Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
18-08-2016, 10:20 AM
Post: #1
Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Widać, że Riabiński to bardzo pomysłowy, kreatywny gość. Pomysł takiego rewanżu bardzo mi się podoba. Ciekawe tylko jakby walczyli? Już jako zawodowcy czy jako amatorzy? Wolałbym aby jako zawodowcy. Wtedy całkiem możliwe, że Rosjanin by nie dotrwał nawet do trzeciej rundy.

W każdym bądź razie jestem na TAK! Zobaczymy czy to wypali. Wink Wygrany zapewne od razu znalazłby się w stajni Mir. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 11:29 AM
Post: #2
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Nie wiem, czy Tiszczenko na to pójdzie. Dostał pracę jako ochroniarz Putina, więc nie wypada mu przegrywać. Może to być nawet dla niego wręcz niebezpieczne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 03:12 PM
Post: #3
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Myślałem, że myślał o czymś ambitniejszym, jak np. przejście na zawodowstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 06:37 PM
Post: #4
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
W Rosji Putinowi raczej się nie odmawia. Zażyczył sobie Tiszczenkę na ochroniarza i go dostał. Dla dodania mu (i sobie) splendoru prawdopodobnie załatwił mu też złoty medal olimpijski. To przekreśla raczej zawodową karierę Tiszczenki ( i tak byłaby bez sensu), bo byłby bardzo cennym źródłem informacji dla obcych wywiadów.
Riaabiński pewnie zdaje sobie z tego sprawę, ale póki co nakręca spiralę. Myślę, że bardziej chodzi mu o pozyskanie Lewita, który może być bardzo cennym nabytkiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2016, 03:26 PM
Post: #5
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Myślę, że Putin nie jest aż taki wszędobylski, jak się go u nas w kraju maluje i sądzę, że jakby na stole były dobre pieniądze dla Tiszczenki to by się skusił na taką walkę, jak i na zawodowstwo. A tak a propos jego nazwiska. Czy ono znaczy coś konkretnego, bo tak wyraźnie kojarzy mi się ze szczęką. Może jego nazwisko oznacza słaby bądź mocny pysk?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2016, 09:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2016 09:26 PM przez Hugo.)
Post: #6
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Nazwisko Tiszczenko jest pochodzenia ukraińskiego, o czym świadczy końcówka - enko. Tisz lub Tysz to wschodniosłowiańskie zdrobnienie imienia Tymoteusz (Timofiej, Tymofiej). A zatem Tiszczenko to po polsku Tyszkiewicz ewentualnie Tymek (a na upartego to nawet Cimoszewicz)

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2016, 06:21 PM
Post: #7
RE: Rewanż Tiszczenko - Lewit? Ja jestem na TAK!
Tiszczenko jest na TAK.

Tylko kiedy by miało do tego rewanżu dojść skoro sam Riabiński uważa, że trzeba sporo w boksie Rosjanina zmienić aby przestawić go na zawodowe tory?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości