Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Bowe III
22-03-2012, 07:35 PM
Post: #1
Gołota vs Bowe III
Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) podpisał kontrakt na walkę z Riddickiem Bowe (43-1, 33 KO) - podało radio Tok FM. Oznacza to, że popularny "Andrew" wróci wkrótce na ring i zmierzy się z "Big Daddym" po raz trzeci. Co o tym myślicie? kabaret starszych panów czy walka XXI wieku ? Smile Dochodzą słuchy, że walka ma odbyć się w formule MMA lub Wrestlingu. Jeżeli już ta walka ma się odbyć to zapewne będzie to jednak MMA. Ostatnio nawet ''Andrew'' wspominał o walce z formule MMA może już wtedy było coś na rzeczy ? Dlaczego nie Wrestling? Po pierwsze dyscyplina baardzo popularna, jednak nie w Polsce, a z tego co mi wiadomo walka ma się odbyć na polskim stadionie. Po drugie wątpię aby 44 letni panowie byli wstanie ''skakać'' po ringu. Po trzecie Wrestling jest to typowe show, w którym to wynik walki jest z góry wiadomy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 07:43 PM
Post: #2
RE: Gołota vs Bowe III
Czy to prawda czy to bajka? Andrzej chce mu urwać jajka.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 08:28 PM
Post: #3
RE: Gołota vs Bowe III
Jesli MMA lub Wrestling to powinni sie po tym czyms zakopac pod ziemie. To tak jakby Czerkawski zaczal brac udzial w jezdzie figurowej

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 09:12 PM
Post: #4
RE: Gołota vs Bowe III
Na prawdę podpisali kontrakt?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 09:20 PM
Post: #5
RE: Gołota vs Bowe III
W boksie to się jeszcze rozumie, ale w MMA? ;/

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 09:58 PM
Post: #6
RE: Gołota vs Bowe III
No dokładnie. Walka pożegnalna dwóch pięściarzy w MMA. Ja dziękuje. Na boks są już za starzy a co dopiero na MMA. W boksie bardzo chętnie bez względu na wynik. MMA? Nie dziękuje.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2012, 10:34 PM
Post: #7
Bug RE: Gołota vs Bowe III
Trzecia walka z Bowe'm byłaby idealnym zwieńczeniem kariery największego polskiego boksera wszech czasów. Ale na miłość boską/diabelską - tylko BOKS! Dwóch czterdziestokilkuletnich grubasów w formule MMA? To byłaby największa żenada w historii walk na ringu! Wrestling? A kto i jak ustalałby przebieg i wynik walki? Poza tym wrestling wymaga sprawności fizycznej, której ci panowie nie mieli nawet w swoim prime.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2012, 07:20 AM
Post: #8
RE: Gołota vs Bowe III
(22-03-2012 10:34 PM)Metzger napisał(a):  Dwóch czterdziestokilkuletnich grubasów w formule MMA?
Akurat Andrzej teraz świetnie wygląda. Proszę nie nazywać mojego idola grubasem.

Inna sprawa, że walka w MMA czy wrestlingu to byłaby komedia. Ale to może jest taki news jak był o tym, że Huck będzie ważył 115 kg z Powietkinem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 12:49 AM
Post: #9
RE: Gołota vs Bowe III
To fakt, Gołota prezentuje się znakomicie. On ma wymarzoną posturę. Wielka klata, lekki kaloryfer, duża łapa, wysoki, szerokie bary. Typowy ciężki !!
Jeśli to prawda, że w jakimś wrestlingu będzie się bił Pan Andrzej to jestem załamany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 11:12 AM
Post: #10
RE: Gołota vs Bowe III
Jakiś czas temu na facebooku pisałem, że chętnie zobaczyłbym Andrzeja w pożegnalnej walce. Chodziło mi oczywiście o walkę bokserską, w życiu bym nie pomyślał, że zawalczy w MMA lub (uchowaj Nas, Panie!) w formule wrestlingu... Andrzej jest w bardzo dobrej formie. To widać. Ale nie spodziewałem się, że jego rywalem będzie Riddick Bowe. Czasami się zastanawiam, czy on da radę sam wejść do ringu... Może przesadzam, ale Riddick najlepsze lata zdecydowanie ma za sobą. Te niezłe zresztą też.

Nie potrafię sobie wyobrazić naszego Andrew, który w dosiadzie okłada Bowe'a młotkami. Albo Riddicka wyprowadzającego low-kicki. Po prostu nie potrafię. Jeżeli nie potrafię sobie wyobrazić obu panów w formule MMA, to o wrestlingu nawet nie myślę... To będzie komiczne, jeszcze bardziej niż "walka" Najman-Burneika.
Gołota uważa, że w walce bokserskiej zabiłby Bowe'a. Więc nie walcz z nim, Andrew! Bowe powinien dostać zakaz wychodzenia do ringu. W jakiejkolwiek formule walk. Znajdź sobie jakiegoś buma na 8 rund i go pobij, znokautuj. Ale w boksie... Nie pchaj się do MMA!

Mój typ na walkę: Gołota przez dźwignię na staw skokowy (ironia, a cóż innego mi pozostało?)

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości