Ankieta: Jak zakończy się ta hitowa walka?
KOWALOW -KO
WARD- PTS
KOWALOW - PTS
WARD - KO
REMIS
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kowalow vs Ward
04-11-2016, 12:14 AM
Post: #51
RE: Kowalow vs Ward
Jeżeli chodzi o samo zestawienie to zdecydowanie walka roku, jak nie dekady, dwóch prawdziwych mistrzów z krwi i kości, żadnej ściemy, pompowania balona, kontrowersyjnych werdyktów, taniego hype'u, po prostu dwóch wielkich, prawdziwych i poważnych pięściarzy. Czysty sport. Medialnie walka na pewno nie jest już tak wielka, a czy to będzie czysty sport to się okaże po werdykcie, ale sportowo to zestawienie po prostu rozpierdala wszystko, trudno o wyższy poziom sportowy jednocześnie przy mniejszym poziomie medialnego szajsu.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 10:09 PM
Post: #52
RE: Kowalow vs Ward



[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2016, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2016 11:20 PM przez Wietnam.)
Post: #53
RE: Kowalow vs Ward
Już za kilka dni wszystko się wyjaśni, stary albo nowy król wagi pòłciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 11:51 AM
Post: #54
RE: Kowalow vs Ward
Danie główne przysłoniło inne bardzo ciekawe starcie Chilemba vs Gwozdyk. Jak uważacie, Gwozdyk poradzi sobie z Chilembą? Jest chyba minimalnym faworytem tego pojedynku ale pewnie nieźle się będzie męczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 12:16 PM
Post: #55
RE: Kowalow vs Ward
Jak się nie będzie męczył z Chilembą to udowodni że jest w ścisłym topie półciężkiej.
Ale będzie.
Może nawet nie wygra.
Choć Isaac ma chyba jakieś problemy z motywacją.

Ja już się nie mogę doczekać weekendu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 12:18 PM
Post: #56
RE: Kowalow vs Ward
Ja bym jednak postawił na Chilembę w co-main evencie, ale jak znam boks, to werdykt pójdzie na konto Gvozdyka co by się nie działo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2016, 03:34 PM
Post: #57
RE: Kowalow vs Ward
do boju WARD!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2016, 11:30 PM
Post: #58
RE: Kowalow vs Ward
Ja też jestem za SOG, ale im bliżej tej walki to mam przeczucie że te pojedynek będzie wyglądał tak samo jak Ruska z Pascalem,
obym się mylił, ale ta siła Krushera spycha i powoduje strach , nawet Taki gość jak Andre gdy poczuje siłę Kowaliowa
cały jego misterny plan i taktyka pójdą że tak powiem się j×××ć. Oby jak najdłużej niwelował ataki Krushera , swoim kapitalnym
timingiem i kontratakami, i nie kleił się w klincz do Ruska bo to będzie jak kopanie się z Ogierem.

Nigdy nie przepadałem za technikami, ale w tym przypadku kibicuje Wardowi mocno, może też dlatego że nie lubię Kowaliowa Wink
Andre jest po prostu normalny, nigdy mu sodòwa nie odbiła, znakomity zawodnik ale i też gość poukładany, nie wiem czy
to przez jego wiarę tak do końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 09:30 AM
Post: #59
RE: Kowalow vs Ward




Kowaliow jakoś nie wygląda na większego od Warda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 02:50 PM
Post: #60
RE: Kowalow vs Ward
Nie mogę się doczekać, chociaż trochę sportu w tym biznesie. #teamSOG

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości