Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
31-03-2016, 03:48 PM
Post: #41
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Coo, jakaś skromna ta konferencja, Wink śćiągneli by coś od Amerykańcòw
jakaś mòwnica, lada,a nie kilka taboretòw , konferencja w chłodni
brakło jeszcze pasa Polsatu po środku nimi Wink Smile
Spodziewałem się czegoś innego, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 04:32 PM
Post: #42
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Adamek - 223 lbs, Molina - 231
Adamek jak zwykle, nie ma więc co oczekiwać rewolucji. Molina wniósł niezłą wagę i prezentuje się naprawdę nieźle jak na siebie. Np. z Arreolą był lżejszy o 3 funty, ale wizualnie prezentował się gorzej niż obecnie.

Rekowski - 227 lbs, Wawrzyk - 236
Rekowski sporo lżejszy niż ostatnio, widać że postawił na większą mobilność, która przyda mu się przy skracaniu dystansu. Wawrzyk minimalnie lżejszy, niż w ostatnim występie. Obydwaj wyglądają na solidnie przygotowanych.

Reszta bokserów zmieściła się w limitach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 09:13 PM
Post: #43
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Panowie chyba nie macie problemów z dostępem do streamów na to wydarzenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 09:27 PM
Post: #44
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Na polsatowskie ppv są zawsze jakieś problemy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 09:38 PM
Post: #45
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Będą blokować teraz streamy jak nigdy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 09:41 PM
Post: #46
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
SPOKOJNIE. Już kilka stron pirackich zapowiedziało transmisję. Jak nie blokują takiego KSW to PBN tymbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 10:42 PM
Post: #47
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
To, jakby co liczę że jutro podrzucisz parę linków. Wink Bo pamiętam jakiś czas temu miałem okropną męczarnie na walce Adamek vs Szpilka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 01:13 PM
Post: #48
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(01-04-2016 10:42 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  To, jakby co liczę że jutro podrzucisz parę linków. Wink Bo pamiętam jakiś czas temu miałem okropną męczarnie na walce Adamek vs Szpilka.

Nie ma problemu. Szkoda że nie mamy czatu forumowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 04:06 PM
Post: #49
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
No to ostateczne typy:
Adamek na punkty
Cieślak na punkty
Masternak na punkty
Wawrzyk przed czasem
Jackiewicz przed czasem

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 04:33 PM
Post: #50
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Jeśli chodzi o moje typy:

Adamek vs Molina
Typ: Molina przed czasem.
Wydaje mi się, że Adamka nie stać na danie intensywnej, twardej walki z większym i młodszym rywalem. Molina ma narzędzia, by wygrać tę walkę i porozbijać "Górala". Myślę, że początek będzie należał do Tomasza, ale to ciosy jego rywala będą odciskały na Polaku piętno. Być może, po drodze, Adamek nabawi się rozcięcia/opuchlizny, które dodatkowo nie pomoże mu. Amerykanin powinien być cierpliwy, sporo używać lewej ręki i skutecznie kontrować. Jeśli zacznie zbyt mocno, to stary wyga Adamek może go przechytrzyć.

Cieślak vs Palacios
Typ: Cieślak przed czasem
Myślę, że siła, świeżość i warunki fizyczne Polaka będę stanowiły za duże wyzwanie dla pięściarza z Portoryko. Pod względem kondycji "Czarodziej" rozczarował w drugiej walce z Włodarczykiem, a by wygrać z Cieślakiem musiałby biegać i punktować przez cały dystans. Myślę, że nie starczy mu na to zdrowia, a gdy w końcu stanie w miejscu, Polak zacznie go rozbijać i przełamywać.

Masternak vs Fields
Typ: Masternak na punkty
Rywal jest groźny, o czym przekonali się Dorticos (zaliczył KD), czy Makabu (był zraniony). Jednak Amerykanin nie jest technicznym diamentem, a raczej nie będzie go stać na intensywne przeboksowanie całego dystansu. Mateusz powinien robić swoje, dużo operować lewym prostym i szukać prawych krzyżowych, na które Fields może być podatny. Masternak może mieć problemy na początku walki, ale z czasem przejmie inicjatywę i dowiezie punktowe zwycięstwo.

Jackiewicz vs Syrowatka
Typ: Jackiewicz przed czasem
Syrowatka to dziwny pięściarz. Kiedyś mnie zupełnie nie przekonywał, a gdy zaczął przekonywać, to poległ z weteranem Jackiewiczem. Myślę, że Michałowi może być ciężko udźwignąć tę walkę. Dla Jackiewicza z kolei jest to po prostu, kolejna potyczka. Myślę, że Syrowatka dobrze zacznie, ale z czasem siądzie kondycyjnie, a wtedy Rafał czymś go zaskoczy.

Wawrzyk vs Rekowski
Typ: Wawrzyk przed czasem
Ciekawe zestawienie. Myślę, że Rekowski będzie miał problem ze skróceniem dystansu, a w końcu, odsłaniając się, nadzieje na prawy prosty Andrzeja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości