Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip Hop/Rap
20-09-2013, 08:37 PM
Post: #31
RE: Hip Hop/Rap
RZYGAM POLSKIM RAPEM!!! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:43 PM
Post: #32
RE: Hip Hop/Rap
@RedHawk

Mam to samo Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:46 PM
Post: #33
RE: Hip Hop/Rap
Rzygi Rozalski też nie go nie trawi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 09:09 PM
Post: #34
RE: Hip Hop/Rap
Rzygi to niczego nie trawi , nie bez powodu to Rzygi Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 11:48 PM
Post: #35
RE: Hip Hop/Rap
Kiedyś miałem fazę na Grupę Operacyjną, reszty staram się unikać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 05:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2013 05:56 AM przez Splint3rPL.)
Post: #36
RE: Hip Hop/Rap
Raczej nie słucham takiej muzyki. Nie trafia do mnie przekaz. Przynajmniej w zdecydowanej większości, bo są nieliczne wyjątki. Rap musi być autentyczny i musi opowiadać o czymś. Dla mnie to muzyka getta (oldschool'owy rap z USA), czy blokowisk (u nas). Jeżeli w teledysku widzę gościa w czapce za 200 zł, bluzie za 400, spodniach za 300, butach za 400 i z telefonem za 3000 rapującego o biedzie i o tym jak mu ciężko to mam ochotę walnąć mu w pysk. Albo kawałki o ostrych melanżach, wódzie, ruchaniu, zgonach i rzyganiu. Naprawdę to do mnie nie trafia. Jeśli chodzi o polską scenę, to wyróżniłbym następujących "rapsów":
Łona - Fenomenalne, zabawne i inteligentne teksty. Posłuchajcie chociażby tego. Poradnik dla początkującego artysty. Przepis na sukces!




Albo to. W sumie to opis fragmentu pewnej imprezy, ale za to jak opowiedziany... : )




Z resztą... polecam całą płytkę "Nic dziwnego".

A poza Łoną?... Lubię O.S.T.R'ego. To już bardziej klasyczny rap jeśli chodzi o przekaz:




A to bardzo odważny kawałek (z jeszcze odważniejszym teledyskiem) o wojnie w Syrii. Warto zobaczyć:




Sporadycznie zdarza mi się zapuścić coś z klasyki. Najczęściej 2Paca:




I mój ulubiony kawałek 2Paca, ma coś w sobie. Śledźcie tekst:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 08:05 AM
Post: #37
RE: Hip Hop/Rap
Ja uwielbiam Słonia i jego chory rap.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 08:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 08:56 AM przez Joker.)
Post: #38
RE: Hip Hop/Rap
TomaszX
Nie chce Cie urazic bo sa gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje ale dla mnie slon jest strasznie słaby i przereklamowany.Gość śpiewa o martwych płodach,śmierci,r*chaniu trupów,jedzeniu flaków i ogólnie o strasznym krwawym gównie a jak na scenie wyskoczył do niego jakiś balas z widowni to sie schował za jakiegoś faceta-odwaga po wuju.Ja slonika slyszalem tylko pare piosnk może z 10/15 bo kolega go słucha nałogowo i zawsze gdy go slysze to nóz mi się otwiera w kieszeni.

Od siebie dopowiem że lubie Szada i ogólnie 3w,52,donguralesko i brx,kajmana i oczywiście Grand Papa Rapa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 09:34 AM
Post: #39
RE: Hip Hop/Rap
Ja lubię Pezeta. Ma zajebistą nawijkę, świetnie czuje bity pod które rapuje. Słoń? Bez komentarza...
Sokół zawsze trzyma poziom ale odkąd pomaga mu Marysia S. to ja Sokoła nie słucham. Gural, Peja - zawsze na poziomie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 01:59 PM przez KrychuTMT.)
Post: #40
RE: Hip Hop/Rap













Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Dobre rapsy (RolleyesRolleyesRolleyes )

Wiadomo Broner stracił tytuł w 147 , ale w rap grze nadal jest TOP 1 Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin .

Z murzynów to słucham 2paca,czasem posłucham Biggiego ,Snoopa , Rick Ross (bardziej bity) ( Big GrinBig Grin) , ,Fabolous zawsze na propsie ( ostatnio wydał kozacki mixtape
http://www.audiomack.com/album/hip-hop-v...oul-tape-3 ) . Kiedyś miałem zajawkę na Ludacrisa i Young Jezzy'ego.
Co do polskiego rapu to zawsze lubiłem WWO( cały ZiP Skład) i Slums Attack , również słucham Borixona , czasem Tedego ( głównie WFD i S.P.O.R.T) , Killaz Group ,Onar ( do płyty osobiście , teraz trzeba mieć chuja w uszach aby go słuchać ). Kiedyś fajnie nawijali Doniu(Ascetoholix) i Owal , nowy Pezet mi nie podchodzi jednak za czasów P81 był kozakiem . Eldo i Molesta kilka fajnych numerów , ale jakoś bez jaranka . Jeszcze trochę tych ksywek/ekip było ale te wspomniane najbardziej lubię słuchać .
Do asłuchalnych zaliczam
-WSRH
-"nowy" Gural
-Hifi Banda
-Kaen ...
-Sitek
-B.R.O
-Sulin
-Miuosh (czy jak tam on siebie nazywa)
- "teraźniejszy" Onar
-reszta śmiesznych gimbo tworów typu alcomindz i cioty w rurkach .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości