Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
28-03-2016, 07:57 AM
Post: #31
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(27-03-2016 10:41 AM)Kosteq napisał(a):  Panowie, czy można się spodziewać jakichś kursów u bukmacherów na tą galę? Od jakiegoś czasu przeglądam strony i nie mogę nic znaleźć i nie wiem czy to po prostu tak podrzędna gala, że ją olali, czy może pojawi się to po prostu 2-3 dni przed eventem.

Myślę, że bliżej gali pojawią się kursy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2016, 01:27 PM
Post: #32
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Różnie to bywa. Ja kiedyś gdzieś czytałem, że organizator gali może zablokować bukmacherom wystawianie kursów i kto coś zapłaci, to wtedy może wystawiać. Nie potrafię tego zweryfikować i choć brzmi nawet dla mnie jak abstrakcja, to źdźbło prawdy może w tym być.
Wiem natomiast, że podczas poprzedniej edycji PBN tylko Unibet powystawiał kursy, więc jeśli oczekiwałbym jakiejś oferty to właśnie tam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2016, 09:38 PM
Post: #33
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Z obozu Adamka bije optymizm. Roger: Adamek jest w takiej formie, jak przed walką z Arreolą. Chycki: znalazłem i uruchomiłem wielkie rezerwy tkwiące w Adamku. Sam Adamek: Będę boksował kombinacjami.

Nie żałujcie na PPV. Zobaczycie groźnego Adamka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2016, 09:46 PM
Post: #34
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Kto mi poda (ten ktòry oglądał już wcześniejsze PBN na streamach)jakąś dobrą stronę gdzie nie będzie problemów z linkami
w sobotę?
"źielony "powedruje w jego stronę, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2016, 12:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016 12:56 AM przez kubala1122331.)
Post: #35
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
To już wiemy, czemu warunków Polsatu nie przyjęła sama śmietanka HW na świecie. Po prostu się przestraszyła Smile

A tak na serio, po cichu mam nadzieję, że Eric zakończy to żałosne pierdolenie. Przy okazji następnego PBN, Adamek - ktoś groźny z Ameryki przy kolejnym takim gadaniu mogę dostać wysypki i się odwodnić. A to grozi poważnymi konsekwencjami.
Tomek to jeden z moich idoli z dzieciństwa, dlatego liczę, że w sobotę zobaczy sufit Kraków Areny.

Wietnam
Ja prawdopodobnie PPV wykupuję, bo jest za dużo dobrych walk, żeby włóczyć się po stodole i szukać streamów Wink Pierwsze 3-4 walki zobaczysz na każdym linku ze stron fromhot.com, draculastream.eu itd. Potem Polsat je poblokuje i zostaną nieliczne, jak podczas poprzedniej edycji PBN, wtedy trzeba liczyć na farta. Może @Martin ma coś bardziej sprawdzonego, bo on zawsze poluje na streamy. Według niego PPV to gorsze zło niż muzułmanie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2016, 05:37 AM
Post: #36
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
poprzedni PBN to zaczal byc blokowany podczas oglaszania werdyktu Ewa vs Ewa, tak cos kojarze ze wtedy sie zaczela sieczka streamów. Tak jak mowi Kubala, im dalej w transmisje tym wiekszego farta trzeba Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2016, 07:37 AM
Post: #37
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Było inaczej. Podczas ogłaszaniu werdyktu Ewa vs Ewa streamy na jakiś czas padły, ale pamiętam, że bez problemu obejrzałem potem walki Cieślak - Cox i Rekowski - Aguillera. Nie wiem natomiast jak było podczas walki wieczoru, która mnie nie interesowała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2016, 06:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2016 06:24 AM przez Hugo.)
Post: #38
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Warto zatrzymać się nad zagadnieniem motywacji do zwycięstwa poszczególnych zawodników biorących udział w PBN5. Chodzi mi o Polaków, bo zagraniczni rywale mniej mnie pod tym względem interesują.

Nie wiem, czy Adamek będzie najlepszy od walki z Arreolą, jak twierdzi Roger, ale powinien być najmocniej zmotywowany. Przekonał decydentów Polsatu, że może jeszcze coś osiągnąć w HW, więc zwycięstwo oznacza dla niego kolejną walkę wieczoru na kolejnej gali Polsatu za kolejne duże pieniądze, A jak przegra, to kicha. Mocno zmotywowani powinni też być Wawrzyk i Rekowski, a także Syrowatka i Masternak. Dla każdego z tych bokserów porażka oznacza definitywne pożegnanie się ze statusem pięściarza przyszłościowego. Bardziej na luzie może do swojego występu podejść Cieślak, któremu ewentualna porażka z Palaciosem (o ile nie będzie poniesiona w fatalnym stylu) kariery nie zamknie. Jeszcze bardziej beztroski może być Jackiewicz.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2016, 08:28 AM
Post: #39
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Streamy będą więc ppv w ogóle nie ma co brać pod uwagę. Tradycyjnie będą blokowane i trzeba się będzie trochę pomęczyć, ale nie dam satysfakcji Kmicie i ode mnie nie dostanie złamanego grosza. Niech szuka frajerów gdzie indziej.

@Wietnam
Problemy ze streamami pewnie będą, ale trzeba poczekać do rozpoczęcia gali wtedy nastąpi wysyp, każdy kto będzie miał jakiś sensowny niech tu wrzuca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2016, 07:10 PM
Post: #40
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cieślak 1.45 w betclick
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości