Ankieta: Kto wygra walkę Głowacki vs Usyk?
Ankieta jest zamknięta.
Głowacki PTS 16.67% 4 16.67%
Usyk PTS 29.17% 7 29.17%
Głowacki szybkie KO (do 6 rundy) 4.17% 1 4.17%
Usyk szybkie KO 0% 0 0%
Głowacki późne KO (po 6 rundzie) 41.67% 10 41.67%
Usyk późne KO 8.33% 2 8.33%
Remis 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Usyk
03-06-2016, 04:49 PM
Post: #1
Głowacki vs Usyk
Nie ma jeszcze oficjalnego terminu ale Usyk jest obowiązkowym rywalem dla Głowackiego a więc żaden z nich się pewnie z tej walki nie wykręci. Chyba, że jakaś poważna kontuzja bądź wpadka dopingowa. Wink

A więc, jaki wynik walki przewidujecie? Czy Usyk jest faktycznie taki dobry, jak się o nim mówi, czy po prostu nie miał na swojej drodze do tej pory nikogo takiego, z kim by się mógł realnie zmierzyć. Nie wiem, jak z tym jego medalem olimpijskim. Został zdobyty w cuglach?, miał po drodze poważnych rywali? Czy też bardziej szczęście dopisywało? Zresztą teraz to już nie takie ważne, bo na zawodowstwie walczy się trochę inaczej. A tutaj, choć bez porażki Usyk jeszcze nie zawalczył z nikim, kto by mógł mu realnie zagrozić. Mimo tego doczłapał się do walki o pas i wydaje mi się, że Główka na dziś dzień to o jeden poziom za wysoko dla Ukraińca.

Jeżeli Głowacki będzie zdrowy to przewiduję KO na Ukraińcu w późnych rundach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 07:26 PM
Post: #2
RE: Głowacki vs Usyk
Lokalne portale poznańskie piszą o inicjatywie fundacji Wielkopolski Boks w sprawie zlokalizowania tej gali w Poznianiu. Problem polega na tym, że nie mamy tu odpowiedniej hali - nasza Arena to taki trochę większy kurnik Wink

Wasilewski chyba jednak woli Bydgoszcz.

http://epoznan.pl/sport-news-67545-Walka...rganizowac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 07:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2016 07:46 PM przez Terminator.)
Post: #3
RE: Głowacki vs Usyk
Jak dla mnie walka może nie o miano absolutnego króla CW, ale na pewno taka po której będzie można będzie jednomyślnie wskazać lidera tej kategorii.
Usyk to dla Główki chyba najtrudniejszy i najbardziej niewygodny bokser z całej dywizji CW - Technik, mobilny z dobrymi warunkami fizycznymi, świetnie czujący się w walce na dystans. Już w pojedynku Cunnighamem było widać, że nie leży Krzyśkowi tego typu styl, jednak wtedy uratowały go knockdowny, które ustawiły walkę i pozwoliły mu wygrywać przegrane rundy. Wątpię aby w przypadku Usyka taki scenariusz miał miejsce, wiec jeśli mam realnie przewidywać rezultat to Usyk na punkty.
Chociaż ostatnio mocno minąłem się z typowaniem gdzie pisałem, że jeden bokser wygra z drugim bo nie będzie mu odpowiadał, skoro wcześniej wypadł tak na tle tamtego. Mam nadzieje że tym razem też się pomylę i Głowackiemu uda się złapać Ukraińca jakimś power punchem i skończyć tą walkę.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 08:54 PM
Post: #4
RE: Głowacki vs Usyk
Tylko Bydgoszcz <3 <3 <3

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 10:15 PM
Post: #5
RE: Głowacki vs Usyk
Toruń . !!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 10:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2016 10:22 AM przez Joker.)
Post: #6
RE: Głowacki vs Usyk
czekolada....

Usyk na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 03:04 PM
Post: #7
RE: Głowacki vs Usyk
Z wywiadu Krystiana Sandera z Wawrzykiem wynika, że jest szansa, że owego zobaczymy podczas starcia Głowackiego z Usykiem o ile ta walka odbędzie się w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 03:09 PM
Post: #8
RE: Głowacki vs Usyk
Raczej Usyk, choć od pewnego czasu Ukrainiec nie przekonuje mnie aż tak, jak gdy zaczynał swoją karierę na zawodowych ringach. Moim zdaniem ciągle nie jest do końca przestawiony z boksu amatorskiego na zawodowy, ale to ciągle b. duży talent. W technice Usyka trudno dopatrywać się jakiś niedociągnięć, do tego jest szybki, bije celnie i całkiem mocno. Nie podoba mi się, że jest trochę sztywny i za dużo skacze po ringu. Głowacki jest twardy, ale wydaje mi się, że w jego rzemiośle jest więcej niedociągnięć. Chociaż oczywiście ma szansę i to nie małe. Nie wiadomo jak Usyk zaprezentuje się na obcym terenie, dodatkowo z rywalem, który preferuje twardą walkę i bije mocno. Jednak postawię na wyszkolenie i szybkość Ukraińca, choć trzymam kciuki by Głowacki zatrzymał pas, dla dobra polskiego boksu zawodowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2016, 11:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2016 11:44 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #9
RE: Głowacki vs Usyk
Wasilewski: Głowacki vs Usyk bez PPV? To tak, jakby chcieć zobaczyć UFO
Zabójcza szczerość Wasilewskiego. Big Grin Ciekawe ile będzie wynosić ppv? Jeżeli będzie w Polsce to ja być może spróbuję się wybrać na halę. Ciekawe w jakiej cenie będą bilety?

Bez ppv się nie obędzie. Z jednej strony rozumiem tych którzy wykładają pieniądze ale z drugiej strony szkoda bo w kanale otwartym Głowacki zdobył by w końcu większą popularność w naszym kraju a co za tym idzie również i w przyszłości o wiele większą kasę, również z reklam. Ale jak będzie wygrywał to i tak jego stawka będzie rosła z walki na walkę. Może dojdzie do porządnych wypłat bez robienia tego całego show?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2016, 11:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2016 12:14 PM przez Martin.)
Post: #10
RE: Głowacki vs Usyk
Wasilewski robi z siebie męczennika, biedny do każdej gali musi dopłacać i zawsze jest stratny...to zmień pan może biznes co?

Czekam tylko na termin i lokalizację pojedynku i tez bym chciał się wybrać zobaczymy jak to będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości