Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Nie ma jeszcze oficjalnego terminu ale Usyk jest obowiązkowym rywalem dla Głowackiego a więc żaden z nich się pewnie z tej walki nie wykręci. Chyba, że jakaś poważna kontuzja bądź wpadka dopingowa. Wink

A więc, jaki wynik walki przewidujecie? Czy Usyk jest faktycznie taki dobry, jak się o nim mówi, czy po prostu nie miał na swojej drodze do tej pory nikogo takiego, z kim by się mógł realnie zmierzyć. Nie wiem, jak z tym jego medalem olimpijskim. Został zdobyty w cuglach?, miał po drodze poważnych rywali? Czy też bardziej szczęście dopisywało? Zresztą teraz to już nie takie ważne, bo na zawodowstwie walczy się trochę inaczej. A tutaj, choć bez porażki Usyk jeszcze nie zawalczył z nikim, kto by mógł mu realnie zagrozić. Mimo tego doczłapał się do walki o pas i wydaje mi się, że Główka na dziś dzień to o jeden poziom za wysoko dla Ukraińca.

Jeżeli Głowacki będzie zdrowy to przewiduję KO na Ukraińcu w późnych rundach.
Lokalne portale poznańskie piszą o inicjatywie fundacji Wielkopolski Boks w sprawie zlokalizowania tej gali w Poznianiu. Problem polega na tym, że nie mamy tu odpowiedniej hali - nasza Arena to taki trochę większy kurnik Wink

Wasilewski chyba jednak woli Bydgoszcz.

http://epoznan.pl/sport-news-67545-Walka...rganizowac
Jak dla mnie walka może nie o miano absolutnego króla CW, ale na pewno taka po której będzie można będzie jednomyślnie wskazać lidera tej kategorii.
Usyk to dla Główki chyba najtrudniejszy i najbardziej niewygodny bokser z całej dywizji CW - Technik, mobilny z dobrymi warunkami fizycznymi, świetnie czujący się w walce na dystans. Już w pojedynku Cunnighamem było widać, że nie leży Krzyśkowi tego typu styl, jednak wtedy uratowały go knockdowny, które ustawiły walkę i pozwoliły mu wygrywać przegrane rundy. Wątpię aby w przypadku Usyka taki scenariusz miał miejsce, wiec jeśli mam realnie przewidywać rezultat to Usyk na punkty.
Chociaż ostatnio mocno minąłem się z typowaniem gdzie pisałem, że jeden bokser wygra z drugim bo nie będzie mu odpowiadał, skoro wcześniej wypadł tak na tle tamtego. Mam nadzieje że tym razem też się pomylę i Głowackiemu uda się złapać Ukraińca jakimś power punchem i skończyć tą walkę.
Tylko Bydgoszcz <3 <3 <3
Toruń . !!
czekolada....

Usyk na punkty.
Z wywiadu Krystiana Sandera z Wawrzykiem wynika, że jest szansa, że owego zobaczymy podczas starcia Głowackiego z Usykiem o ile ta walka odbędzie się w Polsce.
Raczej Usyk, choć od pewnego czasu Ukrainiec nie przekonuje mnie aż tak, jak gdy zaczynał swoją karierę na zawodowych ringach. Moim zdaniem ciągle nie jest do końca przestawiony z boksu amatorskiego na zawodowy, ale to ciągle b. duży talent. W technice Usyka trudno dopatrywać się jakiś niedociągnięć, do tego jest szybki, bije celnie i całkiem mocno. Nie podoba mi się, że jest trochę sztywny i za dużo skacze po ringu. Głowacki jest twardy, ale wydaje mi się, że w jego rzemiośle jest więcej niedociągnięć. Chociaż oczywiście ma szansę i to nie małe. Nie wiadomo jak Usyk zaprezentuje się na obcym terenie, dodatkowo z rywalem, który preferuje twardą walkę i bije mocno. Jednak postawię na wyszkolenie i szybkość Ukraińca, choć trzymam kciuki by Głowacki zatrzymał pas, dla dobra polskiego boksu zawodowego.
Wasilewski: Głowacki vs Usyk bez PPV? To tak, jakby chcieć zobaczyć UFO
Zabójcza szczerość Wasilewskiego. Big Grin Ciekawe ile będzie wynosić ppv? Jeżeli będzie w Polsce to ja być może spróbuję się wybrać na halę. Ciekawe w jakiej cenie będą bilety?

Bez ppv się nie obędzie. Z jednej strony rozumiem tych którzy wykładają pieniądze ale z drugiej strony szkoda bo w kanale otwartym Głowacki zdobył by w końcu większą popularność w naszym kraju a co za tym idzie również i w przyszłości o wiele większą kasę, również z reklam. Ale jak będzie wygrywał to i tak jego stawka będzie rosła z walki na walkę. Może dojdzie do porządnych wypłat bez robienia tego całego show?
Wasilewski robi z siebie męczennika, biedny do każdej gali musi dopłacać i zawsze jest stratny...to zmień pan może biznes co?

Czekam tylko na termin i lokalizację pojedynku i tez bym chciał się wybrać zobaczymy jak to będzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie