Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Postol na punkty
Crawford na punkty
Postol przed czasem
Crawford przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crawford vs Postol 23.07.2016
22-07-2016, 08:30 PM
Post: #21
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Ło rany, nie wiem co słabsze, sposób zrobienia tego filmiku czy wartość merytoryczna. Dużo roboty przed autorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 08:49 PM
Post: #22
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Stawiam na Crawforda, który wydaje mi się bardziej wszechstronnym pięściarzem, o większej zdolności adaptacji w ringu. Postoł jest bardzo dobry, ale aż tak elastyczny stylowo nie jest. Poza tym, ciągle mam przed sobą pytanie "jak dobry jest Postoł?". Jego ostatnie walki z Aydinem, czy Matthysse były świetne, ale ci rywale pasowali mu stylowo. Z kolei Henry Lundy narobił mu ponoć wiele problemów (walki nie widziałem). Nie to, abym podważał klasę Ukraińca, ale mam wątpliwości, czy dalej będzie tak skuteczny, jeśli stanie na przeciwko niego dobry szermierz, a nie slugger (choćby b. klasowy).

Crawford też czeka na wielkiego rywala, który pokaże jak dobry jest. Najlepszym dotychczasowym jego skalpem jest Gamboa (za mały jak na 135 lbs). Myślę, że Postoł powinien narobić mu sporych problemów swoją aktywnością, ciosami prostymi i pracą nóg. Skoro stać Dulorme na dawanie naprawdę dobrych rund, to Ukrainiec jest w stanie to powtórzyć. Wydaje mi się, że "Bud" będzie starał się wywierać presję i karcić Postoła kontrami - po trudnym początku, powinien jednak boksować coraz lepiej. Stawiam nieznaczne punktowe zwycięstwo Amerykanina.

Co do innych potyczek, to czekam na walkę Valdez vs Rueda. Imponuje mi dojrzałość ringowa Valdeza. Ze słabszymi rywalami pozwalał sobie na dosyć otwarte ataki, lecz już z takim Gradowiczem boksował na pełnej koncentracji, wykorzystując wszystkie swoje atuty, tak że Rosjanin wyglądał przy nim jak journeyman. O Ruedzie nie wiem zbyt wiele. Okaże się, czy jest "następnym Maidaną", czy też pompowanym balonem.

Walki Hwozdyka i Benavideza też zapowiadają się ciekawie, choć faworyci są łatwi do wskazania. Choć większe szanse na niespodziankę daję Santanie, niż Carpency'emu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 07:34 PM
Post: #23
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Bud wygra wysoko na punkty z Ukraińcem 10-2

A w listopadzie dostanie wpierdyl życia od Mannego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 08:09 PM
Post: #24
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Dla mnie to największa walka od pojedynku Floyda z Mannym. Dwie największe gwiazdy swojej wagi i dwa pasy na szali sprawiają, że już teraz czuję wielkie emocje. Sama karta jest dość dobra więc wstanę o 3 i fajnie, że Polsat Sport to transmituje, bo nie trzeba sobie psuć przyjemności streamem.

Postol PKT.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 09:43 PM
Post: #25
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Właśnie, panowie o której wstajemy, 3 to chyba wcześnie......nie chce przegapić tego "wałka" którego spodziewa się Hugo Wink.

Jak ktoś będzie miał jakiś dobry stream to wrzucajcie tutaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 09:48 PM
Post: #26
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Wstaje o 5.00 prędzej na pewno nie będzie.

Z kolei jak bym nastawił na 6.00 na pewno z moim szczęściem bym zaspał.

reszta karty walk mnie nie interesuje, Valdez sobie zrobi rozgrzewkę.

Dawaj Postol!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 09:51 PM
Post: #27
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
@Wietnam
5 to nie za późno? Mnie tez interesuje tylko Crawford vs Postoł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 09:59 PM
Post: #28
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Planowo według HBO to 5.00 wyjście, Martin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 10:03 PM
Post: #29
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Od 3:00 są w planach dwie walki po 12 rund i jedna 10 rund, więc może zacząć się trochę późno main event. Ja dzisiaj dwie mocne kawy - undercard jest naprawdę fajny, a obejrzenie w akcji Benavideza, Gwozdyka i przede wszystkim Valdeza to przyjemność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 11:12 PM
Post: #30
RE: Crawford vs Postol 23.07.2016
Nie wiedziałem, że walki z undercardu podczas tych dużych gal Top Rank można oglądać na toprank.tv. Właśnie rozpoczęła się tam transmisja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości