Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip Hop/Rap
15-04-2015, 09:06 PM
Post: #131
RE: Hip Hop/Rap
Nie wyłapałeś ironii mordeczko Smile ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 09:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2015 09:14 PM przez Wietnam.)
Post: #132
RE: Hip Hop/Rap
napewno o to że najlepsi unikają siebie nawzajem, może po Pac-May coś się zmieni
bi jeżeli chodzi o stwierdzenie że rap umarł, to, to akurat nie jest ironia, Tunechi to napewno nie jest szczyt Rapu,
Snoop powoli odchodzi, Jedynie K.Dot prezentuje bardzo wysoką klase, i nawiązuje sporymi momentami do tradycji,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 09:11 PM
Post: #133
RE: Hip Hop/Rap
#zbyt #głupi #na #ironie #.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2015 10:00 PM przez KrychuTMT.)
Post: #134
RE: Hip Hop/Rap
Od lat wszyscy powtarzają, że rap umiera. Jak widać nic takiego nie ma miejsca. Raperzy zarabiają coraz większą penge, rap jest bardziej medialny i ma większą bazę odbiorców. W latach 90 też był gówniany i zajebisty rap.
Myślę, że przez wiele osób mówiących o śmierci boksu , rapu przemawia sentyment. Dla niektórych walki z lat 90 kojarzą się z młodością oraz dobrymi wspomnieniami dlatego trochę je idealizują. To jest całkiem normalne, każde pokolenie to powtarza.
Sam pewnie za parę lat będę płakał, że boks bez Mańka czy Floyda to nie to samo Smile Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2015, 10:08 PM
Post: #135
RE: Hip Hop/Rap
wierz, @Krychu, jakby to powiedzieć,tu chodzi o flow, który w obecnych czasach upodobania się do piszczącej podczas okresu nastolatki, styl takiego Young Thuga woła o pomstę, .ta baza odbiorców jak mówisz też się zmieniła, niestety.
oczywiscie wyjątki są, i w nich nadzieja .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 11:53 PM
Post: #136
RE: Hip Hop/Rap
https://m.youtube.com/watch?v=fWs8HwDtdd...ogle&gl=PL

Kto tego słucha ja się pytam? Big Grin,,ten niby pseudo Gang, i ich płyta, osiągnęła status platyny
nie wiem czy to dobry wątek na tą muzę, bo beat, podlatuje pod Pseudo techno, Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 12:12 AM
Post: #137
RE: Hip Hop/Rap
Wiele osób słuchało tego dla beki, a teraz wyświetlenia singli również wliczają się do otrzymania złotej,platynowej czy diamentowej płyty :v:v.
Śmieszne, że kiedyś słuchacze atakowali Jędkera za Monopol ( i słusznie), a teraz jarają się disco Popkiem i Borixonem...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 09:11 PM
Post: #138
RE: Hip Hop/Rap
To jest napad na bank...
Nie no tu BrX ładnie nawinął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2015, 01:30 AM
Post: #139
RE: Hip Hop/Rap
Hussein Fatal z The Outlawz zginął wczoraj w wypadku samochodowym, https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hussein_Fatal
a więc kolejny członek ze świetnej niegdyś formacji się wykruszył, Najpierw Pac, , potem Kadafi teraz Fatal,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 12:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 12:04 AM przez KrychuTMT.)
Post: #140
RE: Hip Hop/Rap




XDD Peeekay wrocił XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości