Ankieta: Jak zakończy się walka ?
Wach na punkty
Whyte przez KO
Wach przez KO
Whyte na punkty
Remis
Dyskwalifikacja
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wach vs Whyte
20-04-2017, 05:15 PM
Post: #1
Wach vs Whyte
Wach vs Whyte

3 czerwca, O2 Arena Londyn



[Obrazek: 20170405001505!WachM.jpg]
vs

[Obrazek: 20151204092711!Dillian_Whyte.jpg]


To świetna walka i poważny test dla Whyte'a - mówi Eddie Hearn, promotor Dilliana Whyte'a
(20-1, 15 KO), który 3 czerwca na gali w Londynie zmierzy się z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO).

Hearn ma nadzieję, że jego pięściarz wygra z Polakiem, a potem dostanie szansę na zdobycie tytułu
mistrzowskiego w wadze ciężkiej.

- Dillian chciał boksować z wysokim pięściarzem, z którym będzie mógł pokazać, że jest w stanie
wygrywać z gigantami w wadze ciężkiej. Przez pewien czas negocjowaliśmy także z Geraldem
Washingtonem i Dominikiem Breazealem, jednak udało się osiągnąć porozumienie z Wachem. Moim
zdaniem wygrana w tej walce będzie przepustką dla Whyte'a do pojedynku z Deontayem Wilderem o
pas WBC - tłumaczy Hearn.

Negocjacje z Wachem przebiegały w realcji Hearna bardzo sprawnie. Polak od kilku tygodni
przebywa w Anglii, gdzie uczestniczy w obozie sparingowym Anthony'ego Joshuy przed zbliżającą
się walką z Władimirem Kliczko.

- Wiemy, jak dobry jest Wach i jak trudnym będzie rywalem dla Whyte'a. Dillian potrzebował takiego
rywala, ponieważ chcemy, żeby zaczął boksować w walkach wieczoru. Whyte jest bardzo
zmotywowany i na pewno zadba o to, żeby publiczność w Londynie miała co oglądać -
podsumowuje Hearn.

Nie myślę na razie o kolejnej walce o pas mistrza świata. Dla mnie starcie z Dilianem Whytem
będzie po prostu następnym starciem w karierze. I tyle. Oglądałem jego pojedynki. Tak jak on, to ja
się biłem 15-20 lat temu na zabawie u siebie w Wolicy - ocenia Wach, który ostatnio miał okazję
sparować z czempionem IBF Anthonym Joshuą.

- Joshua wiele nauczył się ode mnie. Ja też skorzystałem. Zresztą z każdego sparingu trzeba coś
wynosić, bo to się może przydać. W ringu spędziłem już mnóstwo godzin i to z naprawdę mocnymi
zawodnikami. Po takich sparingach z Joshuą wiem, w jakim miejscu jestem i na co mnie jeszcze
stać - mówi podopieczny Piotra Wilczewskiego.


●Na gali swój kolejny pojedynek na zawodowym ringu stoczy junior ćiężki Lawrence Okolie.
2-0 (2 KOs)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 07:26 PM
Post: #2
RE: Wach vs Whyte
Jeszcze pół roku temu byłbym przekonany, że zwycięzca tej konfrontacji może być tylko jeden - "Łajdak". Teraz dalej Brytyjczyka uważam za wyraźnego faworyta ale Wach ostatnią walką pokazał, że jeszcze coś tam z siebie potrafi wykrzesać.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 11:07 PM
Post: #3
RE: Wach vs Whyte
Wykrzesać w wywiadach na pewno. Nie wiem skąd to przeświadczenie o swojej zaje*****ści mu się wzięło. ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 11:38 PM
Post: #4
RE: Wach vs Whyte
(20-04-2017 11:07 PM)BOKS napisał(a):  Wykrzesać w wywiadach na pewno. Nie wiem skąd to przeświadczenie o swojej zaje*****ści mu się wzięło. ;D

Wilczewski mu tak wpoił Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 09:32 AM
Post: #5
RE: Wach vs Whyte
Walka bardzo ciekawa, moim zdaniem. Pytanie tylko z jakim założeniem do ringu wyjdzie Mariusz. Do tej pory ciężko zrozumieć mi jego pomysł na walkę z Povietkinem w której przestał zadawać ciosy.

Jeżeli Wach wyjdzie z zamiarem wygrania pojedynku to łajdak będzie miał bardzo ciężką przeprawę. Mariusz to wielki, silny i twardy olbrzym z takimi zawsze walczy się ciężko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 08:56 AM
Post: #6
RE: Wach vs Whyte
Wach sparuje z Chisorą. Dobrali się idealnie, bo Derreck spokojnie może imitować Whyte'a, a Wach jest idealnym sparingpartnerem pod kątem Heleniusa, z którym Chisora wkrótce się zmierzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 09:09 AM
Post: #7
RE: Wach vs Whyte
Tylko, że Derek się zdziwi jak wladuje parę bomb na Heleniusa, a ten po chwili padnie. Big Grin W odróżnieniu od Wacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2017, 06:39 PM
Post: #8
RE: Wach vs Whyte
Chodzą plotki, że walka jest odwołana. Wie ktoś, co i jak?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2017, 08:11 PM
Post: #9
RE: Wach vs Whyte
(19-04-2017 02:57 PM)Martin napisał(a):  Czekam na oficjalne info w tej sprawie (bo "Mati" to już różne rzeczy podawał do wiadomości...).

No i się niestety potwierdziło. Borek i te jego tweety...

Ale o odwołaniu tej walki poinformował kto? - "Mati".... więc może się jednak odbędzie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2017, 09:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2017 09:17 PM przez Wietnam.)
Post: #10
RE: Wach vs Whyte
I m not suprise...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości