Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Aguilera
25-03-2012, 12:53 AM
Post: #31
RE: Adamek vs Aguilera
Ciekawi mnie jak wyglądałaby walka Adamka z Mariuszem WachemWink Naprawdę ciężko mi cokolwiek przepowiedzieć jeśli chodziłoby o taką walkę.

Jak to jest, Adamek bije się już o 4 czy o tej zaczyna się gala? Chyba o tej się już bije hmm.
Obstawiam wygraną Adamka przez pkt. Wysoko na pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 01:34 AM przez Kikas.)
Post: #32
RE: Adamek vs Aguilera
Wach ma potężne uderzenia, które wyprowadza stosunkowo szybko, ale poza tym jest bardzo sztywny. Atmosfera robi się gęsta, ale mam nadzieję że wytrzymam do walki Adamka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 12:42 PM
Post: #33
RE: Adamek vs Aguilera
Pięknie poukładany techniczne. Kwintesensja Adamka. Potwierdził wszystkie swoje atuty, powtórzyła się taktyka z walki z Arreolą i doszła niespodzianka - siła ciosu, w 3 rundzie twardy Agy, gdyby nie gong - usnął by. Klasyka kunsztu sztuki bokserskiej, nie mamy gabarytów aby wejść w spięcie, więc szachujemy, tańczymy z przeciwnikiem. Piękny boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 01:06 PM przez Jerome.)
Post: #34
RE: Adamek vs Aguilera
Jak dla mnie lipa. Wygrał słusznie, gratuluję ale...
1. Był wolny. Nie ulega wątpliwości, nie wiem czy to waga czy porażka z Vitkiem ale jest wolniejszy.
2. Bił za rzadko. Po tym co zobaczyłem w 3 rundzie byłem pewien, że Nagy w końcu padnie, ale nieeee... lepiej jest punktować. Jedno przyspieszenie i po Aguilerze na 100% (może nawet KO a nie TKO).
3. Za dużo przyjmował. Ciosy Nagy'iego były tak sygnalizowane, że sam dałbym radę ich uniknąć lub zablokować.
4. Podoba mi się uczciwość Tomasza. Gong to gong i nawet gdyby brakowało 1 ciosu do KO to Tomek się wstrzyma.
5. W nawiązaniu do pkt 4 nie podoba mi się, że Adamek nie wykorzystuje podstawowych okazji do ciosów. Już nie mówię o KO ale do celnego ciosu. To co odwalał bodajże w 8 rundzie Nagy w narożniku kwalifikowało się tylko do wykończenia. Ręce nisko, głowa z przodu. Nie rozumiem tej wstrzemięźliwości Górala.

@willow(konserwatysta)
Nie zgodzę się z Tobą w ani jednym zdaniu. No możę oprócz siły, którą w 3 rudzie Tomek zaprezentował.
1. Nie widziałem poukładania technicznego. Kombinacje były rozpraszane przez byle ruch Aguilery.
2. Kwintesencja Adamka to chyba bardziej walka z Estradą i Arreolą bo tam chociaż była ta nieustępliwość.
3. Nie potwierdził swoich atutów bo szybkość spadła a uników za dużo nie było.
4. Taktyka z Arreolą była jak już wspomniałem oparta na nieustannym ataku.
5. Niespodzianka - ok.
6. Jaka klasyka kunsztu? Tomek na koniec był zmęczony, byle do końca bo na pkt wygrywa.
7. Piękny boks? Nie bluźnij.

Wygrał, fajnie, gratuluję ale walka masakryczna, bez sensu. Jestem zawiedziony. Na Mistrza nie ma szans przy takim podejściu. Cristobal walcząc z bumami jest szybszy, bardziej nieustępliwy i agresywniejszy niż Tomek.

Aha. Liczę na spadek wagi do standardowego 97/98 kg. Cios jest ciągle taki sam al szybkość i elastyczność spada. Punktowałem na żywo 99-92. 2 runda remis a 8 dla Nagy'iego.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 01:21 PM przez Kikas.)
Post: #35
RE: Adamek vs Aguilera
Zgadzam się, moim zdaniem bardzo dobra walka, tempo przypominało wagę średnią, a nie ciężką!

Adamek pokazał się z dobrej strony, ale i stare słabości wyszły na jaw.

Widać że wprowadzanie kilku nowych elementów do obrony sprawiają kłopot staremu bokserowi. Chowanie się za lewym barkiem średnio mu wychodziło i zawsze robił to bardzo zachowawczo, jakby mu się przypominało co ćwiczył przed walką, ale i tak gdy Aguilera wyprowadzał atak, to Adamek bronił się instynktownie, czyli tak jak zwykle.

Kolejny problem Adamka to że przeciwnicy w wymianach przełamują go silą, wtedy Adamek sprawia wrażenie 'osłabłego' i rezygnuje z wymiany, skupiając się na obronie.

Cytat:Wygrał, fajnie, gratuluję ale walka masakryczna, bez sensu. Jestem zawiedziony. Na Mistrza nie ma szans przy takim podejściu. Cristobal walcząc z bumami jest szybszy, bardziej nieustępliwy i agresywniejszy niż Tomek.

Sceptycy Adamka mają jedną wspólna cechę- za dużo od niego wymagacie, przez co zawsze będziecie go krytykować, mimo że prezentuje on wysoki poziom sportowy i może nigdy nie zdobędzie tytulu mistrza HW, ale i tak jego walki ogląda się 1000000000000000000 razy lepiej niż Wacha albo Szpilę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:20 PM
Post: #36
RE: Adamek vs Aguilera
Walka słaba,Tomek wolny? Chyba inną walkę widzieliśmy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:21 PM
Post: #37
RE: Adamek vs Aguilera
Jerome, chyba każdy z nas inną walkę oglądał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 01:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 01:47 PM przez Jerome.)
Post: #38
RE: Adamek vs Aguilera
Ja porównuję szybkość Tomka to tego Tomka, którego oglądałem w walce z Estradą i Arreolą a nie do Aguilery który nie zna pojęcia szybkość.
Nie mam na myśli, że Adamek to dno. Dał dobrą walkę, zwyciężył, zaprezentował się w miarę dobrze ale w porównaniu z poprzednimi pojedynkami (oprócz V.K.) wypadł słabo i to chcę zaznaczyć.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 02:48 PM
Post: #39
RE: Adamek vs Aguilera
@Jerome
Zgadzam się z Tobą w prawie 100%
@Willow
Jeśli dla Ciebie ta walka to "klasyka kunsztu sztuki bokserskiej," to Ci współczuję życia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2012, 02:49 PM
Post: #40
RE: Adamek vs Aguilera
walka wygrana ale fajerwerków nie było

powinno być ko w 4-5 rundzie ale Tomek opadł z sił albo zrobił to świadomie że walczył na całym dystansie
na Povietkina czy Haye to za mało, o braciach wogóle nie wspomnę
z tą siłą ciosu podejżewam że przegrałby z Floydem -> wiem smiała teza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości