowo zrobiona, widziałem ją dawno i tylko parę razy, więc nie wypowiem się.

Ja też czuję niesmak związany z STSem i Borkiem. Tongue Już nigdy nie będę grał boksu tak bardzo w przód. Dziwne, w kontraktach nie można dać jakiejś kary za wycofanie się z walki z losowych powodów? Bo takie zwolnienie lekarskie, to każdy jest sobie w stanie załatwić za parę dyszek złotówek czy to zielonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 03:46 PM
Post: #133
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodow...omotorem-n

Sulęcki szaleje po zdemolowaniu kilku bumów, chyba bierze przykład z Ajtuja XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 04:02 PM
Post: #134
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Niech szaleje, a spotkają się gdzieś po środku i dostanie kogoś z szerszej czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 05:05 PM
Post: #135
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Striczu jest dobry, ale niech on w końcu zmierzy się z jakimś rywalem z top 15, ba top 20 swojej kategorii. Sam Centeno to
za mało.

A nie wyzywa samego GGG który by go w tej chwili zjadł, Jacobs zrobiłby z niego szkolniaka.

Walczy z Bumami z Meksyku czy z Argentyny, wyciągnietymi z więzienia czy z dyskoteki w Buenos-Aires.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 05:37 PM
Post: #136
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
(26-06-2017 03:46 PM)BOKS napisał(a):  Borek się przekonał, że rekord to nie wszystko. Nikt nie chciał oglądać Tlatlika, Altunkaya'ę czy nawet tego Jerkića z fajnymi rekordami. W sumie to się dziwię, przecież niepokonanych bokserów zawsze się ogląda ciekawiej.

Ludzie nie są idiotami, za jakich mają ich panowie Borek i Wasilewski. Każdy może wejść na Boxreca (lub obejrzeć filmik z walki na YT) i stwierdzić, że Altunkaya i Bonelli (a także Tlatlik) to bumobije, którzy natłukli piękne rekordy na jakichś parafialnych lub gminnych imprezach. Nie trzeba być znawcą boksu ani zapalonym kibicem, żeby odróżnić niepokonanego od "niepokonanego".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 05:54 PM
Post: #137
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Ja bym tak Borka nie krytykował. Sulęcki i Główka mieli anonsowanych dużo lepszych i bardziej ofensywnych zawodników. Z tego co kojarzę, to wypadli oni max 2 tygodnie przed galą. Można było już tylko ściągnąć niepokonanego buma i buma z "minusowym" rekordem. Padło na to pierwsze. A Tlatlik? Jako uczestnik walki numer 7 na gali dla mnie bardzo okej.

Borek chyba jako jedyny w ostatnich latach chciał zrobić galę na poziomie, którą się dobrze ogląda, z którą można przyjemnie spędzić sobotni wieczór, popijając sobie piwko. Nie wszystko wypaliło, ale pokazał, że faktycznie zna się na tworzeniu walk czy zestawień. Chciałbym, żeby dał sobie jeszcze jedną szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 05:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2017 06:01 PM przez Martin.)
Post: #138
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Era jebanego ppv w Polsce dobiega końca. U nas się to na szczęście nie przyjęło. Kilka tys sprzedanych ppv to jest dramat dla organizatorów. I dobrze wam tak. Chcecie robić dobry boks to róbcie go dla ludzi. A tak to tym pierdolonym ppv prawie już zabiliście ten sport. Teraz Borek, Kmita czyli środowisko polsatowskie zbierają tego owoce.
Po drugie: dość gal takich jakie fundował nam Wasilewski a teraz Borek. Gala Gołota vs Adamek i Adamek vs Szpilka były dobre a nawet świetne. Ale to co chciał wcisnąć teraz Mati to jak to nazwał @Hugo robienie z ludzi idiotów. A pustki na hali w Gdańsku najlepiej o tym świadczą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 06:10 PM
Post: #139
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
KSW pod względem sprzedaży ppv miażdży boks i event Borka, dlaczego bo Januszy przyciągają freaky z Popkiem
czy z Koksem ewentualnie Najmanem. Ja myślę jednak @Martin że niestety te ppv się nie skończy, Borki i Kmity
po prostu wpadną na pomysł rodem z Polskiego MMA aby choć jedna walka z karty walk PBN była tzw Freakiem.

To od razu zwiększy przyrost ppv, na początek proponuje może Mati to przeczyta Wink starcia : Saleta vs Bowe
oraz Wawrzyk vs Bonus BGC, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2017, 06:42 PM
Post: #140
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Martin
Czyli jesteś fanem gal w Ełku czy Legionowie i rozumiem, że oceniasz je wyżej niż PBN 7?

Każde PBN to jak dla mnie gala roku w Polsce. Mam ochotę to wykupuję PPV, nie mam to nie wykupuję. Nie jestem fanem tego rozwiązania oczywiście, ale jeśli jest to jedyny sposób na takie gale (przecież, według słów Borka, koszt takiej gali to 10 razy więcej niż każdej gali Wasyla), to jestem w stanie zaakceptować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości