Ankieta: Kto wygra - Łomaczenko czy Walters?
Ankieta jest zamknięta.
Łomaczenko PTS 69.23% 9 69.23%
Walters PTS 0% 0 0%
Łomaczenko szybkie KO (do 6 rundy) 7.69% 1 7.69%
Walters szybkie KO 0% 0 0%
Łomaczenko późne KO (po 6 rundzie) 7.69% 1 7.69%
Walters późne KO 15.38% 2 15.38%
Remis 0% 0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
27-11-2016, 02:37 AM
Post: #31
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
(26-11-2016 09:15 PM)KrychuTMT napisał(a):  Walters jest cholernie niedoceniany, lepiej dla niego bo może tylko zyskać. Skoro Wasyl nie radził sobie z fizycznością Salido ciekawi mnie jak będzie mu szło z większym, silniejszym i posiadającym nokautujący cios Waltersem. Przeczucie mówi mi, że Łoma w tej walce wyląduję na deskach, pytanie czy z nich wstanie i dociągnie zwycięstwo do końca.

Myślę, że Salido lepiej skraca dystans niż Walters, który najlepiej czuje się, gdy ma rywala stojącego przed nim i wymieniającego ciosy. Choć Jamajczyk jest naturalnie silniejszy, niż "Siri", to ta siła niewiele mu da, jeśli Wasyl będzie poza dystansem.

Łomaczenko musi być jednak ultra skoncentrowany, nawet bardziej niż ostatnio z Martinezem, gdzie wyglądał b. dobrze. Był jeden moment, zdaje się w trzeciej rundzie, gdzie Portoryko trafił go naprawdę solidnym prawym podczas spięcia w bliskim dystansie. Ukrainiec poczuł ten cios i następne 10-15 sekund bezpiecznie "przebiegł". Jeśli tak oberwie od Waltersa, to może być różnie. Myślę, że problemem dla Jamajczyka może być odnalezienie odpowiedniego rytmu walki na początku, bo rzadko wychodzi do ringu - z aktywnym Łomaczenką może być to sporą przeszkodą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 06:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2016 06:37 AM przez Hugo.)
Post: #32
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Fajerwerków raczej nie będzie. Łomaczenko spokojnie wypyka rywala.

Doskonała 7 runda Łomaczenki. Chce skończyć Waltersa.

No i skończył. Walters mięczak.

Łomaczenko potwierdził wielką klasę. Najpierw zapewnił sobie punktowe zwycięstwo, boksując ostrożnie. A kiedy wyczuł słabość przeciwnika, poszedł na całość i bardzo szybko rozbił Waltersa. Jamajczyk generalnie zawiódł. W tej wadze jedynym ciekawym rywalem dla Łomaczenki wydaje mi się Corrales.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 08:09 AM
Post: #33
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Odpuscilem gale i widze ze wszystko zgodnie z przewidywaniami. Nadrobie, ale skoro Loma latwo sobie poradzil to mozna go rozpatrywac pod katem top10 p4p.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 09:07 AM
Post: #34
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
(27-11-2016 08:09 AM)Gogolius napisał(a):  Odpuscilem gale i widze ze wszystko zgodnie z przewidywaniami. Nadrobie, ale skoro Loma latwo sobie poradzil to mozna go rozpatrywac pod katem top10 p4p.
Trzymaj, może się załapiesz, zanim nie zdejmą Smile
https://www.youtube.com/watch?v=iTm4kWddBPQ
Potraktuj to jako antidotum na gówno zwane Kowaliew - Ward. Tu będziesz miał koncert, w którym pan Mozart najpierw pięknie zagra a całość zwieńczy efektownym stakatto Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 09:48 AM
Post: #35
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Fatalny pojedynek, Walters niczym Martin, wyszedl po wyplate i nie bedac specjalnie zranionym oraz ciagle majac jakas szansze punchera ten po prostu poddaje walke.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 10:09 AM
Post: #36
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
@Terminator
Niezupełnie. Gdyby wyszedł tylko po wypłatę, to mógłby przez całą walkę robić Malika Scotta i przy trosze szczęścia nawet Wasylowi zwiać. Tymczasem Jamajczyk próbował, tylko mu nie wychodziło z powodu zbyt dużej różnicy klas. Raz w ramach treningu walczyłem z facetem o motoryce podobnej do Łomaczenki, też mańkutem i jestem w stanie sobie wyobrazić, jak czuł się Walters. Kiedy na gościa ruszałem, obchodził mnie, zadając ciosy proste i podbródki, dokładnie tak jak Ukrainiec. Kiedy się cofałem i próbowałem wciągnąć go na kontrę, było jeszcze gorzej. Nie mogłem go trafić, nie mogłem go przytrzymać, nic nie mogłem.

Tylko że to nie była prawdziwa walka a trening zadaniowy. Moim zadaniem była próba zastosowania pewnych elementów a facet się rozgrzewał. Mogłem w dowolnej chwili odpocząć albo poprosić, żeby dał mi szansę, jakoś się odsłonił albo mnie nie walnął i wtedy ja uroczyście coś sobie wypróbuję. Walters takiego komfortu nie miał, więc kiedy Łoma zaczął mocno przyciskać, to się poddał. Mógł sobie być puncherem, tylko że trzeba jeszcze trafić. On próbował przez sześć rund i nic z tego nie wychodziła, więc już wiedział, że nie da rady trafić. Zamiast tego groził mu nokaut w ósmej rundzie. Uznał, że mu to do niczego niepotrzebne, więc się poddał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 11:18 AM
Post: #37
Bug RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Adelaide Byrd ponoć dała czarnemu dwie rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 11:53 AM
Post: #38
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Adelaide Byrd i jej mąż Robert to najbardziej skorumpowani,a jednocześnie niekompetentni sędziowie jakich znam. Zakały światowych ringów. Adelaide widziała 119:109 w walce Usyk vs Głowacki, a jej mąż "nie zauważył" prawidłowego nokdaunu. Za to, co zrobił w walce Ward vs Kowalow powinno się go powiesić publicznie w ringu za jaja dla odstraszającego przykładu dla innych.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 12:12 PM
Post: #39
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Łomaczenko poradził sobie łatwiej niż przypuszczałem. Dobrze ze sobie odpuściłem i nie wstawałem w nocy choć na pewno warto zobaczyć pokaz boksu w wykonaniu Wasyla.
Ukrainiec ma u mnie pewne miejsce w TOP10 P4P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2016, 12:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2016 12:28 PM przez Wietnam.)
Post: #40
RE: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Powtórka walki od 13:05 w Polsacie sport news w naziemnej.

Popis Vasyla, nudna walka bo na tyle pozwolił HI-Tech. Walters beznadziejny,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości