Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alvarez - Khan
04-02-2016, 11:36 PM
Post: #21
RE: Alvarez - Khan
Bez przesady z tą hipokryzją Chaveza. Nabierał dużo na wadze ale robił limit, nie tworzył jakichś julioweightów typu 165 lbs i nie walczył z półśrednimi, a już na pewno nie bronił pasa wagi średniej walcząc z półśrednim, i to świeżym, który niedawno boksował w junior półśredniej i nigdy nie wystawił nosa poza 147 lbs. Którko mówiąc Chavez nie walczył Juanem Manuelem Marquezem.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 08:15 AM
Post: #22
RE: Alvarez - Khan
Macie racje, jego skoki wagowe przyćmiły mi fakt że nie licząc walki z Verą to robił te limity (jak był mistrzem świata) i tu nie ma się co czepiać.
Wycofuje się z tego : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 11:08 AM
Post: #23
RE: Alvarez - Khan
Floyd jest boski Big Grin

Mayweatherowi nie podoba się, że z pojedynku Meksykanina z Brytyjczykiem, przypadającego na weekend obchodów Cinco de Mayo, niektórzy próbują uczynić większą atrakcję od jego ubiegłorocznej walki stulecia z Mannym Pacquiao.

- Mogę w prosty sposób to wszystko zatrzymać. Mogę zadzwonić do pana Garcii, ojca Danny'ego, i powiedzieć: "Wie pan co, jest pan świetnym trenerem, pański syn jest świetnym zawodnikiem, niepokonanym mistrzem tak samo jak ja, myślę, że dobrze by było dla nas obu, gdybyśmy zarobili wielką kasę". O ile się nie mylę, walczyłem z "Canelo", a Garcia walczył potem z Khanem - i obaj wygraliśmy. Kogo więc chcecie zobaczyć? Ich [Alvareza i Khana] czy nas? Tak tylko mówię - stwierdził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 11:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2016 11:39 AM przez fext.)
Post: #24
RE: Alvarez - Khan
Proponuję zwołać jakąś konferencję wszystkich liczących się federacji i przyznać mu tytuł "wiecznego mistrza", albo coś w tym stylu. Skoro Kim Ir Sen, pierwszy powojenny król Korei Północnej mógł zostać "wiecznym prezydentem" i po jego śmierci nikt nie może tam nosić tego tytułu, to równie dobrze Floyd może zostać "wiecznym wszechfederacyjnym mistrzem", byle tylko już się przymknął, bo nie da się tego słuchać.

Zresztą jeśli pytałby mnie i miałbym wybierać, czy chciałbym oglądać Khanelo czy jego walkę FMJ z Garci'ą, to wybrałbym pierwszą opcję. Tak naprawdę to nie chciałoby mi się patrzeć na żadne z tych starć, ale z dwojga złego wolałbym już oszczędzić sobie kolejnego występu Floyda. Chyba, że walczyłby z Gołowkinem, ale bez jakiegoś głupiego catchweightu. Skoro Jake LaMotta miał na tyle ikry, żeby wyjść do Robinsona bez takich wygłupów, to "najlepszy zawodnik wszech czasów", jak mawia o sobie Floyd, też nie powinien mieć jakichś rozterek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2016, 06:03 PM
Post: #25
RE: Alvarez - Khan
Khan jaki byk Wink
[Obrazek: 12805748_1134471816577159_76817061832003...e=574B6C9F]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2016, 06:07 PM
Post: #26
RE: Alvarez - Khan
https://www.facebook.com/BoxingMemes/pho...=3&theater Khan prosiaczek xD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2016, 06:34 PM
Post: #27
RE: Alvarez - Khan
Poszedł w masę na całego ..Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2016, 09:46 PM
Post: #28
RE: Alvarez - Khan
Khan już chyba nie raz był łapany z taką sylwetką między walkami, a do walki są 2 miesiące, także myślę że to norma.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2016, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2016 11:24 PM przez Wietnam.)
Post: #29
RE: Alvarez - Khan
Rozpiska gali pięknie się ułożyła Cool

David Lemieux (34-3, 31 KO) vs. Glen “Jersey Boy” Tapia (23-2, 15 KO)

Mauricio Herrera (22-5, 7 KO) vs. Frankie “Pitbull” Gomez (20-0, 13 KO) .

Patrick Teixeira (26-0, 22 KO) vs. Curtis “Showtime” Stevens (27-5, 20 KO) .

+ Diego De La Hoya 14-0 , vs TBA narazie.

śiadaj się i patrz Smile jak na otwarcie nowej T-Mobile areny w Las Vegas, primasort
zestawienia,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2016, 11:45 PM
Post: #30
RE: Alvarez - Khan
Najlepsze zestawienie to Teixeira vs Stevens. Bokserski samorodek z Brazylii i rutynowany amerykański twardziel. Może być różnie, ale stawiam na Teixeirę. To chyba największy talent w historii brazylijskiego boksu. W innych walkach stawiam na wygrane Lemieux i Gomeza.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości