Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
02-04-2012, 05:07 PM
Post: #11
Bug RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
(02-04-2012 12:53 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Metzger
Chambers, Johnson, Solis - tylko te nazwiska wchodzą w grę.
W tym przypadku pozostanę niewiernym Tomaszem. Uwierzę jak zobaczę. Ale coś mi podpowiada, że to będzie jakiś czterdziestolatek z nazwiskiem. Walka z Chambersem lub Johnsonem byłaby najtrudniejszą walką w Adamka odkąd gra w HW (nie licząc Kliczki). Z Solisem w formie sprzed kontuzji miałby podobne szanse jak z Kliczką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 05:08 PM
Post: #12
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
@AdamekFightPL
No Don King ;]

Co do Solisa to nie wiem jak jest u niego z treningami.. W formie byłoby po Adamku. Dochodzący do siebie Kubańczyk może by miał problem z Tomkiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 06:53 PM
Post: #13
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
@Jerome
Uwierz mi, że nawet Don King nie wyłożył by takiej kasy na pojedynek Lewisa z Kliczką.... gdyby chciał to zrobić to już by to zrobił. Co do Solisa to wszyscy mylą tego Odlaniera z tym genialnym bokserem amatorskim... niby jak Solis miałby pokonać Adamka? widziałeś go w HW w formie? Odlanier z walki z Austinem zostałby bardziej poobijany przez Tomka niż Arreola... a o formię z walki z Kliczką nie mówię bo po 1 rundzie to sobie można spekulować na temat formy danego zawodnika. Dla mnie Solis jest jak najbardziej w zasięgu Adamka. Odlanier walczy świetnie z zawodnikami wyższymi od siebie ( zupełnie jak Chisora ), ale jest to wielce prawdopodobne, że z zawodnikiem słabszym, ale mniejszym miałby większe problemy ( to samo tyczy się Chisory ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości