Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip Hop/Rap
07-04-2012, 07:58 PM
Post: #11
RE: Hip Hop/Rap
Changes wiadomo... To jest ikona rapu amerykańskiego św.pamięci 2Paca
Tu moja ulubiona nutka http://www.youtube.com/watch?v=BuMBmK5uksg
Z Polskich to WWO-Mogę wszystko jest dobra a
ostatnio w ucho wpadła mi też Franek T & Pezet-Jestem zły,warte przesłuchania.
Link do dobrej nuty Soboty:
Sobota&Chada&PiH-Bez odwrotu http://www.youtube.com/watch?v=YW0Bsk-DLsI

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 08:28 PM
Post: #12
RE: Hip Hop/Rap
Nas&Damian Marley - Strong Will Continue
Świetny klimat, dobre rytmy. Ogólnie super kompozycja. Szkoda gadać, lepiej słuchać.

Eazy-E - Boyz In Da Hood
Masakra. Czekałem tylko aż się skończy. Nie wiem, jak może się to podobać. Beznadziejny podkład. Tekst i wykonanie jeszcze gorsze. Ufff... na szczęście juz się skończyło.

2Pac - Changes
Na szczęście to znałem wcześniej. Nie jestem więc aż tak upośledzony Tongue

Nate Dogg - I'm fly
Dobry kawałek. W skali od 0 do 10 = 5. Nie ujął mnie niczym ale też nie zniechęcił jak jeden taki Tongue

Odnośnie Nas'a mam pytanie. Słyszałem kiedyś kapitalny kawałem o Tysonie. Miałbyś może jakiś link do pełnej wersji w dobrej jakości??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:07 PM
Post: #13
RE: Hip Hop/Rap
@Jerome
Co do Eaziego, to pisałem, że to po prostu kawałek o chłopcach gangsterach i tak dalej. To jest naprawdę nic specjalnego, ale świętej pamięci "E" dla wielu jest legendą rapu. Tak myślałem, że Ci się nie spodoba. Do mnie też ten kawałek nie trafia, niemal nigdy go nie słucham, ale w porównaniu do innych rapowych kawałków o gangsterce, to ten jest bardzo dobry... Co dobrze mówi o tym, jaki jest sens nagrywania tego typu utworów, tak swoją drogą. Krótko mówiąc: twoja opinia nawet mnie nie zdziwiła...

Jeżeli chodzi o pozostałe utwory, to fajnie, że Ci się podobają.

PS: Co do refrenu w "Rise Again" to Twoje porównanie niesamowicie mnie zdziwiło... Nigdy wcześniej nie pomyślałem słuchając go o Akonie... :]

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:15 PM
Post: #14
RE: Hip Hop/Rap
@Rutherford
Hehehe Tongue Co z Nas'em??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:22 PM
Post: #15
RE: Hip Hop/Rap
@Jerome
Chodzi Ci o ten kawałek?

http://www.youtube.com/watch?v=MG32FwJwOjE

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2012 09:31 PM przez Jerome.)
Post: #16
RE: Hip Hop/Rap
Tej wersji nie słyszałem ale chodzi o to. To oficjalna wersja? Nie ma nic dłuższego??
I co to za harfa/kobiecy śpiew w tle od 2:14?? Daje głowe, ze to jakas lipa nagrania...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2012 09:37 PM przez Rutherford.)
Post: #17
RE: Hip Hop/Rap
@Jerome
Nic dłuższego nie ma. Przynajmniej ja się z takim nie spotkałem. Od początku myślałem, że chodzi Ci właśnie o "Legendary". W każdym razie: wersja wysłana Ci przeze mnie, to najdłuższa jaką kiedykolwiek widziałem, a właściwie słyszałem. A co do pierwszej części Twojego pytania, to tak. To jest wersja oficjalna tego kawałka.

EDIT: Co do edycji Twojego posta: ta harfa i śpiew to CHYBA efekt dodany przez autora video do tego utworu. Łatwo możesz znaleźć "czysty" kawałek, bez teledysku, wtedy zobacz. Nie wiem, ja już sam zgłupiałem. Po prostu słuchając tego kawałka nie wiem który raz, w końcu za każdym razem każda (ależ masło maślane) wersja zaczyna brzmieć identycznie...
EDIT 2: Aha, jeżeli chcesz, to jutro przeszukam YT i DailyMotion w poszukiwaniu najczystszej wersji. W sumie i mi narobiłeś znowu ochoty na ten kawałek...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 09:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2012 09:36 PM przez Jerome.)
Post: #18
RE: Hip Hop/Rap
(07-04-2012 09:27 PM)Jerome napisał(a):  I co to za harfa/kobiecy śpiew w tle od 2:14?? Daje głowe, ze to jakas lipa nagrania...

Ponawiam Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2012, 03:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2012 03:04 PM przez Rutherford.)
Post: #19
RE: Hip Hop/Rap
@Jerome
Poszperałem dzisiaj trochę i nic w lepszej jakości niż wysłany przeze mnie teledysk nie znalazłem. Na 99% nie ma również nic dłuższego. W takiej sytuacji przyjmuję, że "Legendary", do którego link Ci podałem to wersja oficjalna.

EDIT: Aha, co do tej harfy, to w kilku innych przesłuchanych przeze mnie wersjach, to ten motyw również się pojawia. Tak więc tak chyba po prostu jest.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2012, 03:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2012 03:30 PM przez Jerome.)
Post: #20
RE: Hip Hop/Rap
Ja znalazłem bez harfy wiec to na bank lipa nagrania ale juz chociaz wiem w jakiej formie szukac. Dzięki ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości