Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Beterbijew (Beterbiev)
24-12-2016, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2016 02:14 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #1
Artur Beterbijew (Beterbiev)
[Obrazek: ARTUR-BETERBIEV.jpg]

Mistrz Świata:
Mediolan 2009 do 81 kg
Wicemistrz Świata:
Chicago 2007 do 81 kg

Mistrz Europy:
Płowdiw 2006 do 81 kg
Moskwa 2010 do 81 kg

Jeszcze nie jest zawodowym mistrzem świata ale myślę, że to jedynie kwestia czasu. I to mimo tego, że walczy w dywizji light heavyweight, gdzie są takie asy jak Kowaliow czy Ward. Wszyscy trzej są w podobnym wieku. Najmniejsze doświadczenie na ringach zawodowych ma Artur. Stoczył zaledwie 11 walk ale ze wszystkimi swoimi rywalami uporał się przed czasem. Ostatnio z bardzo solidnym Prieto, którego zmiażdżył w pierwszej rundzie.

Taka ciekawostka. W amatorcie Beterbijew miał na deskach samego Oleksandra Usyka. Oto link z tą walką:



Usyk był liczony w 3 rundzie. Ostatecznie Rosjanin przegrał 13:17 ale gdyby punktować tą walkę według reguł zawodowych wygrałby 1 punktem. Smile

Nie mogę się doczekać jego kolejnych walk. Gdyby następna walka nie miała być z kimś z tych wielkich to chętnie bym go zobaczył ze Smithem. Rolleyes

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2017, 05:21 PM
Post: #2
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Cytat:Artur Bterbijew oczekuje od IBF nazwiska rywala do eliminatora

Artur Beterbijew (11-0, 11 KO) oczekuje określonych postanowień federacji IBF, w związku z pozycją obowiązkowego pretendenta. W minionym tygodniu potężnie bijący Rosjanin zmiótł w pierwszej rundzie podobno twardego Argentyńczyka Isidro Ranoni Prieto (26-2-3, 22 KO).

- Nie dążyłem do szybkiego nokautu. Przygotowany byłem na pełne dwanaśce rund. Mój trener poradził mi, bym miał się na baczności, bo Prieto może być niebezpieczny. Jestem trochę zaskoczony, bo nie sądziłem, że to tak szybko się skończy - mówił o swoim ostatnim występie Beterbijew.

Kolejnym rywalem Beterbijewa miał być Igor Michalkin (18-1, 9 KO), który w rankingu IBF zajmuje 7 pozycję. Michalkin zrezygnował jednak z próby sił z Beterbijewem i wybrał drogę europejskiej organizacji EBU, a na niej Roberta Stieglitza.

Eliminator IBF w wadze półciężkiej odbędzie się w lutym bądź marcu. Nie jest znane nazwisko rywala, który miałby przystąpić do walki z Rosjaninem. Eliminator z udziałem Beterbijewa może odbyć się na terenie Stanów Zjednoczonych. Zwycięzca planowanej walki powinien zmierzyć się lepszym z dwójki pojedynku rewanżowego Siergiej Kowaliow - Andre Ward. źródło

Super by było, gdyby te wszystkie "bitki" się odbyły. Beterbijew z kimkolwiek by nie wyszedł do ringu z pary Kowaliow vs Ward było by ciekawie.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 06:07 PM
Post: #3
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Cytat:Beterbijew szuka rywala do eliminatora IBF, Monaghan odmówił

Promotorzy Artura Beterbijewa (11-0, 11 KO) poszukują rywala, z którym 31-letni Rosjanin miałby się zmierzyć w finałowym eliminatorze do tytułu mistrza świata IBF wagi półciężkiej.

Propozycję walki ze słynącym z mocnego uderzenia Beterbijewem odrzucili już Erik Skoglund oraz Sean Monghan. Kolejnym zawodnikiem w rankingu IBF jest Niemiec Enrico Kolling, który do dzisiaj musi wypowiedzieć się w sprawie potencjalnego pojedynku z Rosjaninem.

Następne miejsca w rankingu zajmują Sullivan Barrera, Oleksandr Gwozdyk oraz Robert Stieglitz. Pas International Boxing Federation w kategorii półciężkiej dzierży od listopada Andre Ward. źródło
Fajnie. Smile Niech jeszcze ten Kolling odmówi i będzie super walka z Barrerą. Smile Już się nie mogę doczekać. Rolleyes

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 08:43 PM
Post: #4
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
A jak Barrera odmówi?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 09:14 PM
Post: #5
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
To wtedy będzie Gwozdyk - też super. A jeżeli i Gwozdyk by odmówił to będzie Stieglitz. A jeżeli i ten by odmówił to już nie wiem, co wtedy. Ale sądzę, że Barrera by nie odmówił.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2017, 11:06 AM
Post: #6
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Ale szykuje się walka!

Barrera przyjął walkę z Beterbijewem w eliminatorze IBF

Barrera ma jaja, jakby rzekł Artur Szpilka nie penia na robocie. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 01:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2017 01:35 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #7
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Cytat:Obóz Beterbijewa wygrał przetarg na organizację walki z Barrerą

Czołowy przedstawiciel wagi półciężkiej Sullivan Barrera (18-1, 13 KO) po raz kolejny zawita na gali zorganizowanej przez promotorów jego rywala. To Yvon Michel, promotor Artura Beterbijewa (11-0, 11 KO), wygrał przetarg na organizację pojedynku. Wyszedł on z kwotą 251 tysięcy dolarów, podczas gdy opiekunowie Kubańczyka wyłożyli 181 tysięcy. Oznacza to podział wpływów mierzony stosunkiem 75/25 na rzecz organizatora imprezy.

Obóz Rosjanina ma 15 dni na przedstawienie daty oraz lokalizacji pojedynku Beterbijew - Barrera. Następnie do walki Rosjanina z Kubańczykiem powinno dojść w przeciągu 90 dni. Walka na szczycie kategorii półciężkiej, choć pięściarze nie są jeszcze w posiadaniu pasów mistrzowskich, to jeden z najlepiej zapowiadających się pojedynków bieżącego roku.

Nie można wykluczyć, że do walki Beterbijewa z Barrerą dojdzie 29 kwietnia podczas gali, na której Adonis Stevenson (28-1, 23 KO), w obronie tytułu WBC limitu 175 funtów, zmierzyłby się z Joe Smithem Jr (23-1, 19 KO). źródło

Cieszę się z tej walki ale jestem rozczarowany kwotą rzuconą przez obozy obydwóch zawodników. Można by rzec, że takie kozaki będą się tłukły za grosze. A. Szpilka nie chciał wyjść za mniej niż 250k, a tutaj obydwaj zmieścili się w tym "limicie finansowym".

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 05:45 PM
Post: #8
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Taki, fatalny, urok boksu zawodowego. Prawdziwi kozacy wybijają się nawzajem za grosze, a celebryci marudzą na tłuste wypłaty. Mój ulubiony przykład to walka - rzeźnia Pereza z Mago, gdzie w sumie zgarnęli 80 tys $ i bumobicie Szpilka vs Cobb, gdzie Arti skasował 100 tys $ za znokautowanie paraboksera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 11:15 AM
Post: #9
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Artur chce się rozstać ze swoim promotorem, już złożył papiery ale grupa GYM postara się go zatrzymać.
Beterbijew zarzuca grupie GYM, że nie wywiązała się z umowy i nie zagwarantowała mu sześciu walk w ciągu pierwszego roku jej obowiązywania, pięciu w ciągu drugiego i czterech w ciągu trzeciego. Ponadto stajnia nie wypłacała ponoć wynagrodzenia na przestrzeni dziesięciu dni po kolejnych walkach, co także stanowiło część ustaleń kontraktowych.

Mieszkający w Kanadzie bokser ma się zmierzyć w następnym pojedynku z Niemcem Enrico Koellingiem (23-1, 6 KO). Będzie to finałowy eliminator IBF, a zwycięzca zyska prawo do walki o pas, który znajduje się obecnie w posiadaniu Amerykanina Andre Warda (31-0, 15 KO).

Michel nadmienił, że Beterbijew pozostaje na tę chwilę zawodnikiem jego stajni, a porozumienie na jego walkę z Koellingiem wciąż obowiązuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 12:54 PM
Post: #10
RE: Artur Beterbijew (Beterbiev)
Z pewnością z łatwością sobie znajdzie dobrego promotora.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości