Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebiscyt forum bokser.org 2016
30-12-2016, 09:09 PM
Post: #21
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
Lub nie wyznawać poglądów lewicowo-genderystycznych,brzmi jak jebane sci-fiction hohoho
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 09:33 PM
Post: #22
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
(30-12-2016 07:59 PM)RSC-2 napisał(a):  Aby kobieta została mistrzem świata w jakiejś kategorii musiałaby pokonać mężczyznę który jest mistrzem świata w tej kategorii.

Ja nie uznaję tytułu np. mistrzyni świata kobiet ,tak samo jak nie uznaję mistrzostwa świata dzieci, łysych, rudych, czy mistrzostwa świata garbatych, albo mistrzostwa świata gejów ,itp.


[Wietnam
Ja pisałem o "ścianie".
Kobiety nie pracują w kopalni na ścianie. Jeżeli chcesz mi wytykać błędy to musisz posiadać trochę większą wiedzę]

Chciałeś kobiety na ścianie w kopalni to masz http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ot...Id,1068938

Już tam jest, nie musisz czekać,

Wydaje mi się że ty żyjesz nadal w czasach w których kobiety prześiadują całymi
dniami w kuchni i piorą pieluchy, .

Prawda jest taka że żyjemy w czasach w których większość mężczyzn to cioty,
a to kobiety pośiadają większe jaja.

I dlaczego niby kobieta w bokśie żeby zostać mistrzynią świata w swojej kategorii
muśi pokonać mistrza świata wśród mężczyzn, co za bzdurne pojęcie? ? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 11:34 PM
Post: #23
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
To chyba Wietnam z własnych autopsji wysuwasz,kobieta zawsze będzie mniej zaradna od faceta i to że jakąś pipka robi gdzieś w kopalni niczego nie zmienia.Ja w swojej 15letniej karierze na budowie nigdy nie spotkałem kobiety oprócz pań geolozek i kierowniczek budów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2016, 11:36 PM
Post: #24
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
Gogolius mógłbyś wyciąć niepotrzebne posty i założyć temat o mizoginizmie?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2017, 11:39 AM
Post: #25
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
Wietnam.

Jeszcze raz Ci napiszę.

Kobiety nie pracują na "ścianie"

I nawet jeżeli podasz mi jeszcze sto artykułów i tysiąc linków to ja jestem pewny tego co piszę.

Ta kobieta z linku także nie pracuje na "ścianie"

Ale to wszystko jest mało ważne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Twoje poglądy na temat "miejsca" kobiet w życiu są Twoimi poglądami i masz do nich prawo.

Ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat z którym Ty wcale nie musisz się zgadzać.

Kobiety "traktorzystki" [te z plakatów komunistycznych] robotnice kołchozów, oraz obecna orientacja zacierająca różnice między mężczyzną i kobietą jest przeze mnie nie akceptowalna.

Dla mnie mężczyzna to ten który powinien zadbać o kobietę wykonując czynności które są dla niej zbyt ciężkie i uciążliwe.

Kobieta ma prawo robić co chce nawet pracować w kamieniołomach i dźwigać ciężary. Jestem za wolnością i nikomu tego nie zabraniam.

Ale mam na ten temat swoje zdanie i swój stosunek.

Kobieta "ściorana" cały dzień w pracy [w kopalni ,kamieniołomach, na treningu podnoszenia ciężarów] i ze zmęczenia zasypiająca już wieczorem jest mi w domu niepotrzebna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2017, 03:54 AM
Post: #26
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
2016 za nami a wciąż niewiele osób wypełniło ankietę. Wilczek, redd, Martin, Joker, Krzychu, Krychu i pozostali z chęcią bym się dowiedział jak według was wyglądał miniony rok w boksie.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2017, 02:06 PM
Post: #27
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
■Zawodowy pięściarz roku w Polsce
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?
Maciej Sulęcki

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?
Michał Cieślak

■Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce
Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?
Patryk Szymański vs Jose Vilalobos

■Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego
Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
Oleksandr Usyk vs Krzysztof Głowacki

■Nokaut roku w Polsce
Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?
Paweł Rumiński vs Siergiej Karapszyla KO 1

■Deklasacja roku w Polsce
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?
Krzysztof Włodarczyk vs Walery Brudow

■Debiutant roku w Polsce
Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?
Jordan Kuliński

■Trener roku w Polsce
Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?
Krzysztof Drzazgowski

■Promotor roku w Polsce
Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?
Knockout Promotion

■Wydarzenie roku w Polsce
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?
PBN Głowacki vs Usyk

■Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?
Andrzej Fonfara

■Rozczarowanie roku w Polsce – walka
Cieślak vs Jeżewski (głównie przez sędziego ringowego – kretyna)

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?
Fonfara vs Smith Jr


■Największy przegrany roku w Polsce
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
Andrzej Fonfara

■Ulubieniec polskich kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?
Maciej Sulęcki

■Polski błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2016?
Rafał Jackiewicz

■Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?
Maciej Sulęcki

■Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?
Robert Talarek i wszystko jasne

■Najlepszy promotor
Który z promotoròw osiągnął w tym roku najwięcej, i zadziałał na korzyść
swoich podopiecznych bardziej niż reszta
Andrzej Wasilewski


Świat:


Boks zawodowy:

■Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?
Wasyl Łomaczenko

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?
Murat Gasijew

■Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?
1. Youri Kalenga vs Yunier Dorticos
2. Dereck Chisora vs Dillian Whyte
3. Jamie Conlan vs Anthony Nelson


■Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
Ward vs Kowalow

■Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?
Indongo vs Trojanowski KO 1

■Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?
Łomaczenko vs Walters

■Debiutant roku
Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?
-

■Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?
Abel Sanchez

■Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?
Eddie Hearn

■Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?
Kowalow vs Ward

■Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?
Charles Martin

■Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?
-

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?
- Michael Alexnader 117-111 dla Lee Haskinsa w walce z S. Hallem

■Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.
Sędziowie w walce Linares vs Crolla

■Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
Tyson Fury

■Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?
Luis Ortiz

■Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2016?
Adrien Broner – tradycyjnie

■Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?
Oleksandr Usyk – Dwa b. wartościowe zwycięstwa z Głowackim i niewygodnym Mchunu

■Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2016 roku?
Indongo vs Trojanowski KO 1

■Amator roku
Który amatorski pięściarz osiągnął w tym roku najwięcej.
Julio la Cruz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2017, 01:35 PM
Post: #28
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
POLSKA

Boks zawodowy:

■Zawodowy pięściarz roku w Polsce
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Maciej Sulecki

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Michał Cieślak

■Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce
Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Głowacki - Usyk

■Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego
Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Głowacki -Usyk

■Nokaut roku w Polsce
Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Izu Ugonoh - Gregory Tony

■Deklasacja roku w Polsce
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Diablo - Brudov

■Debiutant roku w Polsce
Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Jordan Kuliński

■Trener roku w Polsce
Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Fiodor Łapin

■Promotor roku w Polsce
Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Andrzej Wasilewski

■Wydarzenie roku w Polsce
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Głowacki - Usyk

■Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Andrzej Fonfara


■Rozczarowanie roku w Polsce - walka
Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Fonfara - Smith Jr

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce
Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Cieślak - Jezewski

■Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

-

■Największy przegrany roku w Polsce
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Andrzej Fonfara

■Ulubieniec polskich kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Krzysztof Głowacki

■Polski błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2016?

Diablo

■Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?

Maciej Sulęcki

■Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Fonfara - Smith Jr

■Najlepszy promotor
Który z promotoròw osiągnął w tym roku najwięcej, i zadziałał na korzyść
swoich podopiecznych bardziej niż reszta

Andrzej Wasilewski



Świat:

Boks zawodowy:

■Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Anthony Joshua

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Errol Spence Jr

■Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Chisora - Whyte

■Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Thurman - Porter

■Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

N'Dam N'Jikam - Blanco

■Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Joshua - Martin

■Debiutant roku
Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

-

■Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Abel Sanchez

■Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Eddie Hearn

■Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Kowalow - Ward

■Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Charles Martin

■Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Kowalow - Ward

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Haskins - Hall

■Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

-

■Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Tyson Fury

■Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Giennadij Gołowkin

■Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2016?

Adrien Broner

■Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?

Oleksandr Usyk

■Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2016 roku?

Corrales - Uchiyama
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2017, 05:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2017 05:04 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #29
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
POLSKA

Boks zawodowy:

■Zawodowy pięściarz roku w Polsce
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?
Ten rok to nokaut dla polskiego pięściarstwa. Faworytów miałem tylko dwóch. Sulęckiego i Głowackiego. I mimo porażki w ostatniej walce to jest to zdecydowanie Krzysztof Głowacki. Sulęcki mimo iż spory progres odnotował to jednak jego rywale nie ten poziom, co u Krzyśka.

■Zawodowa pięściarka roku w Polsce
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?
Ewa Piątkowska – jedyny polski mistrz w zawodowym boksie.

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?
Kilku kandydatów: Norbert Dąbrowski, Robert Talarek, Michał Cieślak, Maciek Sulęcki. Ciężko mi wskazać tego jednego ale stawiam na Sulęckiego, który za Wielką Wodą nauczył się nokautować swoich rywali.

■Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?
W Polsce jest ich aż osiem. W ringu widziałem cztery. Najładniej się porusza Aleksandra Sidorenko i to na nią stawiam.

■Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce
Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?
Usyk vs Głowacki

■Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego
Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
Głowacki vs Usyk

■Nokaut roku w Polsce
Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?
Marek Jędrzejewski za znokautowanie Manuela Buchheita

■Deklasacja roku w Polsce
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?
Paweł Rumiński pokonujący w parę sekund Siergieja Krapszyla

■Debiutant roku w Polsce
Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?
Paweł Rumiński

■Trener roku w Polsce
Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?
Andrzej Gmitruk – zdobył tytuł z Piątkowską

■Promotor roku w Polsce
Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?
Andrzej Wasilewski

■Wydarzenie roku w Polsce
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?
Głowacki vs Usyk

■Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?
Andrzej Fonfara – mógłby napisać poradnik, jak przystopować sobie karierę. Miała być wielka walka z Adonisem Stevensonem ale już się chyba jej nie doczeka

■Rozczarowanie roku w Polsce - walka
Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?
Mariusz Wach vs Marcelo Luiz Nascimento – To, co pokazał Mariusz w tej walce to woła o pomstę do nieba, do piekła, wszędzie to woła o pomstę...

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce
Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?
Giustino Di Giovanni – za walkę Jeżewski vs Cieślak.

■Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.
Leszek Jankowiak i Paweł Kardyni za prawidłowe punktowanie walki Murzabekowa z Ali Funeką na gorącym terenie w Czeczenii.

■Największy przegrany roku w Polsce
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
Ciężko sobie wyobrazić większego przegranego niż Fonfara, choć kandydatem mógłby też być Zimnoch.

■Ulubieniec polskich kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?
Norbert Dąbrowski.

■Polski błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2016?
Jeżeli jest to wspólna kategoria męska i żeńska to zdecydowanie Ewa Brodnicka.

■Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?
Maciej Sulęcki – myślę, że doprowadzenie do mistrzowskiej walki w 2017 roku jest już tylko w rękach jego promotorów.

■Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?
Michał Cieślak – to jak łatwo poradził sobie z Palaciosem.

Świat:

Boks zawodowy:

■Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?
Miałem kilku faworytów ale w tym roku najbardziej oczarował mnie Terence Crawford.

■Zawodowa pięściarka roku
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?
Amanda Serrano – może najbardziej za to, że dużo walczy a jej walki bardzo często kończą się nokautem, co u kobiet akurat nie jest codziennością.

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?
Joe Smith Jr. - jeszcze wczoraj murarz – dzisiaj kandydat do walki o tytuł MŚ ze Stevensonem. Po drodze klępniętych dwóch gości, którzy wydawali się stuprocentowymi faworytami. W tym jeden, co o mało a by skończył ze złamanym karkiem.

■Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?
Nie wiem

■Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?
M: Whyte vs Chisora
K: Shields vs Crews

■Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
Thurman vs Porter

■Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?
Wilder za nokaut na Szpilce

■Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?
Crawford vs Postoł

■Debiutant roku
Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?
Taylor Katie – dwie piękne walki, w których pokazała, że kobieta również potrafi zrobić piękną burzę w ringu.

■Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?
Abel Sanchez

■Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?
Hearn Eddie

■Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?
Kowaliow vs Ward

■Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?
Charles Martin

■Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?
Anthony Joshua vs Charles Martin (niektórzy dawali 50/50 – Martin strasznie rozczarował)

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?
Pani Byrd

■Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.
Nie wiem

■Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
Tyson Fury

■Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?
Denis Lebiediew

■Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2016?
Charles Martin

■Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?
Dużo zyskał Joe Smith Jr. ale niczego konkretnego nie wygrał. Ex aequo Usyk i Gassijew – obydwaj zdetronizowali dwóch wielkich pięściarzy.

■Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2016 roku?
Joe Smith Jr.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2017, 06:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2017 06:52 PM przez Terminator.)
Post: #30
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
Co wy tak wszyscy jako rozczarowanie wskazujecie tego Martina? Przecież w ubiegłym roku zdobył tytuł mistrza świata - szczęśliwie ale jednak. W drugiej walce natomiast wyszedł do rywala który go wyraźnie przewyższał w każdym aspekcie bokserskim i od którego każdy inny dostawał lanie. Wiadomo że nie był w tej walce znokautowany i mógł ją jeszcze kontynuować ale to i tak niewiele by zmieniło, egzekucja była nieunikniona.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości