Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
21-02-2016, 12:20 PM
Post: #11
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Ja to wypunktowałem 120-108 dla Chudinova! 2, 7 i 12 można było nadciągnąć dla Sturma i tyle! Jak bokser, który w każdej rundzie trafia mniej ciosów, wyprowadza mniej ciosów, więcej zbiera i tylko łazi z żółwią gardą może do jasnej cholery wygrać 7 rund na kartach punktowych? To jest gorszy wał niż Masternak-Muller!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2016, 03:32 PM
Post: #12
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Miałem 118-110 dla Czudinowa,straszny wał.Nie dość że Sturm rzadko trafiał to jego ciosy nie przewróciły by nawet słomkowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2016, 05:18 PM
Post: #13
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Obejrzałem to jeszcze raz i dałem jedną rundę Sturmowi, ale nic to nie zmienia. Ten werdykt to wstyd. U Sturma ostatnio były uczciwe werdykty (a ze Stieglitzem nawet go skrzywdzono), a musiał na koniec kariery dowalić takim czymś Sad Może jednak zgodnie z zapowiedziami Niemiec zakończy teraz karierę i Czudinow szybko odzyska tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2016, 08:05 PM
Post: #14
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Wychodzi na to, że aby pokonać w Niemczech Sturma to trzeba go znokautować. Skoro punktacje większości sa ok 118-110 dla Rosjanina, a decyzję dostaje Sturm...Undecided.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2016, 11:28 AM
Post: #15
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
PROTEST OBOZU CZUDINOWA. WBA PRZEPROWADZI DOCHODZENIE

Zdziwiony jestem, że federacja przeprowadzi śledztwo. A zarazem oczywiście zadowolony tylko czy to nie będzie taka fuszerka na pokaz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2016, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2016 03:51 PM przez Krzych.)
Post: #16
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Pewnie że na pokaz, nic z tego nie wyniknie. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem, skoro takie coś się wydarzyło to znaczy że było na to przyzwolenie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2016, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2016 09:39 PM przez Krzych.)
Post: #17
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Sturm na dopingu. Nie dość że wał to jeszcze doping. To się dopiero nazywa wspaniałe zakończenie kariery Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 11:28 AM
Post: #18
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Choć tym razem w słusznej sprawie to seria łapania na dopingu przeciwników Rosyjskich bokserów trwa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 12:45 PM
Post: #19
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Tutaj piszą, że to stanozolol, co miałoby sens patrząc na problemy Sturma z wagą.

Jakie laboratorium zrobiło test, bo tego w artykule nie ma?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2016, 12:20 PM
Post: #20
RE: Fiodor Czudinow vs Felix Sturm II
Walka była w Niemczech i wpadł miejscowy czyli jest coś na rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości