Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalenga vs Dorticos - Paryż 20.05.2016
21-05-2016, 04:06 PM
Post: #41
RE: Kalenga vs Dorticos - Paryż 20.05.2016
Doctorius to chyba najtwardszy sukinsyn z cruzer niesamowite ile przyjął i nawet sie nie oblizał. Kalenga to dość specyficzny bokser przed kturego atakami ciężko się jest bronić,bije na gargę,między gargę bardzo ciężko jest to wyczuć,ale tego gościa również bardzo ciężko trafić czysto,również dlatego że niemal non stop zadaje ciosy i żeby coś weszło trzeba iść na wymianę.
Do czasu przerwania miałem 86-84 dla Kalengi i nie widzę tego za bardzo we drugą stronę dla mnie więcej trafiał Kalenga często na rękawice ale również między i za.
Czekam na zestawienia typu Kalenga vs Durodola,Dorticos vs Chakhkiev albo któryś z nich kontra Murat Gassiev .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 04:34 PM
Post: #42
RE: Kalenga vs Dorticos - Paryż 20.05.2016
Super walka. Do 5./6. rundy dla mnie Dorticos był mistrzem świata i o klasę lepszy od Kalengi. Big Grin Później jednak walka się wyrównała i, tak jak niektórym z forum czy Fabrice'owi Tiozzo, mi też wychodziło coś w okolicach remisu. Big Grin Bardzo ładne zachowanie Kalengi po walce. Potwierdził, że jest bardzo nieprzyjemnym zawodnikiem dla przeciwnika. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 05:03 PM
Post: #43
RE: Kalenga vs Dorticos - Paryż 20.05.2016
Szczerze przyznam, że byłem rano zaskoczony, kiedy zobaczyłem wynik walki. Do tej pory Kalenga słynął z naprawdę mocnej szczęki, więc jego porażka przed czasem to ostatnie, co mogłem przewidzieć. Obstawiałem w typerze wygraną Francuza na punkty ze względu na to, że występował na swoim terenie (kto wie, jaki byłby wynik, gdyby Kalenga przetrwał do końca?), ale przede wszystkim dlatego, że nigdy do tej pory nie widziałem Dorticosa w akcji, gdzieś mi przemknął niezauważony ze swoją dotychczasową karierą.

Okazało się jednak, że to kawał sluuggera, punchera, czy jak to tam nazwać, do tego z przyzwoitą techniką. Tak więc kategoria cruiser zyskuje kolejnego ciekawego zawodnika w czołówce. A sama walka zapewne będzie pretendować do miana walki roku w różnych plebiscytach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 07:07 PM
Post: #44
RE: Kalenga vs Dorticos - Paryż 20.05.2016
Ja postawiłem na Dorticos'a na punkty, z racji twardej szczęki Youri'ego, ale gorszej techniki. Jakby nie było sędziego w ringu, to może i tak by się to skończyło. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości