Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Smith jr
19-12-2016, 02:35 PM
Post: #41
RE: Hopkins vs Smith jr
SMITH JR POPROSIŁ HOPKINSA O AUTOGRAF

Podoba mi się ten chłopak. Mimo wygranej z pełnym szacunkiem do mistrza. Jest szansa na to, że nie uderzy mu sodówka do głowy i że zrobi jeszcze jakiś postęp.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2016, 03:26 PM
Post: #42
RE: Hopkins vs Smith jr
Obejrzałem sobie obie te walki.
Nie zgadzam się z opinią jakoby Usyk zaboksował jakoś słabo.
Zaczął ostrożnie tak jak z Głowackim (i tak samo jak np. Łomaczenko z Walteresem). Na tle Mchunu wielu bokserów będzie wyglądało słabiej, tak samo jak "słabo" wyglądał Kowaliow z Chillembą. Nie ma co narzekać na Usyka - skończył przed czasem czołowego boksera swojej kategorii wagowej, bardzo niewygodnego, w pierwszej obronie pasa do której podszedł trzy miesiące po zdobyciu tytułu.
Ja chcę samych takich mistrzów w boksie. Wg mnie Usyk zrobił więcej tą walką niż Lebedev/Gassiev by udowodnić, który z nich jest królem CW (choć to ciągle lokaty bardzo bliskie).

Smith wyszedł bez kompleksów i chyba trochę zaskoczył Bernarda, który spodziewał się że będzie przepuszczał jego ataki jak leci. Dla mnie walka bliska, ale 2-3 rundy Hopkowi można by znaleźć. Zakończenie symboliczne - nie przegrać przez 30 lat przed czasem, wytrwać z Kowaliowem 12 rund i wypaść z ringu na sam koniec. Nie wątpię, że gdyby to był zwykły nokdaun to Hopkins by wstał i walczył dalej.
Zakładam, że mógłby przycisnąć w końcowych rundach i wygrać 115:113.

Ale w sumie może dobrze się stało. Ujmy mu to i tak nie przynosi bo jest zajebisty, a Smith ma swój piękny sen, dwa świetne nazwiska w resume i perspektywy na coś więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2016, 05:35 PM
Post: #43
RE: Hopkins vs Smith jr
Zawsze mnie ciekawily zachwyty nad Hopkinsem wśród białych chłopców,a ciekawiło mnie to dlatego że jest on wybitnym przykładem rasisty który ciśnie na białych jak leci a zlewaczone mózgi poprawności politycznej mówią-Wow ten gość ma rację,jest czarny,napewno wie więcej od białego,trzeba się na to godzić w końcu 100 lat temu jego dziadek zbierał i nas bawełnę...
Ciekawy jestem czy jakby wam Kat naplul do zupy to też byście zjedli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2016, 06:19 PM
Post: #44
Bug RE: Hopkins vs Smith jr
(19-12-2016 05:35 PM)Joker napisał(a):  Ciekawy jestem czy jakby wam Kat naplul do zupy to też byście zjedli?
Kat może nie, ale gdyby to był Floyd, to niektórzy by o tym wręcz marzyli. Mieliśmy nawet takiego na forum Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2016, 06:23 PM
Post: #45
RE: Hopkins vs Smith jr
E no Metzger nie przeginaj,bo Floydzie to sam bym chętnie opierdolil Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 11:32 AM
Post: #46
RE: Hopkins vs Smith jr
Joker
Ale trzeba rozróżniać Hopkinsa w ringu i poza ringiem. To, że go nie lubię jako człowieka, nie znaczy, że będę na siłę pisał jaki to beznadziejny bokser, faularz i cienias Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 12:45 PM
Post: #47
RE: Hopkins vs Smith jr
Kubala
10 lat temu to był świetny bokser,teraz to beznadziejny bokser,faularz i cienias.
Mamy pytanie gdyby powiedział że Polacy to zepsuty naród i nigdy nie da się pokonać Polakowi też cieszylby się taką sympatią,w końcu nie wpłynęło by to na jego dokonania z ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 01:46 PM
Post: #48
RE: Hopkins vs Smith jr
Ja pisałem wyżej, że go nie lubię, ale szanuję jako pięściarza, więc sądzę, że za bardzo by mnie to nie wzruszyło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości