Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wasyl Łomaczenko vs Nicholas Walters [26 listopad 2016r. Cosmopolitan of Las Vegas]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
26 listopada odbędzie się walka Łomaczenko vs Walters w dywizji super piórkowej, której stawką będzie pas WBO należący do Wasyla Łomaczenki. Karta pozostałych walk nie jest jeszcze znana. A tutaj zapowiedź:



Po równej walce, Łomaczenko wysoko na puntky. Walters chyba sobie nie poradzi z techniką Ukraińca, a Wasyl z obawy o mocny cios rywala nie będzie dominował tak jak nad wcześniejszymi rywalami.
Ja dałem późne KO na Waltersie ale być może po prostu nie doceniam należycie Jamajczyka albo za bardzo przeceniam Łomaczenkę.
O Wilczek założyłeś temat tej walki, już nawet zapomniałem że taki świetny pojedynek
nas czeka!

Jeden pamiętał, props

Walters jest dużym zawodnikiem, wydaje się że ma też dobrą wytrzymałą szczękę,
parę razy od mniejszego zawodnika z niżej kategorii ale mocno bijącego szczególnie
z jednej popisowej ręki, dostał ale nawet się nie wzruszył, mowa o walce z Donaire,
nie będzie w tej walce raczej nokautu lecz wysoką wygrana na punkty Hi-Tech Vasyla,
za duża różnica w technice i szybkośći, atutami Waltersa przede wszystkim są pięści
i siła fizyczna, Ukrainiec będzie musiał uważać na kontry po swoich genialnych atakach
i kombinacjach, jest lepszym zawodnikiem i to udowodni, jak nic złego podczas walki
mu się nie stanie mowa o kontuzjach czy knockdownach to powinien odnieść
zwycięstwo tak samo łatwo jak Pacquiao nad Margarito czy Cotto.
Tu nie ma co filozofować. Prosta walka, proste typowanie. Podpisuję się pod postami Gogoliusa i Wietnama.
Fajnie jest się dowiedzieć o takiej walce tydzień przed jej rozpoczęciem... Dobrze, że wlazłem na profil Waltersa na boxrecu, zobaczyć czy nie umarł, bo bym to chyba przegapił. A to wszystko przez was, bo nic nie piszecie Big Grin
Jeszcze wczoraj sam myślałem że ta walka dopiero pod koniec grudnia,mówie nic nie ma w następny weekend
to wyjdę na wieczór, nići z tego party jednak! Smile
W ogóle strasznie cicho o tej walce. Ja wiem, że niby Łomaczenko dużym faworytem i w ogóle, ale prawie codziennie śledzę główną czy boxing.pl, tam nasrane o jakichś Heleniusach czy innych królach tartaku, a o tym pojedynku nic.
Teraz zajrzałem na stronkę bukmacherską i ku mojemu zaskoczeniu - w odróżnieniu od tego, co można poczytać w necie - Waltersowi nie daje się niemalże żadnych szans. Na przykład u WilliamHill jest 1.17 za Łomaczenkę i 4.50 za Waltersa. Przecież to są bardzo podobne proporcje, jak podczas walki Wilder vs Szpilka.
A gdzie ktoś w internecie daje szanse Waltersowi?
Bo ja gdzie nie czytam to widzę, że dziennikarze spodziewają się dość łatwej przeprawy Wasyla.
Choć za 4,5 to bym postawił na Waltersa Wink
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie