Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - świat
03-10-2016, 01:08 PM
Post: #11
RE: Waga ciężka - świat
Najbardziej licze w tym momencie na Joshua vs Kliczko lub Joshua vs Parker. Ta pierwsza opcja jest jednak duzo bardziej powazna patrzac na to, ze NowoZelandczyk meczyl sie strasznie z Takamem.

Ruiza za bardzo nie chce w walce o pas, bo nie widze dla niego zadnych szans nawet z Parkerem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 03:42 PM
Post: #12
RE: Waga ciężka - świat
Ciekawa gala szykuje się w Niemczech 15 października. Zobaczymy na niej trzy pojedynki w wadze ciężkiej:

Christian Lewandowski - Timur Musafarow
Franz Rill - Adrian Granat
Erkan Teper - Christian Hammer
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 06:13 PM
Post: #13
RE: Waga ciężka - świat
Teper i Granat to raczej pewni faworyci, z tym że oczekuję zwycięstwa Tepera przed czasem, a Granata na punkty. Natomiast w walce Lewandowskiego z Musafarowem wszystko jest możliwe. Dziwię się, że po porażce z Agitem Kabayelem przed czasem (wysiadka kondycyjna) Lewandowski bez żadnej przecierki z bumem "na przełamanie" startuje do tak twardego przeciwnika, jak Musafarow. Jeżeli wyjdzie z tego kolejna wtopa, to będzie oznaczało definitywne zmarnowanie sporego talentu. Jedni hodują 30-letnich prospektów na bumach, a inni rzucają niedoświadczonego 23-latka na groźnych osiłków.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 07:02 PM
Post: #14
RE: Waga ciężka - świat
Ciężkie zadanie przed Lewandowskim. Ale to właśnie Christianowi będę kibicował. Nie widziałem walk Musafarowa jedynie z boxreca wyczytałem, że dał ciężką walkę Teperowi 3 lata temu. I chyba również niezłą walkę dał 2 lata temu Denisowi Bojcowowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2016, 10:22 PM
Post: #15
RE: Waga ciężka - świat
No i Lewandowski TKO w 6 rundzie. Walki nie oglądałem. Mam nadzieję, że będzie do obejrzenia w necie. Nie chciałbym aby teraz Christian kończył karierę czy coś w tym stylu.

Podobnie skończył Rill ze szwedzkim Granatem. TKO w 6 rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 03:03 AM
Post: #16
RE: Waga ciężka - świat
Znalazłem nokaut Granata na Rillu: https://twitter.com/anders_boberg/status...2488217600

To spore osiągnięcie Szweda, bo Rill dorobił się opinii twardziela. Nie dał się znokautować Heleniusowi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2016, 07:00 AM
Post: #17
RE: Waga ciężka - świat
Najlepszy ciężki Kanady Dillon Carman potrzebował zaledwie 38 sekund do znokautowania Orlando Antonio Fariasa.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 04:33 PM
Post: #18
RE: Waga ciężka - świat
Whyte chce wszystkich poustawiać. Najpierw Browne, później Chisora a na końcu nie kto inny, jak Ortiz. Big Grin

Z Ortizem ostro przesadził. Ale zobaczyłbym go w ringu z każdym z tych wymienionych przez niego. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 05:36 PM
Post: #19
RE: Waga ciężka - świat
Nie potrafię zrozumieć hype'u na Whyte'a . Ten gość jest tak chujowy ze brak mi słów... Zero obrony, nogi strasznie sztywne tyle, że póki co jest twardy i zranił AJ, który wyszedł do tej walki nagrzany jak przed solówką w gimnazjum. Ortiz wysyła go na OIOM, z Brownem i Chisora również nie byłby faworytem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 08:37 PM
Post: #20
RE: Waga ciężka - świat
Whyte jest hajpowany za to że jako jedyny do tej pory naruszył Joshue,
dostając tak czy tak oklep życia, .

Każdy zawodnik któremu uda się zachwiać AJ będzie tak samo propsowany,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości