Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
22-04-2017, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2017 10:27 PM przez kubala1122331.)
Post: #21
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Grant już chyba zamroczony w pierwszej rundzie Tongue

Co za cyrk Big Grin Chyba najgorsze zestawienie w historii boksu Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 10:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2017 10:41 PM przez Wietnam.)
Post: #22
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Słaby wieczór z boksem, może w nocy będzie więcej emocji.

Moim zdaniem w przyszłym
roku doczekam się wymarzonej potyczki o mistrzostwo
świata wagi ciężkiej - powiedział po wszystkim Zimnoch.

Ciekawe z kim Wink chyba z wygranym z pary Briggs/Oquendo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 10:48 PM
Post: #23
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
(22-04-2017 10:33 PM)Wietnam napisał(a):  Ciekawe z kim Wink chyba z wygranym z pary Briggs/Oquendo

Pewnie powoli szykują "wielki rewanż" z Wilderem. Stąd pewnie też i dlatego dziś na gali taki wysoki i zarazem bezpieczny zawodnik dla Zimnocha. Aby Zimny oswoił się z metrami. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 10:51 PM
Post: #24
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Znając wybór na przeciwników Wildera, nawet jestem w stanie w to uwierzyć. Ale pod warunkiem że ta walka odbyła by
się w Brodnicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 10:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2017 10:58 PM przez kubala1122331.)
Post: #25
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Wietnam
Jeszcze sporo walk przed nami, najciekawsza, Langford - Churcydze dopiero w planach Tongue Legionów miał być słaby i był słaby. Ja i tak jestem nawet zaskoczony, bo dwie walki nawet przyjemnie mi się oglądało, a bałem się, że żadnej nie zdzierżę...

Ciekawy jestem, kto będzie tym rywalem Zimnocha w Radomiu. Gala dość duża, bo na stadionie Radomiaka, więc byle buma nie wezmą. Jak będzie ktoś konkretny to chyba się wybiorę tam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 10:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2017 11:08 PM przez Wietnam.)
Post: #26
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Ja wszystkie siły zbieram na Brooklyn. Charllo i Porter z Berto.

Stwierdzam nawet że wolałbym się godzinę popatrzeć w cycki Brodnickiej, a tak straciłem czas na Abrahama
który nadal myśli ze ma szansę na wygraną w rewanżu z Ramirezem. Tongue

(22-04-2017 10:57 PM)kubala1122331 napisał(a):  Wietnam


Ciekawy jestem, kto będzie tym rywalem Zimnocha w Radomiu. Gala dość duża, bo na stadionie Radomiaka, więc byle buma nie wezmą. Jak będzie ktoś konkretny to chyba się wybiorę tam.

Obstawiam tym razem nieco lepszego rywala aniżeli Grant, mianowićie : Kevina McBrida
też walczył z Gołotą i Adamkiem jak Grant Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 11:37 PM
Post: #27
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Całościowo żałosne przedstawienie. Zimnoch wykonał egzekucję na wraku dobrego kiedyś boksera. I tyle na ten temat. Fatalnie wypadł Sęk. Punktowałem tę walkę i wygrał najwyżej 3 rundy. Zasłużona porażka z wuefistą po przejściach. Uważam, że Sęka trzeba definitywnie skreślić jako boksera z perspektywami. Podobnie Szeremetę i Syrowatkę ze względu na brak ciosu. Dobrzy do macania kur, a nie do zawodowego boksu. Tryc tez mi się nie podobał. Najjaśniejszym punktem gali był występ Różańskiego. Prosty boks, ale przynajmniej trochę krzepy u niego widać. Może się dalej bawić z bumami albo zacząć zarabiać jako przyzwoity journeyman.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:10 AM
Post: #28
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Straszna ta walka. Bicie schorowanego, byłego boksera. Czy promotorzy muszą raczyć kibiców takimi zestawieniami? Nie muszą, ale chcą, bo uważają przeciętnego kibica boksu za debila. I niech się nie dziwią, że ludzie krytykują, nie kupują ppv i nie interesują się boksem, bo po takich spektaklach mało kto ma ochotę brać tę dyscyplinę na poważnie. Nikt rozsądny nie wymaga, aby ściągać do Legionowa dla Zimnocha kogoś chociażby z szerokiej czołówki, ale pewne minimum przyzwoitości warto by było zachować.

Sęk zaboksował dramatycznie. Naprawdę nie mam pojęcia, co się z nim dzieje, że tak obniża loty z walki na walkę. Przecież jeszcze nie tak dawno temu prezentował się całkiem ok, a teraz dostaje baty od gościa o głowę niższego, który owszem jest b. dobrze wyszkolony, ale przygotowuje się do pojedynków "trenując z młodzieżą". Nie wiem za bardzo co z karierą Sęka; zabrzmi to brutalnie, ale z taką formą trzeba w miarę szybko wyprzedać rekord gdzieś za granicą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 12:31 AM przez kubala1122331.)
Post: #29
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Sęk w wywiadzie najpierw mówił, że został przekręcony, a potem dał do zrozumienia, że może zakończyć karierę. Jeśli Darek to ambitny facet, to rozwiązanie chyba nie byłoby takie słabe. Miał swoje pięć minut, czas, kiedy mógł rywalizować z szeroką czołówką, przespał go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 12:59 AM
Post: #30
RE: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
I jakie to symboliczne, że na promotorskim portalu ludzie drą łacha z tej walki z x10 ostrzej, niż na zdemonizowanej głównej orga : D
http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/z...wal-granta
Polecam przeczytać, niezłe kwiatki można tam znaleźć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości