Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Bowe III
26-03-2012, 02:37 PM
Post: #21
RE: Gołota vs Bowe III
Hehe, o jakim wy napalaniu mówicie? jeżeli ta walka się odbędzie to będzie to śmiechu warte widowisko. Obaj mają tyle lat, że zapewniam Was ani jeden ani drugi nie będzie w stanie założyć jakiejś dźwigni czy gilotyny. Wejdą do walki dwa muły z czego jeden po wypłatę (BOWE). Z całym szacunkiem do dokonań Andrzeja ( legendarna walka z Bowe,Lewisem,Brewsterem,Byrdem czy Ruizem ) , ale to co on teraz wyprawia jest śmieszne. Jakie MMA ? w wieku 44 lat? Andrew chce porządnie zarobić i nic więcej a czepiacie się Adamka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2012, 06:36 PM
Post: #22
RE: Gołota vs Bowe III
A co Was to obchodzi co robi AndrzejWink? On się interesuje tym co Wy robicie czy jak?
Niech sobie robi co chceSmile Ja również wolałbym zobaczyć jego walkę w boksie a nie w MMA ale nie mam mu tego za złe. Podjął taką decyzję i będę go wspierał duchem aby jak najlepiej mu szło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2012, 07:07 PM
Post: #23
RE: Gołota vs Bowe III
@Crumb

W takim razie powiedz to wszystkim hejterom Adamka. Niech robi co chce, a nie czepiacie się go jak rzep psiego ogona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2012, 08:44 PM
Post: #24
RE: Gołota vs Bowe III
Widzę i ten temat stał się siedliskiem sporu fanów Gołoty i Adamka. Ja tam kibicuję obu, choć chronologicznie pierwszy był Andrzej i wspomnienia z Andrzejem z tej racji wydają się jakby lepsze Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2012, 10:53 PM
Post: #25
RE: Gołota vs Bowe III
Ale o czym Wy w ogóle mówicie? Jaki spór? Pomiędzy kim? Nie zauważyłem. Napędzacie coś co nie ma tu miejsca. Co za paradoks.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 09:39 PM
Post: #26
RE: Gołota vs Bowe III
Ja też nie mam pojęcia o co chodzi. Niech każdy robi sobie co chce. Gołota niech tańczy w Tańcu z gwiazdami a Adamek niech sobie w reklamach napojów energetycznych występuje. Ich sprawaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości