Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Joshua przed czasem
Joshua na punkty
Kliczko przed czasem
Kliczko na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
09-02-2017, 07:33 PM
Post: #41
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Zauważyłem, że Wilder często zwraca uwagę na to, że "ktoś nie jest gotowy na kogoś". Myślę, że w kontekście jego prowadzenia, te słowa nabierają głębszego sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 02:36 AM
Post: #42
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Gadańiny nie ma co wrzucać bo nie było nic ciekawego/nowego powiedziane
pełna kultura,

Face 2 Face ze wczorajszej konferencji w Köln/Kolonia .




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 08:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2017 08:01 AM przez Martin.)
Post: #43
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Ja to się tylko martwię by z jakiegoś powodu nie odwołali tej walki czyt. kontuzji łydki. Odpukać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 08:53 AM
Post: #44
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Im bliżej do walki tym mam większe wrażenie, że zwycięzcą okaże się Kliczko. Dla AJ może to być zbyt duży przeskok po Breazeale'u i ostatecznie może być zaskoczony tym co poczuje w ringu. Kliczko raczej nie zardzewiał, presja go nie zje, motywację ma - jak coś ma komuś wyjść nie tak, to Joshule.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 10:15 AM
Post: #45
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Kliczko o wiele pewniejszy siebie od Joshui.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 11:34 AM
Post: #46
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Nie no, po takiej małe konfie gdzieś w Kolonii to nie ma co gdybać. Z typem wstrzymam się do ważenia, choć pewnie do głowy ostatecznie przyjdzie mi w momencie wyjścia na ring. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 10:34 PM
Post: #47
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
(17-02-2017 11:34 AM)Gogolius napisał(a):  Nie no, po takiej małe konfie gdzieś w Kolonii to nie ma co gdybać.

A jednak gdybasz. Wink Jak prawie każdy przed tym super starciem. Smile Podczas konfy w Kolonii było widać, że ton nadawał Władek. W głowie Joshui teraz na pewno siedzie więcej diabłów niż przed innymi walkami. Co nie znaczy, że tak samo będzie w ringu, choć na samym początku być może tak. Poddenerwowany Antek kontra skoncentrowany stary wilk. Po dwóch, trzech ciosach Joshui rolę mogą się odwrócić.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2017, 12:41 AM
Post: #48
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Chodzi o to, że gdybać przed walką spoko, ale akurat na podstawie tego wycinka z Kolonii gdzie się patrzyli i pozowali to w ogóle bym nie wyciągał wniosków. Dla mnie to czytanie mowy ciała i doszukiwanie się drugiego dna w spojrzeniach itd. to przesada.
Oczywiście, że jak AJ trafi Władka i Ukraińca zaboli to wszystko może się szybko pozmieniać, ale AJ nie pokazał w ringu niczego na co Kliczko nie byłby przygotwany + co jak co ale Władek defensywę ma opanowaną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2017, 03:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2017 04:01 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #49
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
Nie wiem, o co Ci chodzi...

Nie wyciągam żadnych wniosków tylko opisałem to, co widać. To Kliczko wychodził z inicjatywą a Joshua jedynie go naśladował (podporządkował mu się). Po prostu widać, że na dziś dzień czuje zbyt duży respekt do Ukraińca. Być może przyczyną jest to, że swobodniej czuje się w ringu niż poza nim.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2017, 05:19 PM
Post: #50
RE: Anthony Joshua vs Władimir Kliczko - 29.04.2017
No właśnie o to mi chodzi, na podstawie tego filmiku/konferencji w Kolonii wyciągasz wnioski, że Joshua się podporządkował, czuje respekt do Ukraińca itd.
Ja po prostu takich wniosków nie wyciągam, to czy AJ ma respekt do Kliczki wyjdzie po pierwszym gongu, analiza zachowań na konferencjach/ważeniach poza skrajnymi przypadkami to dla mnie wróżenie z fusów.

Dla ciebie to jest "to co widać", dla mnie nadinterpretacja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości