Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Brook na punkty
Golovkin na punkty
Brook przed czasem
Golovkin przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brook vs Golovkin 10.09.2016
09-07-2016, 03:40 PM
Post: #21
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Chociaż pozornie wygląda to podobnie, to nie stawiałbym Gołowkina w jednym rzędzie z Canelo i innym specami od wybierania sobie rywali z niższych kategorii. Kontekst jest w tym przypadku zupełnie inny. Gołowkin nie szukał rywala w niższych kategoriach. On chciał walczyć z Eubankiem, większym od siebie i obdarzonym podobną krzepą. Podpisał kontrakt i czekał na zwlekającego przeciwnika, aż w końcu dostał wiadomość od wspólnego promotora obydwu Brytyjczyków, że zamiast Eubanka może być Brook albo nic. Co miał zrobić? Zrezygnować z walki i stracić pół roku ( i dużą kasę) w imię czystości reguł? Nie wymagajmy od bokserów takiego poświęcenia. To nie oni psują ten sport, tylko promotorzy, federacje i telewizje tworzące razem mafijny układ.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 04:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2016 04:33 PM przez Wietnam.)
Post: #22
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Szkoda mi Brooka taki as, a pochyćił się na hajs, pokonał by Khana, dozgonny props
i Top 3 P4P u mnie, a tak wpierdyl za grube miliony od GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 12:05 AM
Post: #23
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Nie wiem co myśleć o tej walce, prócz tego że jestem zszokowany samym faktem, że do niej doszło.

Golovkin jest mistrzem świata wagi średniej, walka będzie w limicie średniej, ma prawo bronić pasa z kim chce w tym limicie. Jest limit na wagę w dniu walki (170 lbs). De facto zachował się bardzo w porządku. Hajs mu się będzie zgadzał.
Nie wziął Lary - to akurat jest paradoksalne, ale tutaj finansowo zapewne nie spasowało.

Brook - chciał dużej, głośnej walki. Vargas nie chciał tych dwóch baniek, Khan cały czas lawirował - ruszył na Kazacha. Oczywiście już zaczyna gadki o tym, że będzie silniejszy, większy itd. ale faktem jest że to duży półśredni i różnica między nim a Kazachem jest mimo wszystko mniejsza jak między Khanem i Alvarezem.

Byłby kwas jakby Brook chciał jakoś wysuszać Golovkina, albo jakby Kazach odstawiał jakieś cyrki. A tutaj obrona pasa w średniej, w limicie średniej. Już prędzej bym się czepiał faktu, że Brook nie jest klasyfikowany w rankingach i przeskakuje o dwie kategorie - ale to obrona dobrowolna, więc pół biedy (choć powinien ew. zwakować ten swój pas w półśredniej).

Ponoć Hearn mówi (tak wnioskuje z wypowiedzi Janusza Pindery), że Eubank nie palił się jednak do tej walki i promotor widząc to postanowił skonfrontować Brooka.

Nosz kurde, sam nie wiem co myśleć - trochę freak, ale jednak w jakichś granicach to jest ustalone. Z Alvarezem jest ten problem, że:
a) ciągle balansuje na granicy umownego limitu
b) broni pasa w kategorii w której limicie nigdy nie walczył

Sam wybór mniejszego rywala (jeszcze jak ten rywal się pcha do tej walki) to już nie jest wina tego większego, szczególnie jak to jest dobrowolna obrona. Oczywiście wiele zależy od tego jak GGG będzie się wypowiadał o Brooku, bo jak zaraz zacznę czytać że Kell jest groźnym puncherem, który jednym uderzeniem może zmienić losy tej walki to padnę.


A najgorsze jest to, że Brook nie ma szans Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 12:30 PM
Post: #24
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Czemu Brook a nie Eubank Jr?

- Problem polegał na tym, że Eubank Senior chciał mieć kontrolę operacyjną nad całą galę. Chciał ustalać nawet ceny biletów. Omal nie zemdlałem, jak to usłyszałem. Chciał sam ułożyć undercard, ustalić gaże dla zawodników na undercardzie... mówił o ochronie i hotelach. Nie potrzebuję w swoim życiu takich kłopotów - oświadczył Eddie Hearn.

O wyjątkowo trudnych negocjacjach z obozem Eubanka mówi także Oleg Hermann, menedżer Gołowkina.

- Mieliśmy wrażenie, że wszystko jest ustalone, ale każdego dnia pojawiały się nowe żądania, część zupełnie nierealistyczna, część wręcz zabawna. Eddie Hearn zrobił ze swojej strony wszystko, co mógł, aby doprowadzić do tej walki. W końcu stało się jasne, że tylko tracimy swój czas. Eubank nie ma krzty szacunku dla rywala, kibica, a nawet własnego zespołu - powiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 01:01 PM
Post: #25
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
- Nie mogę powiedzieć nic złego o Brooku. To wspaniały pięściarz. Ma dobry rekord i równie dobrze walczy. Wiem, że wielu bokserów odmówiło pojedynku ze mną. Jestem więc zaskoczony i dumny z tego, że dojdzie do tego starcia. Nie wiem, czemu Brook zdecydował na przejście z limitu 147 do 160 funtów. Będę jednak gotów, bo zasłużył na mój szacunek biorąc tą walkę - twierdzi Kazach.

źródło: bscene



XDDDDDDDDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 07:14 PM
Post: #26
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Brook nie powinien dostać tej walki bo niby z jakiej racji? Nigdy nie walczył nawet w średniej to jakiś absurd,ale by do takich sytuacji nie dochodziło pilnować powinny federacje ale one mają wszystko w dupie byle by hajs się zgadzał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 03:18 PM
Post: #27
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Czemu nie Eubank Jr to już wiemy, a czemu nie Saunders?

Billy Joe Saunders (23-0, 12 KO) był jednym z trzech Anglików przymierzanych do walki z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Podobnie jak Chris Eubank Jr, 26-latek miał jednak wygórowane wymagania - głównie finansowe.

- Po naszej kwietniowej walce natychmiast przystąpiliśmy do rozmów z Frankiem Warrenem na temat Saundersa. On chciał 4 milionów dolarów, a to dla nas duża suma. Rozumiemy, że to byłoby to dla nich spore ryzyko i dlatego próbowali zapewnić sobie jak najlepsze warunki - mówi Oleg Hermann, menedżer "GGG".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 03:22 PM
Post: #28
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Kurwa ale żenada,przykry jest Golowkin razem ze swoim śmiesznym trenerem, tyle było placzow i majaczenia przed Khanem.Canelo vs. Khan było mniej obciachowe,chociaż bezsens taki sam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2016, 11:09 AM
Post: #29
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
http://www.bokser.org/content/2016/07/13.../index.jsp


Juz sie zaczyna "dusiłem się w 147 lbs". A po walce będzie "to jednak za wysokie progi, wracam do limitu półśredniej, tam czułem się lepiej" blabla Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2016, 01:09 PM
Post: #30
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Federacja WBA nie zgodziła się, aby stawką pojedynku Kella Brooka (36-0, 25 KO) z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO) był tytuł mistrza świata wagi średniej. Zdaniem World Boxing Association, Anglik nie może przystąpić do pojedynku mistrzowskiego, bez ani jednego pojedynku stoczonego w limicie kategorii średniej.

Gołowkin posiada również pasy mistrzowskie federacji IBF i WBC. Na razie żadna z tych organizacji nie wyraziła obiekcji, co do boksującego na co dzień w kategorii półśredniej Brytyjczyka rywalizującego o te tytuły.


http://www.ringpolska.pl/163-boks-zawodo...a-w-stawce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości