Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
22-05-2016, 10:31 AM
Post: #21
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Kurde, jestem zaskoczony że Trout sobie nie poradził. Nawet nie tyle że przegrał co przegrał w sposób dość wyraźny.
Szkoda mi tego boksera, pamiętam jak sporo osób widziało go jako faworyta walki z Larą, wygrał z Cotto, a teraz..jest gdzie jest. Czołówka junior średniej, ale nic więcej.

Jackson rzeczywiście nie ma szczęki do boksu, co z tego że dyktuje warunki i prowadzi wyraźnie, jak zbiera jednego strzała i właściwie wpada w liny.

Lara w swoim stylu: jest najlepszy w tym limicie, technicznie jak zawsze z błyskiem, ale chęć do ryzyka i jakiegoś nieszablonowego zagrania: zerowa. Ale to będzie wystarczało dopóki nie dostanie naprawdę groźnego rywala mogącego zrobić mu krzywdę przy dobrych wiatrach jak Canelo czy GGG.



Po tym wieczorze mamy śmieszną sytuację w 154 lbs bo trzy pasy są w posiadaniu przyjaciół: braci Charlo i Lary przez co na chwilę obecną unifikacja (o której Erislandy co jakiś czas wspomina) jest bardzo mocno utrudniona.
Trzeba czekać aż Jermell straci pas i albo Lara albo Jermall go pomszczą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 11:11 AM
Post: #22
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Za króla tej wagi można uważać Larę za całokształt dokonań. Jednak Jermall Charlo wydaje mi się bokserem z największym potencjałem i przez to najbardziej przyszłościowym. Zaryzykuje twierdzenie, że wygrałby już teraz z Canelo Alvarezem. Trudno jednak przewidzieć, jak długo bracia Charlo utrzymają się w SWW, bo wyglądają w niej (zwłaszcza nieco wyższy Jermall) bardzo potężnie. Ich przyszła konfrontacja z Gołowkinem wydaje mi się nieunikniona.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 12:14 PM
Post: #23
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Walki są juz gdzies online?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 12:40 PM
Post: #24
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
@Arkao
Z reguły YT z filtrem daty przesłania "Dzisiaj", jednak ja wolę szukać na DailyMotion, bo tam nie blokują i są w dobrej jakości. Tak na przyszłość. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 12:52 PM
Post: #25
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
(22-05-2016 10:31 AM)Gogolius napisał(a):  Kurde, jestem zaskoczony że Trout sobie nie poradził. Nawet nie tyle że przegrał co przegrał w sposób dość wyraźny.
Szkoda mi tego boksera, pamiętam jak sporo osób widziało go jako faworyta walki z Larą, wygrał z Cotto, a teraz..jest gdzie jest. Czołówka junior średniej, ale nic więcej.

Jackson rzeczywiście nie ma szczęki do boksu, co z tego że dyktuje warunki i prowadzi wyraźnie, jak zbiera jednego strzała i właściwie wpada w liny.

Lara w swoim stylu: jest najlepszy w tym limicie, technicznie jak zawsze z błyskiem, ale chęć do ryzyka i jakiegoś nieszablonowego zagrania: zerowa. Ale to będzie wystarczało dopóki nie dostanie naprawdę groźnego rywala mogącego zrobić mu krzywdę przy dobrych wiatrach jak Canelo czy GGG.

Po tym wieczorze mamy śmieszną sytuację w 154 lbs bo trzy pasy są w posiadaniu przyjaciół: braci Charlo i Lary przez co na chwilę obecną unifikacja (o której Erislandy co jakiś czas wspomina) jest bardzo mocno utrudniona.

Unifikacje rzeczywiście są utrudnione, ale nie brakuje ciekawych walk, które można zorganizować.

Po pierwsze - Alvarez po fiasku negocjacji z Gołowkinem może chcieć zdobyć jakiś pas w junior średniej. A posiadając wtyki w WBC pewnie z miejsca zostałby w takiej sytuacji obowiązkowym pretendentem dla Jermella. Jeśli jednak Meksykanin postanowi walczyć np. z Lemieux, zostaje w junior średniej wielu innych ciekawych graczy.

Kluczowym pojedynkiem w najbliższym czasie będzie ten pomiędzy Demetriusem Andrade (były mistrz WBO, dla mnie najlepszy pięściarz w junior średniej wśród tych bez pasa mistrzowskiego), a Willie Nelsonem, który ma na rozkładzie m.in. John Jacksona i Tony'ego Harrisona. Wygrany prawdopodobnie będzie nr 1 w rankingu WBC. Zaraz za nim w tym rankingu będzie solidny Charles Hatley - tak jak bracia Charlo wywodzący się z Teksasu, co czyni go bardzo prawdopodobnym rywalem któregoś z bliźniaków.

Z kolei Jarmall ma obowiązkowego pretendenta IBF w osobie Juliana "J-Roc" Williamsa - pięściarza świetnie wyszkolonego, choć ciągle nieco niesprawdzonego. Wymieniona przeze mnie czwórka to Amerykanie, więc telewizje na pewno ich zaakceptują jako rywali.

Do tego jest posiadacz tytułu WBO - Liam Smith, który szuka "dużej walki" i dobrej wypłaty, unikany przez wszystkich Francuz Michel Soro, brat Canelo - Ramon Alvarez, Trout, który może walczyć z drugim bliźniakiem i obowiązkowy pretendent WBA Jack Culcay (kolejny nudziarz dla Lary Wink ). Największy potencjał ma młody Erickson Lubin, ale on akurat ma sporo czasu jeszcze, żeby nabierać doświadczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 01:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2016 02:12 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #26
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Jermell Charlo vs John Jackson: http://www.cda.pl/video/718522fc

Jarmall Charlo vs Austin Trout: http://www.cda.pl/video/71855822
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 02:59 PM
Post: #27
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan II : http://www.cda.pl/video/71865447

Wszystkie 3 walki w dobrej jakości
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 07:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2016 07:17 PM przez Arkao.)
Post: #28
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Dzięki za linki Smile

Jestem po Jermell Charlo vs John Jackson i widzę, że większość punktowała dla JJ, a u mnie na karcie było 69-64. To tylko u mnie taki dziwny wynik? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 08:18 PM
Post: #29
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
Lara wygrał dla mnie 118-110 a jakość ciosów Martirosyana sam Erislandy najlepiej podsumował w ostatniej rundzie-wszystko w gardę.
Walka Trout vs Charlo wydawała mi się bardzo wyrównana ale oglądałem w okropnej jakości więc nie wiedziałem kiedy cios był w celu a kiedy nie,choć rosyjskim komentatorom bardziej podobał się chyba Trout.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości