Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
14-05-2016, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 09:35 PM przez redd.)
Post: #31
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Rusiewicz to fajny skalp na ten etap kariery. Mam nadzieję, że Grabowski nie za szybko rzuci Balskiego na mocnych rywali - chłopak potrzebuje szlifów i walk, w których będzie mógł się czegoś nauczyć. Ma mocny cios i potrafi skontrować - to już coś, jak na polskie podwórko, choć rewelacji nie ma. Choć ten Wilczewski w narożniku jakoś nie przekonuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 09:40 PM
Post: #32
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Inteligencja, dobra technika, koordynacja. Sasza Sidorenko (4-0) zgodnie z planem wypunktowała swoją przeciwniczkę, Klaudię Szymczak (2-8, 1 KO) na dystansie sześciu rund. Sympatyczna Sasza udowodniła, że niczym nie ustępuje obu Ewom - Piątkowskiej i Brodnickiej, a w opinii wielu ekspertów to właśnie ona jest upatrywana jako faworytka w starciu zarówno z jedną jak i drugą.

Mieszkająca obecnie w Warszawie Sidorenko rozpoczęła walkę z podopieczną Irosława Batowicza z Silesia Boxing spokojnie, jednak od początku widać było jej walory pod względem technicznym. Sasza nie szukała na siłę nokautu, nie szukała bójki, za to spokojnie boksowała i od czasu do czasu wyprowadzała mocniejsze uderzenia. Wygrała wszystkie starcia i sędziowie nie mieli żadnych problemów z punktacją. Wszyscy zgodnie wypunktowali jej zwycięstwo (60-54, 60-54, 60-54).


Kubala, główna nie zgadza się Twoją opinią Smile

Wg mnie Rusiewicz jak na taki etap kariery to skalp bardzo, bardzo dobry. Jest jakiś promyk na tej gali Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 09:54 PM
Post: #33
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Ja pierdziele ale teraz spaślaki walczą... Czy to jeszcze boks czy to już sumo? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 10:10 PM
Post: #34
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Siwy vs Bunga - walka na poziomie Gerleckiego z Palko...

Ta gala przypomina mi gale KP sprzed dziesięciu lat, gdzie na undercardzie walczyli Polacy z mięsem armatnim ze Słowacji/Węgier/Łotwy/Czech, a w walce wieczoru bił się jakiś local hero z journeymanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:19 PM
Post: #35
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Tak skomentuje walkę Wacha

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDDDDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:20 PM
Post: #36
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Wach ledwo, ledwo, co pokonał tego buma z Brazylii. Gość z walki na walkę jest coraz gorszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:24 PM
Post: #37
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Jak dla mnie to on tej walki nie wygrał, remis max XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:27 PM
Post: #38
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Właśnie całej nie oglądałem i jak ogłaszali werdykt to nie byłem pewien zwycięstwa Wacha, a po jego postawie było widać, że on też tego nie był pewien.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:40 PM
Post: #39
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Niech ktoś napisze, co się działo, bo widzę, że ładne kwiatki mnie ominęły Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:44 PM
Post: #40
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Na Wacha to szkoda oczu, dobrze że tego nie oglądałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości