Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fonfara vs Smith Jr
18-06-2016, 12:43 PM
Post: #11
RE: Fonfara vs Smith Jr
Rywal Sulęckiego przekroczył limit o 3 funty. I co? Nikt nic z tym nie zrobi? Rozumiem, że jedynie jest taka możliwość - skoro to nie jest walka mistrzowska - że Maciek może odmówić walki? A tego wiadomo nie chce, bo pokonanie tego gościa otworzy mu drzwi do następnych jeszcze większych walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 03:57 PM
Post: #12
RE: Fonfara vs Smith Jr
(18-06-2016 12:43 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Rywal Sulęckiego przekroczył limit o 3 funty. I co? Nikt nic z tym nie zrobi? Rozumiem, że jedynie jest taka możliwość - skoro to nie jest walka mistrzowska - że Maciek może odmówić walki? A tego wiadomo nie chce, bo pokonanie tego gościa otworzy mu drzwi do następnych jeszcze większych walk.
A co ma robić? Sulęcki nie ma za bardzo wyjścia. Powiedzmy że odmówi walki. Wtedy pewnie zgarnie jakieś umowne, zapewne dosyć skromne odszkodowanie i zanim znajdą mu kolejnego rozsądnego przeciwnika, znów będzie przez kilka miesięcy będzie kisił się bez walki, w efekcie dając jedną walkę w roku. Tyle że nie jest jakimś Alvarezem czy Furym, żeby z czegoś takiego przeżyć. Centeno o tym wie, więc pewnie nawet aż tak strasznie nie zbijał. Trochę mi Maćka szkoda, bo boksuje fatalnych czasach, w których w jego kategorii zagnieździł się nie tylko jeden bezdyskusyjny dominator, ale i kilku innych bardzo groźnych i medialnych zawodników. Żeby dobrać się choćby tylko do nich musi brać wszystko, co akurat dają, włącznie z cwaniakami przekraczającymi limit...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 04:07 PM
Post: #13
RE: Fonfara vs Smith Jr
Wiem ze limit to limit, ale nie róbmy tragedii z powodu 3 funtów ludzie....niech się Maciek cieszy ze ma wreszcie rywala z prawdziwego zdarzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 07:02 PM
Post: #14
RE: Fonfara vs Smith Jr
Zgadzam się z @Martinem w zasadzie w całości, ale jednak 3 funty to bardzo dużo. Pytanie, czy jest to spowodowane tym, że Centeno po prostu nie mógł zrobić wagi, czy bardziej tym, że zwyczajnie kiepsko się przygotował. Ja jestem szalenie ciekawy tego pojedynku, ale widziałem Hugo w dwóch pojedynkach i jest to bokser tylko solidny w każdym aspekcie. Brak mu błysku i choćby umiejętności boksowania na dystans. To jest idealna walka dla Maćka, Centeno jest wysoko notowany w rankingach, a tak naprawdę szansę na jego zwycięstwo są bardzo duże. Dla mnie jest naprawdę dużym faworytem, jego porażka byłaby niespodzianką w mojej opinii.

Pooglądałem również tego Smitha Jr. Dla mnie był no name przy ogłoszeniu, więc ciężko było mi coś konstruktywnego napisać. Pooglądałem i co? Mismatch. Nie trawię takich walk z udziałem Polaków. Wygrać trzeba przekonująco, bo wstyd, a w boksie może zdarzyć się jeden cios, który wszystko zmieni. Tym bardziej obawiam się zawsze, że padnie on przeciwko Andrzejowi, bo co prawda jest to dzisiaj czołówka wagi półciężkiej, ale z obroną wciąż u niego krucho.

Ja wiem, że trwa Euro, ale mam nadzieję, że dzisiaj będzie solidna ekipa do popisania podczas tej gali Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 08:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2016 08:17 PM przez KrychuTMT.)
Post: #15
RE: Fonfara vs Smith Jr
Ja będę mordeczki ^^ Od której transmisja ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2016, 08:22 PM
Post: #16
RE: Fonfara vs Smith Jr
2.30 ma się zaczynać coś na Polsacie, Fonfara o 4:00, potem Maciek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 01:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2016 02:13 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #17
RE: Fonfara vs Smith Jr
Nie wiem czy dotrwam do Fonfary przypuszczam, że niestety nie. Jednakże co do walki Warren vs Payano to stawiałem na Payano ale póki, co to po 3 rundach bardzo dobre wrażenie robi Warren.

Ale w późniejszych rundach jednak Payano bardziej przejął inicjatywę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 02:15 AM
Post: #18
RE: Fonfara vs Smith Jr
Trudna walka do punktowania. U mnie po 9 rundach jest bliska remisu, podczas gdy komentatorzy widzą przewagę Warrena.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 02:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2016 02:30 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #19
RE: Fonfara vs Smith Jr
Może być niejednogłośna decyzja.

A jednak Warren dwa do remisu! Payano faktycznie przespał początek walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 02:30 AM
Post: #20
RE: Fonfara vs Smith Jr
Broner w tle XDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości