Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
14-04-2017, 09:08 AM
Post: #1
14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Uważam, że całkiem całkiem niezła gala się szykuje. Nie tylko ze względu na bardzo lubianego przeze mnie Biwoła. Wink

Na gali wystąpią również m.in. Dawejko, Kuźmin oraz debiutujący na zawodowstwie Hasim Rahman Jr.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 12:08 PM
Post: #2
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Rahman jr walczy również z debiutantem, Ralphem Alexandrem o którym na boxrecu niewidomo nic,
Syn Rahmana widać jaki zasięg, wzrost czy z jakiej pozycji walczy. A ten Alexander kompletny
anonim, prawdopodobnie jakiś kotlet.

Skoro nawet sam Rahman Jr po walce z nim, tydzień później stoczy kolejny pojedynek 21 kwietnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 02:07 PM
Post: #3
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Dawejko i Kuźmin też z ogórami.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 03:34 PM
Post: #4
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Ktoś z Was będzie czatował na galę? Ja jedynie wtedy, jakby złapała mnie bezsenność.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 04:54 AM
Post: #5
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Oglądałem i nie żałuję wstawania po nocy. Biwoł zdeklasował solidnego przecież Clarcksona i pokazał boks jakby z innej planety. Czasami mam wrażenie, że on obiłby Warda, Kowalowa i Beterbijewa po kolei. Ciekawy był nokautujący cios. Nie było go widać i wydawało się, że Clarckson upadł po popchnięciu. Sędzia sygnalizuje, że nie ma nokdaunu, pokazuje Clarcksonowi, żeby wstawał, a ten ... chce, ale nie może. Dopiero po kilku sekundach zaczął go liczyć.

Kuźmin wygrał przed czasem, a Dawejko zaledwie zremisował z Rodneyem Hernandezem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 08:21 AM
Post: #6
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Na powtórce zachowanie sędziego jest jednak trochę inne, niż to opisałem. Wrażenia są ulotne, ale nie zmienia to faktu, że cios był słabo zauważalny, a miał piorunujący efekt. Technika Biwoła robi na mnie wielkie wrażenie, większe niż Łomaczenki i Usyka najczęściej ostatnio wymienianych jako artystów ringu.

Młody Rahman wykończył rywala w 40 sekund. Może coś z niego będzie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 10:30 AM
Post: #7
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Wychodzi na to, ze z tego Biwoła kawał zawodnika. Ciekawe jak potoczy się jego kariera, "ma papiery" by stać się gwiazdą światowego formatu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 11:18 AM
Post: #8
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson




Bawół powinien się dobrze sprzedawać w USA. Z takim stylem walki nie powinno to być trudne.

Hugo, a co oni tutaj mówią o Fonfarze około 08.13 sekundy?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 12:56 PM
Post: #9
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Pytanie nie do mnie, ale z moich podstaw rosyjskiego tego co rozumiem to wymieniał komentator kogo mamy w kategorii
półciężkiej, ale walka z Fonrafą nie wchodzi w grę z racji tego że Biwoł jest teraz pierwszy w rankingu WBA i na celowniku
Ward.

Tak to zrozumiałem, Hugo zna lepiej RUS. Na pewno coś pokręćiłem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2017, 02:51 PM
Post: #10
RE: 14.04.2017 Oxon Hill - Dmitry Biwoł vs Samuel Clarkson
Bardzo dobrze wygląda Biwol. Jest naprawdę fajnie wyszkolony technicznie, jednak w odróżnieniu od Łomaczenki czy Usyka, ma to większe przełożenie na jego akcje ofensywne. Natomiast zwrócił moją uwagę fakt, że Rosjanin jest bardzo silny fizycznie. W drugiej rundzie miała miejsce taka sytuacja, że Clarkson spróbował pójść do przodu i trochę przepchnąć Biwola. Odbił się jednak jak od ściany i ze spuszczoną głową wrócił do lin, bronić się przed szalonymi atakami przeciwnika.

Dobry chłopak. z ostatecznymi wnioskami wstrzymam się jednak do walki z kimś naprawdę bardzo dobrym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości